חריקות במעצור קדמי(מעצור דיסק)

yanivel31

New member
חריקות במעצור קדמי(מעצור דיסק)

שלום
יש לי אופניים בני שלושה שבועות של גרין בייק.
כשאני בולם עם המעצור הקדמי(מעצור דיסק) יש חריקות לא נעימות לאוזן. והאופניים רק בני שבועיים. אפשרי לסדר את זה בבית בלי ללכת לחנות?
דבר נוסף, יש לי מצערת שמשמשת אותי בעיקר להתחלת נסיעה על מנת להאיץ. הבעיה היא שכשאני מדליק את המצערת(יש כפתור אדום) , אני לא יכול לפדל יותר. הכוונה, ההאצה מהפידול מבוטלת. זו התנהגות תקינה?
תודה!

חריקות בלמים

אהלן,
יש ציפוי על רפידות הבלם אולי יש עוד ציפוי שאמור לרדת בשבועות ראשונים. אם זה לא עובר אז הקליפר נוגע בדיסקה וזה לא מכוון או שהרפידות לא יושבות בצורה נכונה.יש לגשת לחנות.
יש דגמי האופניים שהכפתור האדום משמש כבורר לידית גז ופידול. כנראה שזה בדגם הנל. זה לא תקין ולא אמור להיות כך. אם זה מפריע תחזור לחנות שממנה קנית.

yanivel31

New member
חריקות בלמים\פידול

הי יובל
תודה על המענה המהיר.
בהנחה שהתרגלתי להתנהגות, האם היית ממליץ בכל זאת לבקש שיתקנו זאת? האם זה משהו שיכול לפגוע באובייקט כלשהו באופניים בעתיד?
אתן עוד קצת זמן למעצור דיסק.זה באמת מרגיז רעש החריקות.
תודה שוב
יניב

yanivel31

New member
הייתי בגרין בייק.....

הם טוענים שהכפתור האדום הוא אכן בורר וככה הוא אמור להיות ואין להם איך לשנות את זה.
לטענתם ככה זה בכל דגמי האופניים שלהם.
מה אתה חושב?

חנויות אופניים חשמליים

אהלן
אני נמנע להביע דעה על חנות/מותג כזו או אחרת.
אופניים שנמכרים ממותגים ידועים בוודאות הם בעלי תקן. עניין המכירה כמו כל מכירה רגילה בכל חנות בארץ צריכה להיות שקופה, ידועה ואת כל המידע אמורים למסור ללקוח. במידה ואתה מרגיש מרומה בעניין הזה - יש דרכים מקובלות כבכול עסקה, להלין עליהם.

yanivel31

New member
חנויות אופניים חשמליים

הייתי צריך להימנע מלנקוב בשם והיה לי קל יותר לקבל ממך המלצה בנושא :)
לצערי אנחנו יודעים עם מי יש לי עסק, קל זה לא יהיה.
מצד שני, יש לי בעיה נוספת. אם זו אכן בעיה באמת אתחיל במסע לתיקונם אל מול החנות.
הבעיה היא שבעת הפידול, אין משמעות למכוון המהירות. הכוונה היא שבצג , כאשר אני משנה את המהירויות (3 מצבים) מהירות הפידול לא משתנה. גם על זה טען הטכנאי שזו איננה בעיה ומצבי המהירות משתנים רק בעת שימוש במצערת. כמובן שהלנתי על כך, אבל אז הוא הוכיח לי על עוד מספר זוגות שההתנהגות זהה.
מה דעתך? זכור לי באופניים אחרים שהיו לי קודם שמהירות הפידול היתה משתנה כאשר הייתי משנה מצבים בצג.
תודה על הכל!

mudale222

New member
אם כל הדברים האלה זה מאפיינים תקינים של האופניים וכל הדברים

האלה חוזרים על עצמם בכל שאר האופניים מאותו דגם, אז על מה אתה רוצה בדיוק להלין?
זה מה שקנית גבר...
פעם הבאה לפני קנייה תבדוק טוב טוב מה אתה קונה ואת כל המאפיינים....
מהרגע שקנית זה כבר בעיה שלך...
בקשר לחריקות, אל תוותר, ברקס נורמלי לא חורק, תחזור עליהם עד שיסדרו לך את זה בצורה מושלמת.

yanivel31

New member
לא יודע מתי נוצר הרושם שזה דיון על ויכוח

בכל אופן תודה על התגובה.

למעלה