מסתקרנים מה זה "הדבר הזה" שמיקרוסופט פתאום אוהבים?

רוב הזמן נח

Well-known member
כי ההתנהלות של לינוקס גרועה ביותר

ומיקרוסופט מבינים שהם לא מתחרים שלהם. אם המוצר הזה היה מאיים על מיקרוסופט אז תהיה בטוח שהם לא היו תורמים לו כלום.
&nbsp

רוב הזמן נח

Well-known member
עלית על הבעיה

צריך חברה שתפיץ מערכת הפעלה (מבוססת על לינוקס או לא)
חינמית בקוד פתוח על מנת להתחרות במיקרוסופט.

בסלולרי זה ככה, לא?

יש גם חברות כאלה

רד-האט, מוכרים לינוקס (ולמרות שניתן לקבל אותו גם חינם, יש מי שקונים מהם). גוגל משתמשים בליבת לינוקס עבור האנדרואיד (בעצם - אנדרואיד זה לינוקס עם מעטפת גרפית + "חנות" שספציפית להם, בדיוק כמו בכל הפצת לינוקס נורמאלית). אפל לקחו את FreeBSD ומשווקים אותה עם מעטפת גרפית שונה (וכמה שינויים קלים שנועדו להבטיח שהגרסה הזו תרוץ רק על "חומרה תואמת") בשמות שלהם, מונה-ויסטה מוכרים לינוקס מותאם כמעט לכל מכשיר שמכיל מעבד, ולמרות שניתן להוריד חינם, יש קונים ...
&nbsp

רוב הזמן נח

Well-known member
אין ללינוקס לסוגיו משתמשים

יחסית לחלונות.
אלה לא שתי מערכות הפעלה שמתחרות בניהם.

למה ב-PC עד היום לא יכלו לייצר מערכת הפעלה בקוד פתוח שמסוגלת להתחרות במיקרוסופט?

עדיין לא מבין את שאלתך.

יש מערכת שמסוגלת להתחרות, השאלה אם יש מי שרוצה להתחרות. לי נוח עם הלינוקס על הPC שלי בבית (וגם לאישה שאיתי נוח, ואפילו לבחור ההוא שסיים י"ב לפני כמה חודשים). לך נוח עם חלונות. למה לי לשכנע אותך?
&nbsp
הסיבות העיקריות שאני חושב שבגינן לינוקס לא נפוץ יותר בשימוש ביתי על מחשבים (בניגוד לשרתים, או לציוד אחר) הן:
א. למשווקים משתלם יותר למכור מערכת מאשר לתת מערכת.
ב. "הבן של השכנים" יודע חלונות, הוא לא יודע לינוקס.
ג. מערכת החינוך מספקת חלונות+אופיס בעלות אפסית למורים. לך ותגיש עבודה שעשית עם תכנת מצגות אחרת ...
ד. נציגי מערכת החינוך מבקרים בtech-ed בעלות אפסית (בהשוואה לכל אדם אחר). לך שכנע אותם שיש מערכות אחרות.

למעלה