לא נתקלתי בכזה דבר חייב ייעוץ...היא פשוט מסריחה!!!

יהב43

New member
לא נתקלתי בכזה דבר חייב ייעוץ...היא פשוט מסריחה!!!

פגשתי בחורה ממש חמודה, התחלנו בהתכתבות באחד מאתרי ההיכרויות. מהר מאוד עברנו לטלפון אני יודע שלא בריא להתחיל שיחות ארוכות בטלפון אבל היא נאלצה לדחות את הדייט ואני טסתי לשבוע ויצא שדיברנו המון והתכתבנו כל היום.
חזרנו לארץ וקבענו פגישה, השיחות עוד המשיכו, התחילה לשלוח לי תמונות מהחיים שלהם וממש למדתי להכיר אותה ואפשר להגיד שכבר התחלתי להתאהב בה... הזוי.
אבל אז נפגשנו, היא נראתה בדיוק כמו בתמונות בחורה יפה ומטופחת, אינטליגנטית באמת כל מה שגבר יכול לחפש בבחורה.
כשנישקתי אותה על הלחי כשנפגשנו, היא הסריחה משום ותבלינים, ריח מזעזע, כלומר סירחון מוחלט. בבת אחת הכל ירד לי, ממש התרסקתי, העברתי איתה את הערב בקושי רק חיכיתי שיסתיים הדייט ולברוח משם. והיא היתה ממש בעניין שלי ולא היה לי נעים כי היא הרגישה שמשהו לא עובד למרות שניסיתי להיות נחמד וממש ניסתה להציל את הערב.

הבנתי ממנה היא אוכלת כל יום שום וכל יום חילבה וכורכום וככה היא חיה ואין לה כוונה להשתנות מאמינה שיש לזה ערך בריאותי.... אבל תכלס, אל היה לי אומץ להגיד לה שהיא מסריחה. בבוקר אפילו שלחה הועה ששמחה להכיר אותי והיא מעוניינת בפגישה נוספת, עניתי בנחמדות אבל כרגע אין לי עניין בפגישה נוספת.
מה אני אמור לעשות? איך נותנים לזה הזדמנות בלי לפגוע בה? או שעדיף לוותר כי יש לה הרגלים שאני לא אסתדר איתם?

liatf3

New member
תתקשר אליה עוד היום

איך אתה מוכן לוותר על אהבת חייך בגלל ריח? אולי עכשיו אתה קצת סולד מהריח אבל אם תגורו יחד ותחיו יחד התזונה שלכם תהיה דומה והריח יהיה זהה.

אני פוקדת עליך
להתקשר אליה עוד היום - לספר לה מה מפריע לך. היא בטוח תבין ואם היא באמת "בעניין שלך" כמו שכתבת אני בטוחה היא תפסיק מיד את אכילת התבלינים.

ruven7

Active member
את לא ממהרת למסקנות?

התזונה שלהם תהיה דומה?
הריח יהיה זהה?
אני יודע שברגע שזה מגיע אלי-עם או בלי קשר לכאן-ברגע שהיתה מציתה סיגריה זה היה נגמר והייתי מבהיר את זה מהתחלה.זה אצלי מה שנקרא deal breaker
אם היא מוכנה להחגמל מזה,מה טוב.
אם לא נראה שיש לך בעייה.

shayCn

New member
ריח זה חלק גדול מכל העניין

כי ריח רע דוחה משיכה ויוצר רושם ראשוני רע. בלי משיכה, אני לא רואה איך הוא יכול להתקדם איתה.
יותר גרוע העובדה שבחורה לא מודעת לריח שהיא מפיצה מעצמה.

תגידי מה אכלת? איזו אהבת חייך?! נפגשו פעם אחת בקושי, אהבת

חייך אעלק...הבחורה מסריחה, זה דוחה! ריח גוף רע זה אחד ממחריבי משיכה!
ומה זה השטות הזאת עם תזונה תהיה דומה?!
ואם הוא לא אוהב חילבה וטונות של שום?! ואם הוא לא מעוניין להסריח כמוה?!

ריח זה משיכה

ואם אין משיכה - אין טעם לקשר
&nbsp
אם ממש עפת עליה, תגיד לה שהריח מפריע לך והיית רוצה לנסות לשנות את זה

לא לוותר

אתה לא באמת הולך לוותר בגלל הדבר הזה. אני לא אומר שזה לא נושא משמעותי, אבל בהחלט בר פתרון. הכל מתחיל בתקשורת בונה וכנה - אתה בהחלט יכול לבקש ממנה, בנימוס ולא להעליב, שתשתמש במרענן פה, מסטיק וכו'.
חשוב שהדברים הללו יגיעו מהמקום שאתה כן רוצה וחשוב לך להילחם על הקשר.

אל תוותר כל כך מהר

נשמע ממה שכתבת שנוצר בניכם חיבור טוב. לא משהו שקורה כל יום.
ריח הוא אחד הפרמטרים המשמעותיים שמשפיעים על משיכה, לא ניתן להתעלם מכך. אבל נראה שאתה מקבל החלטות בשבילה, וחבל. כאן הפספוס הגדול.

שום/חילבה/כורכום הם תבלינים עם ערך תזונתי אפשר לקבל אותם בדרך אחרת אם ממש רוצים. זאת אומרת אם מצאת חן בעניה מאוד, היא תמצא את הדרך, תסמוך עליה, לא מדובר כאן באופי או משהו פנימי אלא משהו חיצוני ופתיר אל תחליט עבורה מה נכון לה.

מקווה שהתגובות כאן נתנו לך את האומץ לומר לה שאתה מרגיש את החיבור בניכם, אך מפריע לך ריח החילבה/שום, לשמוע איך היא מגיבה.

בהצלחה

לדעתי זה לא ילך בינכם

בעיקר בגלל שאתה מציין שהבנת ממנה שאין לה כוונה להשתנות כי היא מאמינה שיש לזה ערך בריאותי.
זה מזכיר לי את הפמיניסטיות שלא מגלחות את הרגליים על הפרינציפ כי חושבות שצריך לקבל אותן כפי שהן, או מתלבשות כמו ג'וחות.
נהדר. אם אתה תחליט שאתה מפסיק לשים דיאודורנט בבית השחי כי גם לזה יש ערך בריאותי ותסריח אימים מזיעה, היא תקבל את זה שתגיד לה שלא תשתנה?
היא בטוח תעיף אותך מהמדרגות אחרי כמה פגישות.
הגישה שלה מנותקת מהמציאות ולא מתחשבת בסובבים אותה. זה אומר שהיא לא רואה ממטר אף אחד חוץ מעצמה.
תן לה כמה שנים להתבשל בלי בן זוג (אלא אם יהיה תימני) ואז היא תרד לקרקע.
אתה תחפש לך מישהי שגם ניראית טוב וגם מריחה טוב והעיקר שיהיה איכפת לה ממך כבן הזוג שלה.

אתה.לא בכיוון בכלל

מה הקשר לתימנים?
כי תימנים אוכלים ורגילים לצרוך מידי יום חילבה. מה הקשר לגזענות בכלל???

ממש מצחיק לשמוע את זה ממך

אשר מתבטאת פעם אחר פעם בגזענות בפורום חוק ומשפט
קישור

כמו שנאמר- טלי קורה מבין עינייך

נוסעת27

New member
ניסיתי לחשוב

אם מישהו היה אומר לי דבר כזה, איך זה לא היה מעליב אותי?
קשה..
נראה לי שאם אתה מחליט להעיר לה כדי לתת צ'אנס לאיזשהו שינוי, צריך לעשות את זה ממששששש ברגישות.
&nbsp
הייתי ממשיכה לתחזק איתה את הקשר הטלפוני כדי שקצת יתבסס בניכם משהו, ואז אולי להגיד משהו בסגנון "יש משהו שאני מרגיש ממש לא נעים להעלות מולך, אבל החלטתי שאם לא אעלה את זה אני עלול להפסיד אותך ואת הצ'אנס שיתפתח בנינו משהו. הבנתי שאת צורכת כל מני תבלינים וכד' כחלק מדרך תזונה שאת מאמינה בה, אבל אני מודה שיש לי רגישות ממש גדולה לריחות של חלק מהתבלינים האלו, זה משהו שמאוד הפריע לי כשנפגשנו ואני מרגיש שזה ממש חבל כי אני באמת מאמין שמשהו יכול להתפתח כאן. השאלה אם יש לך מוכנות שננסה לפתור את הנושא כדי שיהיה לנו יותר נעים יחד? העדפתי להעלות את זה מולך גם אם זה קצת מביך או לא נעים כי אני מעדיף את זה מאשר פשוט לקבל את זה ולוותר עלייך בלי שבכלל ניסיתי."
ככה היא אמנם מקבלת את העלבון שלא סבבה לך עם הריח שלה, אבל היא מבינה למה חשת צורך להגיד, וגם מבינה שאתה באמת רוצה משהו איתה. זה יכול בהחלט לעמעם את העניין המעליב. הכל עניין של ניסוח...

למעלה