התקנת win 7 על גבי XP

• פותח הנושא umbo
  • פורסם בתאריך

umbo

New member
התקנת win 7 על גבי XP

אני עובד עדין עם חלונות XP במחשב עם לוח אם של ג'יגהבייט H67 ומעבד I5-2400 (שמתאים ל-win 7).
אני מנסה להתקין חלונות 7 (חוקי, מהסתדרות המורים) בכונן C, המערכת מותקנת ועובדת אך לא מזהה את האינטרנט ולא את ה-usb במחשב ואני אפילו לא מצליח להתקין \לעדכן את הגדרות המסך, גם לאחר שהורדתי מאתר ג'יגהבייט את העידכונים הדרושים ל-win 7.
בהתיעצות עם התמיכה של מיקרוסופט נאמר לי שעלי לפרמט תחילה את כונן C כדי שלא יהיה עליו את חלונות XP.
איך אני מפרמט אותו, כי אני לא מצליח להגיע למצב הזה באמצעות דיסק ההתקנה של חלונות 7.
אגב, אין לי בעיה לעשות "ניסויים" ולשחזר בחזרה את חלונות XP בכונן C ע"י תוכנת אימג' Ghost.

HelpSupport

Active member
חפש את הדיסק (CD) של לוח-האם שקבלת עם המחשב ...

יש בו את כל הדרייברים.

umbo

New member
הדבר לא אפשרי.....

מכוון שהמחשב נרכש לפני שיצא חלונות 7 ולכן לא יכולים להיות בו הדריברים.
מה שאני צריך זו דרך לפרמט את כונן C, ואז דיסק win 7 יתיחס להתקנה כמו על מחשב חדש.

HelpSupport

Active member
תשובה ...

גלוש לאתר של גיגבייט תוריד את כל הדרייברים בעבור מ"ה שברשותך.
לאחר ההורדה צרוב את כל הקבצים על CD וממנו תתקין את החסר לאחר שמערכת ההפעלה תעלה.
את הדיסק אתה יכול לפרמט תוך כדי ההתקנה - האופציה הראשונה בקישור - שים לב מוסברים שם עוד דרכים לפירמוט ->
https://www.lifewire.com/how-to-format-c-drive-2626123

dudi4321

Member
מה שאתה צריך:

לעדכן את דרייבר של רכיב הרשת.
יש פתרון מסויים שעוקפים ע"י רכישת מתאם רשת שמתחבר לUSB. למתאם לרוב יש דרייברים פשוטים (או שמגיעים איתו בדיסק התקנה). לאחר חיבור ראשוני לאינטרנט הכל מסתדר.
האינטרס של $M הוא להתעסק עם מערכת ההפעלה ולהעיף את XP. לא בטוח שקבלת מהם תשובה אמיתית ונכונה.
מה דגם לוח האם שלך? אנסה להגיע לדרייברים הנכונים. חשוב לדעת שאתה יכול להתקין כשדרוג רק את גרסת 32 ביט כי XP הנפוצה, היא 32 ביט!
העזר בתוכנה לזיהוי החומרה CPUZ-CPUID
&nbsp

umbo

New member
לדעתי מצאתי את הדרייברים של לוח האם.....

אבל אם אתה חושב שאתה יכול לעזור אז תודה

לוח האם הוא:
GA-H67A-USB3-B3

umbo

New member
כן, בהחלט

מכאן הורדתי את כל העידכונים הקשורים ל-win 7.
לחילופין האם מישהו יכול לתת לי קישור כדי ליצור CD\DVD שיהיה BOOT ויכלול את DOS 6 כדי שאוכל להפעיל את המחשב באמצעותו ולפרמט את כונן C

dudi4321

Member
מידי פעם השתמשתי ב

Hire's Boot CD
אאלט הגרסה האחרונה 15 ואז הכל ננטש.
דיסק NTFS אי אפשר לפרמט עם DOS (או שאני גם בזה טועה/לא זוכר
) צריך להשתמש בפקודה FDISK ולמחוק פרטישן ?
למה לא להוריד גרסת windows 7 Pro 64 מאתר מייקרוסופט ולצרוב DVD?

למעלה