אפשר להתקין עם זה במחשב חדש בתול?

Omnicide

Member
הדיסק הזה לא שווה כלום

אתה יכול להוריד דיסק התקנה של WIN 10 בחינם מהאתר של מיקרוסופט.

זה פשוט תרמית, עובדים על אנשים. נקודה.

רוב הזמן נח

Well-known member
מישום מה יש כאלה שעדיין לא מבינים שמיקרוסופט מחלקת בחינם

את חלונות 10.
לפי מידע באינטרנט אפילו אין צורך לעשות אקטיבציה למערכת.
&nbsp
כל עניין הפרסום של מיקרוסופט בעבר על תקופה מוגבלת שבה חלונות 10 יהיה חינם ואחרי זה כבר לא, היה בלוף אחד גדול.
&nbsp
&nbsp

Omnicide

Member
אתה חוזר שוב ושוב על מידע לא נכון

משפט משפט:
"מישום מה יש כאלה שעדיין לא מבינים שמיקרוסופט מחלקת בחינם את חלונות 10" טעות - מדיית ההתקנה (קובץ ISO שממנו ניתן לצרוב דיסק) מחולק ללא תשלום. גם של ווינדוס 8 ו-7 מחולק ללא תשלום. הרשיון/מפתח מוצר תמיד עלה כסף.

"לפי מידע באינטרנט אפילו אין צורך לעשות אקטיבציה למערכת."
טעות - יש ותמיד היה צורך לעשות אקטיבציה. העובדה שהסנקציות לא "חמורות" מספיק לטעמך לא הופכת את זה לחוקי. דרך אגב, לפי ה"מידע באינטרנט" ביגפוט מסתובב בקנטקי וכדור הארץ שטוח.

"כל עניין הפרסום של מיקרוסופט בעבר על תקופה מוגבלת שבה חלונות 10 יהיה חינם ואחרי זה כבר לא, היה בלוף אחד גדול."

טעות - ווינדוס 10 אף פעם לא היה בחינם. ההצעה לשידרוג מ7,8.1 ל-10 היה חינם.

הערה אחת לגבי השידרוג - למרות שמיקרוסופט הפסיקו לדחוף (באופן אגרסיבי יש לומר) את העניין השידרוג עדיין אפשר להפעיל את ווינדוס 10 בעזרת מפתחות של 7 ו-8.

רוב הזמן נח

Well-known member
הוא לא נכון, אבל בסוף אתה מסכים שצדקתי

אקטיבציה היא לא המלצה. אם נגמר הזמן ולא עשו אקטיבציה, המערכת ננעלת ואי אפשר להשתמש בה.

אז אם מקרוסופט החליטו שהמערכת תמשיך לפעול גם למי שלא עשה אקטיבציה, סימן שלא חובה לעשות אקטיבציה.
וזה לא רלוונטי בכלל אם ברשיון רשום משהו אחר.

Omnicide

Member
אתה הוא המחליט?

טענה חסרת הגיון לחלוטין.
כל יצרן תוכנה מחליט מה השיטה שהוא רוצה, אם זה גרסת נסיון מלאה/חלקית ליום/שבוע/חודש שאחריו התוכנה תפסיק לעבוד/תעבוד באופן חלקי/תעבוד באופן מלא עם או בלי הודעה שדרושה הפעלה ברמת נידנוד והצקה כזאת או אחרת.
&nbsp
אתה לא תחליט ליצרן שלטעמך הוא לא מגביל אותך מספיק ולכן מותר לך להשתמש בתוכנה בלי לשלם (כלומר ל ג נ ו ב אותה).
&nbsp
&nbsp
לי אישית אין בעיה שאתה או אחרים ישתמשו בתוכנות פירטיות, אני לא צדיק בעצמי, אבל אל תשלה את עצמך לגבי החוקיות ובמיוחד אל תטעה אחרים.
&nbsp
&nbsp

רוב הזמן נח

Well-known member
ולזה אתה קורא היגיון?

היצרן מחליט, אבל אי אפשר להחליט דברים לא הגיונים ולא מעשים.
&nbsp
אם מערכת הפעלה לא דורשת אקטיבציה, אנשים יכולים לבחור לא לעשות אקטיבציה ולאותה חברה לא יהיה מה לעשות בנידון.
באותה מידה מיקרוסופט יכלו לכתוב ברישיון שלהם שלאנשים שמשתמשים במערכת שלהם אסור להפעיל אותה ביום שני. אנשים היו מתקינים ומשתמשים בה ביום שני למרות מה שכתוב ברישיון.
&nbsp
&nbsp
בגלל זה חברות לא פועלות בצורה הזאת.
הסיבה היחידה שמיקרוסופט פועלת ככה זה כי היא מעדיפה שאנשים ישתמשו במוצר שלה בכל מחיר, אפילו במחיר של שימוש בחינם. בגלל שמיקרוסופט שינו כיוון ועכשיו מרוויחים כסף מעצם זה שמישהו משתמש במערכת ההפעלה שלהם.
&nbsp
&nbsp
לכן מיקרוסופט מנסים להחזיק את המקל משני בקצוות. גם לנסות למכור מערכות הפעלה
וגם לתת אותה בחינם ולהרוויח ממי שמשתמש בה.
&nbsp
אגב, יש לי חלונות 8 חוקי ושידרגתי בצורה חוקית ל-10 בעבר והשתמשתי במערכת לזמן קצר ואחרי זה חזרתי ל-8.
&nbsp
&nbsp
אני כותב על חלונות 10 ממידע שקראתי.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

רוב הזמן נח

Well-known member
אני לא מצוי בפרטי הפרטים. אני רק יודע שאנשים בדקו

&nbsp
וראו שאפשר להשתמש במערכת בלי לעשות אקטיבציה.
אם אפשר להשתמש במערכת בלי לעשות אקטיבציה זה כמו שלמערכת אין צורך באקטיבציה.
&nbsp
והאם בחלונות 10הם רושמים לך כמה זמן נשאר לך לעשות אקטיבציה?
בחלונות XP ספרו לך 30 יום שבהם מידי פעם ביקשו ממך לעשות. אבל מיקרוסופט לא יכולה להכריח אותך לעשות אקטיבציה ויכלת לדחות את זה כמה שרצית. ואם ה-30 יום היו נגמרים המערכת היתה ננעלת.
&nbsp
אם בחלונות 10 מבקשים ממך לעשות הפעלת מוצר ולא רושמים לך כמה זמן נשאר לך, זה עוד בעיה שהופכת את כל העניין לבדיחה.
&nbsp
ולמה בכלל חלונות 10 המתקדמת מבקשת ממך לעשות הפעלת מוצר כמו חלונות XP הפרימיטיבית?
&nbsp
בחלונות 8 שאצלי זה עניין אוטומטי לחלוטין. מתחברים לראשונה לאינטרנט והמערכת אוטומטית עושה אקטיבציה בלי בכלל לערב אותך.
&nbsp
&nbsp

Omnicide

Member
אתה חוזר שוב ושוב על אותו טעון שגוי

אין לי שום רצון לחזור על עצמי - אני מפנה אותך לתגובה הראשונה והשניה שלי אליך.
&nbsp
&nbsp
מפליא שבתור אחד שאין לו מושג על מה הוא מדבר אתה מעיז ללמד אחרים.
&nbsp

רוב הזמן נח

Well-known member
אני בסך הכול מתאר את מצב העניינים בנושא

יש כאלה שמעדיפים לא לראות את זה ולהצמד לכל מיני כללים שלא עומדים במבחן המציאות.

Omnicide

Member
לא. כבר הסברתי בפרוט מה לא נכון במה שאמרת

&nbsp
&nbsp
צא ולמד - קריאה לאדם לצאת מן האני בעל דפוסי המחשבה וההתנהגות הקבועים שיוצרת מוכנות ללמידה חדשה .

רוב הזמן נח

Well-known member
אתה זה שמקובע על תנאים שהחליטו בשבילך

ולא חושב מחוץ לקופסה.

מיקרוסופט יכולה גם מחר להכניס בתנאי הרשיון שלה שאסור להשתמש בשום כלי שחוסם את הריגול שלה (כי זה חלק ממערכת ההפעלה) ואתה תפעל כמו שהם החליטו.

כלל שמישהו רשם, זה לא חוק. ואני גם בכלל לא בטוח שבתנאי הרשיון רשום דבר כזה. יותר הגיוני שאתם מפרשים לא נכון, או שהכלל הזה מדבר בכלל על משהו אחר.

מיקרוסופט לא כאלה מטומטמים. אם הם מאפשרים למשתמש להמשיך לעבוד על מערכת ההפעלה ללא אקטיבציה, סימן שהם מאפשרים את זה וזה מקובל עליהם. אחרת הם היו עושים מה שעשו בכל מערכות ההפעלה הקודמות.

Omnicide

Member
רשמת שטויות. ווינדוס עולה כסף. נקודה.

רוצה חינם, תתקין לינוקס.
&nbsp
&nbsp

רוב הזמן נח

Well-known member
אתה חוזר שוב על דברים שכבר הסברתי..

אם חלונות 10 ממשיך לפעול גם אם לא עושים אקטיבציה
(זה משהו שאחרים שבדקו את זה אמרו. אני אישית לא בדקתי)

אז זה האינטרס של מיקרוסופט שתשתמש במוצר גם אם לא שילמת עליו. אחרת הם לא היו מעיזים בכלל לחשוב לעשות דבר כזה.

וזה די הגיוני, כי בחלונות 10 מיקרוסופט מרוויחה כסף מזה שאתה רק משתמש במערכת הפעלה שלה.

למעלה