לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
71197,119 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום אופניים חשמליים

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום אופניים חשמליים בתפוז- בפורום זה אשמח לענות על כל שאלה , עצה , בעניין אופניים החשמליים  כגון- בסיס חוקי, הורים דואגים,  
שאלות מקצועיות או בעיות באופניים שלא מצאתם תשובות. 
הסוללה לא עובדת מה עושים?
היכן מותר לנסוע עם האופניים החשמליים ?
למי מותר ,מאיזה גיל?

כל שאלה, סוגיה ,דילמה , אשמח לעזור ולסייע על מנת להפיג את העננה סביב ענף ירוק כמו אופניים חשמליים.

יובל גינסברג

מנהל פורום אופניים חשמליים בתפוז

המשך >>

לצפיה ב-'אופניים חשמליים TS PREMIUM ביקורת חוות דעת'
אופניים חשמליים TS PREMIUM ביקורת חוות דעת
13/07/2018 | 11:20
17
1546
אל תקנו - קניתי אופניים שלהם ב4270 ש"ח, שזה המחיר עבור אופניים עם סוללה משודרגת למהירות גבוהה יותר. הגיעו באיחור (אשכרה יותר מחודש) ושבוע לאחר רכישה, תושבת הסוללה התפרקה. הסוללה התחילה לקפוץ ולהתנתק תוך כדי נהיגה והאופניים הפכו לבלתי שמישות. הפיתרון שלהם היה שהם "ישמחו לעזור לעזור לי" ושאני צריך למצוא דרך להגיע עם האופניים (שלא נוסעות כהלכה, אני רק מזכיר, וללא ספק נרכשו עם פגם הרכבה אקוטי) למעבדה שלהם ברמת גן. כאשר ניסיתי להבין איך זה נשמע להם הגיוני להוציא מוצר עם פגם ולשלוח אותי לחפש דרכים להגיע איתו לרמת גן, הנציג, שהיה מאוד נחמד לפני רכישה, הסביר לי שהוא מרגיש שהוא מתחיל לחזור על עצמו ושלא יכול להיות שיש פגם בייצור ושברגים לפעמים נופלים בנסיעה. כאילו, לא מספיק נוראה הסיטואציה עד כה - יש עוד למה לצפות בהמשך. 
עלוב שבן אדם משקיע סכום לא מבוטל שיכול היה לצורך העניין לשמש לקטנוע יד2, מתוך אמונה שמחיר יקנה לו איכות וזה מה שהוא מקבל.
אה כן, פיצו אותי על האיחור בשרשרת שלא נפתחת טוב אחרי כמה שימושים. קניתי גם מראות שאני לא ממליץ כי הן כל הזמן זזות ולא נפרסות רחב מספיק כדי באמת להיות שימושיות. 
אופניים חשמליים >>
לצפיה ב-''
24/07/2018 | 11:49
1
48
לצפיה ב-'המוכר שלח תמונה מזויפת של בקר מהירות .'
המוכר שלח תמונה מזויפת של בקר מהירות .
03/10/2019 | 15:43
37
לפני שקניתי התקשרתי ובקשתי שישלחו  תמונה של הבקר מהירות, המוכר שלח תמונה של בקר מהירות בצבע שחור, אחרי שקניתי פתחתי את הברגים והבקר מהירות בצבע אלומיניום בקר ב ארבעים שקלים הכי פשוט שיש. נוכלים שקרנים. לא לקנות מהם כלום. 

אופניים חשמליים >>
לצפיה ב-'גם אני קניתי מהם'
גם אני קניתי מהם
30/08/2018 | 03:06
1
209
האופניים הגיעו ברגע האחרון. המנוע עובד רק בירידות, כשהפדלים זזים מהר. בעליות, איפה שצריך עזרה של המנוע המנוע לא עובד. זה היה ככה מהיום הראשון. התקשרתי אליהם, והם אמרו לי להביא את האופניים מירושלים לרמת גן. (אין לי אוטו.) אחרי חודשיים המנוע הפסיק לעבוד. בסוף שילמתי להם 250₪, כדי שיקחו אופניים לתיקון בניידת שירות, שגם ככה הגיע לירושלים כדי לחלק אופניים חדשים. האופניים בציקון כמעט חודש. הם לא יוצרים איתי קשר. אני מתקשר אליהם, והם אומרים שישאירו הודעה למעבדה שיחזרו אלי. המעבדה לא חזרה אלי במשך יומיים. בקיצור, לא מומלץ לקנות אופניים אצלם.
אופניים חשמליים >>
לצפיה ב-'לא מומלץ. לא אמין, שקרן .'
לא מומלץ. לא אמין, שקרן .
26/05/2019 | 12:52
58
קניתי מהם ובסוף הצליח לקחת לי עוד אלף שקל על שידרוג שלא נעשה בגלל שמדובר במנועים שלא ניתן לשדרג אותם
אופניים חשמליים >>
לצפיה ב-'TS חברה זבל הכי פח שיש'
TS חברה זבל הכי פח שיש
06/06/2019 | 14:16
1
66
קניתי אופניים מי TS 
חרא של חברה כול הזמן צריך לחזק
שמתי בתיקון שיקרו במצח נחושה 
שהחליפו חלקים 
סתם שילמתי עוד כמו מפגר
לא להתקרב 
מי שלא מאמין אז כדי לו מאוד להאמין

עוד מילה במילה מה שרשמתי פה 
אופניים חשמליים >>
לצפיה ב-'לא לקנות מהם'
לא לקנות מהם
06/06/2019 | 18:07
50
חרא אופניים שירות ליגה ז שקרנים נוכלים כל מי שקונה מהם מבין שהם שקרנים אחרי חודש. המשווק מספר שהוא יבואן והוא חרטטן. מקסימום מוכר מלפפונים. 
אופניים חשמליים >>
לצפיה ב-'הסוללות שלהם מאוד חלשות'
הסוללות שלהם מאוד חלשות
16/06/2019 | 17:37
44
יכל להיות שהם נותנים סוללות משומשות. בדקתי את הסוללה שקניתי מהם והסוללה חלשה מאוד. המוכר שלהם שקרן נוכל. על כל מנוע חייב להיות קוד ונתונים אבל הם מוחקים ומספרים שקרים. עשינו השוואה עם אופניים של חברות אחרות עם מנוע זהה ויצא שאופניים מדגם GOLD TS BIKE שנקנו דרך אתר WWW.tselectricbike.com היו הכי פחות טובות. בושה למדינה!!! 
אופניים חשמליים >>
לצפיה ב-'זהירות!! '
זהירות!!
<< ההודעה הנוכחית
30/06/2019 | 19:00
39
המוכר משנה את המחיר באתר אחרי שמתקשרים. סוללה חלשה מאוד, בקר חלש מאוד, מנוע חלש מאוד. "מיוחד" = דפקנו אותך במיוחד.
אופניים חשמליים >>
לצפיה ב-'TS GOLD חדשות 2500שח חצי ממה ששילמתי צבע שחור.'
TS GOLD חדשות 2500שח חצי ממה ששילמתי צבע שחור.
16/07/2019 | 06:41
2
57
גלגלי בלון ברקסים הידראולי סוללה 20 אמפר
קניתי לנכדים והם לא רוצים. חדשות בנליון. 054-6758458 לא בשבתות וחגים.

אופניים חשמליים >>
לצפיה ב-'חדש?'
חדש?
16/07/2019 | 07:23
1
39
לצפיה ב-'מחיר פיצוץ !!!. יש של יצרנים אחרים ב 4,000ש"ח '
מחיר פיצוץ !!!. יש של יצרנים אחרים ב 4,000ש"ח
17/07/2019 | 05:22
47
ראיתי בתל אביב מחירים ירדו ויש שיפורים. האופניים של TS לא מוצלחות. גלגלים שפיצים לא מומלץ
אופניים חשמליים >>
לצפיה ב-'ברשם החברות נמסר שהם רשומים בכתובת מזוייפת'
ברשם החברות נמסר שהם רשומים בכתובת מזוייפת
01/11/2019 | 01:43
23
באתר שלהם רשומה הכתובת מושב אחיטוב רחוב הדקל 70.  בדואר ישראל מוסרים שהם לא בכתובת ודווח שהנמען לא ידוע בכתובת.  זהירות!!!
אופניים חשמליים >>
לצפיה ב-'קניתי מהם אופניים עם סוללה 15.6Aולאחר בדיקה יש רק 12אמפר'
קניתי מהם אופניים עם סוללה 15.6Aולאחר בדיקה יש רק 12אמפר
06/11/2019 | 10:17
3
25
בסוללה יש חמישה תאים של 13 סוללות. כל סוללה 2.4 אמפר.
5X2.4=12
שיטת מצליח . 
"שיטת "מצליח" היא ביטוי שגור בסלנג העברי, המתאר ניצול חוסר תשומת לב של הזולת, והפקת תועלת על חשבונו"

אופניים חשמליים >>
לצפיה ב-'רשום באתר שלהם טווח נסיעה שמונים קילומט'
רשום באתר שלהם טווח נסיעה שמונים קילומט
07/11/2019 | 16:00
1
16
בקושי עשרים וחמש קילומט עם סוללה חדשה. חרטטן עם דיפלומה של חרטטן המוכר הזה משקר על כל דבר וכל פרט חד וחלק.  עליו נאמר: "ישר כמו פלס מים עקום"
אופניים חשמליים >>
לצפיה ב-'סוללה שלהם לא משהו'
סוללה שלהם לא משהו
15/11/2019 | 22:41
13
סוללה של אופניים חשמליים עובדת בערך עשרים אלף קילומטר עד שמונים אלף קילומטר. הסוללה שלהם בקושי אלפיים חמש מאות קילומטר וצריך סוללה חדשה. 
האופניים שהם מוכרים לא חדשות, מנוע וסוללה מחודשים שלא מחזיקים מספיק זמן.
לא מומלץ! 
אופניים חשמליים >>
לצפיה ב-'סוללה סינית.'
סוללה סינית.
18/11/2019 | 16:53
8
מנוע חלש מאוד. סוללה חלשה מאוד, לא שווה לקנות מהם בגלל שהם מוכרים רכיבים מחודשים. 
אופניים חשמליים >>
לצפיה ב-'העלו את המחירים בגלל תביעה משפטית.'
העלו את המחירים בגלל תביעה משפטית.
18/11/2019 | 17:07
17
היה 5,000 שח ועכשיו 6,500 . הם חושבים שאנשים מפגרים. 
אופניים חשמליים >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ