שאלה: עד כמה עצמאיים נהייתם בזכות האופניים

תושי18

New member
שאלה: עד כמה עצמאיים נהייתם בזכות האופניים

החשמליים ?

אני, למשל, עם התלת אופן החשמלי, יכולה לעשות קניות בכמה חנויות מכולת וגם בבית המרקחת, זאת אומרת לסיים הסידורים
באותו יום במקום לדחות למחר.

האם עברת התעללות רגשית בילדותך ?
היכנס/י לקומונת התמיכה שפתחתי:"נפגעי התעללות רגשית מילדות",
כי לדעתי, יש דרך לתקן את הנזקים שגרמ/ה/ו המתעלל/ת/ים.
http://www.tapuz.co.il/communa/userCommunaMsges.asp?Communaid=41978&smsMsg=

עצמאות וחופש עם אופניים חשמליים

תושי שלום,
אני שמח שהאופניים עשו מהפך בחייך. ברם אולם, לידיעה כי תלת אופן חשמלי אינם אופניים תקניים, אלא הכלאה של תלת אופן רגיל מחושמל. הווה אומר שכל דבר שקורה עם התלת כגון תאונה, פגיעה עצמית, פגיעה גופנית באחר, פגיעה ברכוש, שריפה בבית ועוד ועוד מצבים שאנו עוד לא חשבנו עליהם- את אשמה ועלולה למצוא עצמך בתביעה בעייתית.
בכל מקרה ברכה והצלחה.

TakeCtrl

New member
עצמאות היא דבר יחסי :)

האופניים שבניתי מאפשרות לי להגיע לעבודה מבת-ים לרחובות תוך 45 דקות.
אבל אם אני לעשות סידורים מקומיים אני חושב פעמים האם אותו מקום מאפשר חנייה כיוון שאין מצב שסתם אשאיר אותם (לדוגמא בקניון בת-ימון לא יעלה על הדעת להשאיר אותם בחוץ כשאני בבדיקה רפואית) כנ"ל לגבי הליכה לסרט.
כמו כן, תמיד צריך לעשות חישובים מה הדרך האופטימלית של שביל אופניים/כביש, הם עדיפות להמנע משבילי אופניים.

mudale222

New member
תדאג להם לאבטחה נאותה ואז תוכל להשאיר אותם בחוץ..

אני אחרי הגניבה שמתי לאופניים קבוע, מאחורה מנעול פרסה קטן שנועל את הגלגל האחורי עם אזעקה, שרשרת רצינית ומנעול פרסה רציני + GPS חבוי. יהיה מאוד מאוד קשה לגנוב אותם במקום ציבורי...
לילה אני לא אשאיר אותם בחוץ. אבל סידורים של עד שעתיים.. באופן קבוע..

TakeCtrl

New member
תמיד רציתי לקחת מנעול פרסה אבל אי אפשר לשים אותו על השילדה

שלי, שרשרת אין לי מקום... ניסיתי אזעקות אבל הם כמו מוצר מתכלה אחרי כמה ימים זה פשוט מפסיק לעבוד, מה גם שאם אתה לא קרוב ממש לשם זה לא בדיוק עוזר.
בנוגע למנעול פרסה, יש לי מקום אבל אבל בשביל מנעול יותר רציני אבל אצטרך להדפיס לו תושבת יותר עבה. גם GPS יש (לא חבוי, אבל אי אפשר לנחש שהוא שם).
&nbsp
אבל בסופו של דבר, לא חייבים להיות לגנוב את הכל, סוללה זה מספיק נזק ויש גם אנשים (ושכאני אומר אנשים אני מתכוון ילדים) שהם סתם חארות ומחפשים לעשות נזקים.
&nbsp
הדבר היחיד שאפשר להרגיש קצת בטוח לגביו זה מנגנון GPS חבוי, ששולח sms מיידית אליך + איכון מדוייק. כמו גם מנעול פרסה טוב. עד עכשיו יש לי 4-5 שעלו מעשרות דולרים ועד כמה מאות. ואף אחד מהם לא עובד כמו שצריך. אחד לא עובד בכלל, השני יש הצתה מאוחרת ,שלישי כמעט לא ממקם.
בסוף אולי אצטרך לעשות כזה בעצמי. (arduino mini + כמה חיישנים של gps,motion, כרטיס sim וגם bluetooth)
ולא לשכוח כיסוי אופניים לפעמים זה ההגנה הכי טוב (כי זה נראה כמו פרופיל של אופנוע)

mudale222

New member
ממש לא

אני אשלח לך עכשיו בפייס תמונה של איך נראות האופניים שלי ואתה תראה שאם רוצים אפשר הכל ובקלות

למעלה