שאלה בעניין צבעי הרקע:

argamon

Member
שאלה בעניין צבעי הרקע:

שלום לכם: אני רואה בזמן האחרון חידוש בפייסבוק והוא שכאשר אני לוחץ בדף הבית שלי על תיבת הפוסט לכתוב הודעה, אז מופיעים עיגולים לבחירת צבע הרקע, או צריך לפעמים ללחוץ על " Aa צבע רקע " ואז ההודעה שאכתוב, תעלה בצבע שבחרתי.
>> הבעיה כך עם קישורים: אני בוחר בצבע > כותב מה שאני רוצה > אני מוסיף קישור בתוך התיבה, מיד תחת שורות ההודעה שלי, וברגע שאני מוסיף את הקישור, עוד לפני משלוח ההודעה, צבע הרקע נעלם, ובמשלוח ההודעה עם הקישור עולה ללא צבע רקע.
>> "שורה תחתונה" : משלוח הודעה בפוסט הדף שלי בתוספת קישור, מבטלת מיד את צבע הרקע, עוד אפילו לפני משלוח ההודעה עם הקישור.
> האם אני עושה טעות כלשהי בהוספת הקישור או בינתיים פייסבוק לא מאפשר צבע רקע בהודעה, אם מוסיפים קישור?

shoosh2607

Member
מנהל
לפי מה שראיתי

יש מספר מוגבל של תווים שאחרין אי אפשר יותר (לא יודעת כמה).
זה לא קשור ללינק אלא למספר התווים.

argamon

Member
לא מצליח:

או שלא הבנתי אותך מספיק או שזה לא הולך:
עשיתי ניסיון הרגע כך: פתחתי הודעה בפוסט שלי > כתבתי רק את המילה "ניסיון" > הוספתי תחת המילה את הקישור שאוסיף לכאן, ומיד, עוד לפני המשלוח צבע הרקע נעלם ולא חזר גם אחרי המשלוח.
> ניסיתי אותו הדבר במספר מילים בלי הקישור וצבע הרקע הצליח לעלות בלי בעיות.
> במקרה זה מה שאני עושה הוא שאני שולח הודעה ברקע בו בחרתי, אחר כך מגיב לעצמי בקישור , והקישור עולה ללא צבע, אבל זה כבר לא חשוב בשבילי, העיקר שההודעה עלתה עם צבע.
> את צודקת וברגע שעוברים את גבול התווים לעליה באותיות גדולות גדולות והן הופכות לקטנות, אז הצבע נעלם גם במקרה זה, גם בלי קישור.
> לפי המסקנה שלי, פייסבוק מאפשר צ'ופרים במיעוט אותיות שהן עולות גם גדולות מובלטות וגם בצבע אם רוצים, והוספת קישור נחשבת כאילו כתבתי הרבה.
שוש מה דעתך על מסקנת מומחה הפייסבוק הידוע argamon ?

argamon

Member
שוש את מחפשת סגן מנהל לשאלות פייסבוק?

מה דעתך על מומחה הפייסבוק ארגמון לפי המסקנות שלי בעניין צבע הרקע?
האם אוכל להיות סגן שלך כאן?
ארגמון מספיק עם הפינטוזים , מה שוש תעשה איתך? אין לך מושג בפייסבוק ארגמון.

argamon

Member
אפילו רבע:

כאחת שמייצגת כאן את צוקרברג , לא יתכן שהוא לא משלם לך 100 אלף לחודש.
אז אשמח לרבע אפילו.

סתאאם זה בצחוק. אני מציין את זה כדי שמישהו לא יחשוב שכתבתי ברצינות.

למעלה