שאלת סקר לגברים ונשים בעניין משיכה אשמח לשמוע את תגובתכם

הסיטואציה לא מדברת על סטוץ במובן הרגיל

במצב של סטוץ יש אינטראקציה בין שני אנשים, תקשורת כל שהיא גם אם היא קצרה. כאן מועלה שאלה תאורטית שמאחוריה עומדת השאלה האם קיים הבדל בדרך שגברים ונשים חווים משיכה לדעתכם. האם שניהם מסתפקים רק במראה כדי להרגיש משיכה עד כדי רצון ביחסי מין, או שיש שוני, המקרה שעלה שלנשים נדרשים עוד פרמטרים מלבד מראה (לא שמראה אינו חשוב בעינהם).

שאלת סקר לגברים ונשים בעניין משיכה אשמח לשמוע את תגובתכם

גבר יכול לקיים יחסי מין עם בחורה שראה 15 שניות בלבד והחליט שנמשך אליה גם בלי שהחליפו מילה בניהם, אישה לא. מסכימים?

ליאורג22

New member
ממש לא נכון....כנסי לטינדר או צאי לבר

בהנחה שאת גבר שנראה טוב או אישה שנראית מצויין במועדון הנכון

זה נכון מאוד

זה עניין של שבריר שנייה ממש שבו מתקבלת החלטה לחיוב או שלילה.
אם האישה בעניין- הכל הולך.

עניין נוסף זה גם יכולת נפשית לפוליגמיה, יכולת נפשית ורגשית לאהוב כמה נשים בעת ובעונה אחת.
זה לא קשור לקיום אורגיות וכו', אלא לטבע הגברי שהוא בהחלט יכול לחוש אהבה כלפי יותר מאישה אחת, בעת ובעונה אחת.
למעשה כך היה במשך אלפי שנים עד לדורות האחרונים.
זה לא מקובל בימינו, וזה בד"כ פוגעני כלפי כל אישה ( אלא מה.. ).

אצל אישה, יצר הימין ככרוך בתאוות בצע ובחיזור מצד הגבר. אחרת יצר המין שלה, אינו נדלק, אינו מגיע לשלב המימוש. וזה אוניברסאלי.

באמרת אגב

זה אמנם לא נשאל בנושא השרשור, אבל גם לאישה/ נשים, יש טבע, הוא הטבע הנשי.יכולותיו של הטבע הנשי, לעתים מותירות את הגבר ( אותי ) פעור פה, חסר מילים, המום.
כלומר, לכל מגדר יש יכולות לא רגילות, וזה לא חייב להיות קשור דווקא ליכולת שבו הסובייקט מוכן ומזומן לקיים יחסי מין עם אחר/ת.

SupermanZW

Well-known member
זה מאוד אינדיבידואלי, גם לגבי גברים וגם לגבי נשים

טענתך היא סטיגמה בלבד, אני סבור שאין לה שום מובהקות סטאטיסטית.

שאלת סקר אינה טענה

היא סה"כ שאלה, ידוע שיש אנשים שחושבים כך ויש אחרת ולכן הועלה כשאלת סקר. דעתי לא הועלתה כאן כלל

shayCn

New member
לא נראה לי

אישה יכולה להינעל על גבר אפילו בפחות מ15 שניות אם היא רק רוצה. לעומת זאת, גבר יכול להימנע מסקס עם בחורה עד שירגיש מספיק בנוח לידה וזה יקח לו זמן להיפתח. עניין אינדיבידואלי

למעלה