לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
65936,593 עוקבים אודות עסקים

פורום אופניים חשמליים

שלום לכולם, שמי יובל גינסברג ואני מזמין אתכם לשתף אותנו כאן בכל נושא הקשור לאופניים חשמליים. בפורום זה אשמח לענות על כל שאלה ועצה, כגון בסיס חוקי, הורים דואגים, שאלות מקצועיות או בעיות שטרם פתרתם באופניים -אולי כאן התשובות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופניים חשמליים

שלום לכולם, שמי יובל גינסברג ואני מזמין אתכם לשתף אותנו כאן בכל נושא הקשור לאופניים חשמליים. בפורום זה אשמח לענות על כל שאלה ועצה, כגון בסיס חוקי, הורים דואגים, שאלות מקצועיות או בעיות שטרם פתרתם באופניים -אולי כאן התשובות.
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום אופניים חשמליים בתפוז- בפורום זה אשמח לענות על כל שאלה , עצה , בעניין אופניים החשמליים  כגון- בסיס חוקי, הורים דואגים,  
שאלות מקצועיות או בעיות באופניים שלא מצאתם תשובות. 
הסוללה לא עובדת מה עושים?
היכן מותר לנסוע עם האופניים החשמליים ?
למי מותר ,מאיזה גיל?

כל שאלה, סוגיה ,דילמה , אשמח לעזור ולסייע על מנת להפיג את העננה סביב ענף ירוק כמו אופניים חשמליים.

יובל גינסברג

מנהל פורום אופניים חשמליים בתפוז

המשך >>

לצפיה ב-'הגיע זמן לקנות קסדה. התייעצות...'
הגיע זמן לקנות קסדה. התייעצות...
12/10/2018 | 19:28
6
51
לאור כל התאונות ואנשים שמקפחים חייהם נראה לי שכדאי שאקנה קסדה. למדתי דרך האינטרנט מה המידה הנכונה לי. ואני לא יודעת אם אם עניין האיוורור היא קריטית ומורגשת, עשיתי צילום מסך של שני קסדות לדוגמא...
בטוח יש לכם נסיון יותר ממני, האם זה משמעותי? דווקא אלה עם המראה המגניב יותר פתחי האיוורור קטן יותר והן יותר יקרות מאשר אלה שנראות ספורטיביות כאלה.
נראה לי שבקיץ הראש שלי יתבשל ואם כבר קסדה אז כדאי קסדה בצבע לבן שימשוך פחות אור השמש ובישול הראש.
האם החוק מחייב אותי לחבוש קסדה? וכמובן שהחלטתי עם חוק או בלי חוק ללבוש קסדה.
תודה מראש למגיבים
אופניים חשמליים >>
לצפיה ב-'חוק הקסדה'
חוק הקסדה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/10/2018 | 10:30
4
48
למתחילה מחדש שלום,
החוק היום מורה על חבישת קסדה רק עד גיל 18 כחובה. רכיבה מחוץ לעיר מחייבת את כולם לחבוש. החוק הולך להתשנות בזמן הקרוב וכולם יהיו חייבים לחבוש קסדה בכל מקרה.
אבל אם אנו מדברים על בטיחות, הרי שיש לנו רק ראש אחד ורצוי לשמור עליו. אם אתם זוכרים את הפרסומת של האבטיח שמפילים אותו ממטר גובה מה קורה לו?..

התמונות אינם מוחשיות פיזית ולכן אמליץ לך לגשת לחנות ולמדוד. אני ממליץ על קסדה כמה שיותר מלאה ועוטפת למרות החום הכבד. חורי האיוורור עוזרים במעט אבל הבטיחות שלנו מעל לכל.

אופניים חשמליים >>
לצפיה ב-'בפועל, קסדות של אופניים רגילים חסרי תועלת לענין שלנו.'
בפועל, קסדות של אופניים רגילים חסרי תועלת לענין שלנו.
16/10/2018 | 03:36
3
39
ממה שאני יודע, כל הקסדות שמיועדות לאופניים רגילים לא יועילו בכלום כאשר מדובר בהתנגשות עם רכב. ואולי גם לתאונה של חשמליים במהירויות בהן נוסעים עליהם, אפילו אם רכב מנועי אחר לא מעורב. הן אולי יעילות בטיולי שטח עם אופניים רגילים.

אופניים חשמליים >>
לצפיה ב-'קסדה מלאה לאופניים'
קסדה מלאה לאופניים
( לעמוד שלי בתפוז )
16/10/2018 | 09:15
40
יש קסדות מלאות שנקראות קסדות אקסטרים. הם מלאות יותר ומכסות את כל הראש
הם בסדר גמור.
אופניים חשמליים >>
לצפיה ב-'רוב האופניים החשמליים לא כלכך מהירים כמו שעושים מהם'
רוב האופניים החשמליים לא כלכך מהירים כמו שעושים מהם
16/10/2018 | 10:13
1
37
על אופניים רגילים הייתי רוכב בלי מאמץ מיוחד ב 30 קמ"ש, ובירידות מתונות הצלחתי גם להגיע ל 40 קמ"ש.
ממש לא צריך מנוע כדי להגיע למהירויות האלה.
אופניים חשמליים >>
לצפיה ב-'חוקי הפיזיקה, וחוקים אחרים, מביאים בחשבון גם את הצד השני'
חוקי הפיזיקה, וחוקים אחרים, מביאים בחשבון גם את הצד השני
<< ההודעה הנוכחית
19/10/2018 | 19:35
29
1. נדמה לי שבהתנגשות עם מכונית, לנתונים שלה יש חשיבות גדולה מאד. זו הסיבה שיותר חשוב להיות חכם מאשר צודק.
2. איני יודע באיזו מידה היכולת שלך דומה ליכולת הממוצעת, או עולה עליה. וישנם מקרים רבים שהממוצע מוטה, למשל בגלל לחץ חברתי, טעויות במדידה, מדיידה מוטה מלכתחילה, וכיוצא בזה. אז גם כאן יש חשיבות לצד השני. אולי זו אחת הסיבות שבהחלטות האחרונות של השלטונות דובר על קסדה, אך, למיטב ידיעתי, לא נאמר מה נדרש ממנה. מענין האם נוסח החוק גורם לכך שקסדת אופניים לרוכב אופנוע היא עבירה, או שגם שם סומכים על ההגיון של הרוכבים.
אופניים חשמליים >>
לצפיה ב-'היי מתחילה מחדש'
היי מתחילה מחדש
20/11/2018 | 11:54
21
הכי כיף אופניים חשמליים. אני מזמין אותך לקרוא קצת על בחירת קסדה וביטוח תאונות לאופניים חשמליים כאן  https://bit.ly/2BlpXEb
אופניים חשמליים >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
יובל גינסברג: מנהל בחברת SHIKKO יחד עם אביו שהקים את העסק מזה שנים רבות, בכמה תחומים בענפים שונים. יובל מומחה בתחום האופניים החשמליים , היה שותף בוועד
עוד...

הודעות אחרונות

11:54 | 23.12.18 יובל גינסברג
14:15 | 02.12.18 רמי281150
12:39 | 26.11.18 אורחים בפורום
10:16 | 31.10.18 אורחים בפורום
11:06 | 24.10.18 אורחים בפורום
14:00 | 22.10.18 אורחים בפורום
19:28 | 12.10.18 מתחילה מחדש1234
12:31 | 11.10.18 אורחים בפורום
15:44 | 08.10.18 אח קופת חולים
12:30 | 06.10.18 אורחים בפורום
11:52 | 04.10.18 בועז בר
10:52 | 02.10.18 אורחים בפורום
15:29 | 01.10.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ