שינוי פרטיות קבוצה.

שינוי פרטיות קבוצה.

אני רוצה לשנות מפתוחה לסגורה. יש כרגע פחות מ5000 חברים ולפי מה שביררתי כאן אפשר לשנות את הפרטיות בכל עת כל עוד מספר החברים לא חצה את ה5000 חברים.

בניסיון להפוך את הקבוצה לפרטית מופיעה ההודעה הבאה:
"אתה עומד לשנות לצמיתות את הפרטיות עבור קבוצה זו. לא תוכל לשנות אותה בחזרה."

לדעתי זו טעות (של פייסבוק) לא?

BobboVilla

New member
למה טעות? דווקא הגיוני מאוד. או שאולי *זו* הטעות?

כי פייסבוק לא פועלת לפי ההיגיון?

&nbsp
יש אנשים שירגישו יותר חופשיים להיחשף (ממש או "רק" מבחינת הדעות והעמדות שלהם) כאשר הם יודעים שכל מי שנמצא בקבוצה שותף לדיעותיהם, ו/או אושר על ידי מישהו, בעוד שהם לא ירצו שכל העולם ואשתו יקראו את הדברים האלה.

אני לא מדבר על הרעיון של קבוצה סגורה, אני מדבר על זה

שלפי מיטב ידיעתי קבוצה שהיא מתחת ל5000 חברים אפשר לשנות מפתוחה לסגורה וההיפך, ללא בעיה.
קבוצה סגורה מעל 5000 חברים אי אפשר להפוך לפתוחה אלא אם כן מספר החברים ירד ל4999.

shoosh2607

Member
מנהל
זה בדיוק מה שבובו אמר

שאנשים לא ירצו שהפוסטים שלהם ייחשפו לכל העולם ואשתו.
נכון שיותר הגיוני היה לא לאפשר בכלל מעבר מסגורה לפתוחה אבל המספר שהוחלט עליו (אין לי מושג למה) הוא 5000.

השורה התחתונה היא ותקנו אותי אם אני טועה

מתחת ל5000 איש אני יכול לשנות את פרטיות הקבוצה מפתוחה לסגורה ובחזרה כל יום....?

shoosh2607

Member
מנהל
למיטב ידיעתי כן

ודבר נוסף - כשהקבוצה גדולה מ - 5000 אנשים ושינית לה את הפרטיות למחמירה יותר, יש לך 24 שעות להתחרט.
&nbsp
Once the privacy is changed to a more restrictive setting, all admins have 24 hours to change it back.

זה גם משהו שידעתי

ועדיין, הופיע לי המשפט שצוטט במדוייק למעלה. הניסוח הזה הוא טעות, הייתי פונה לפייסבוק בעניין הזה אבל אני לא רואה שאפשר.

shoosh2607

Member
מנהל
מה לא נכון בניסוח?

אני לא העתקתי את כל ההסבר אבל לפני המשפט הזה מופיע שמדובר רק בקבוצות המונות מעל 5000 אנשים.

נכון, אבל המשפט מופיע בכל זאת בלחיצה על הלחצן.

הייתי מצפה שפייסבוק "תזהה" שמדובר בקבוצה מתחת ל5000 איש ותנסח את המשפט אחרת.

תודה, כתבתי.

אם התבונה להקשיב למשתמשים לא נסתלקה לה הרי שישמחו מאוד בהערתי מאירת העיניים...

למעלה