לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
60666,066 עוקבים אודות עסקים

פורום אימון למציאת זוגיות

שמי ויקי שלום זלוסקי, מאמנת בכירה, מומחית ליצירת זוגיות ועובדת סוציאלית. בפורום אשמח לייעץ ולענות על שאלות של כל אחד ואחת מכם בנושאים הקשורים במציאת בני זוג, התנהלות בעולם הוירטואלי, חיזור, התנהלות בדייטים, יצירת קירבה ואינטימיות משלב ההתחלתי עד ביסוס הקשר. אנסה לענות על כל שאלה שאתם מתלבטים בה בהקשר יצירת זוגיות. אני מזמינה אתכם לעלות שאלות, לשתף במחשבות ולתרום מניסיונכם. מחכה לכם ולכן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אימון למציאת זוגיות

שמי ויקי שלום זלוסקי, מאמנת בכירה, מומחית ליצירת זוגיות ועובדת סוציאלית. בפורום אשמח לייעץ ולענות על שאלות של כל אחד ואחת מכם בנושאים הקשורים במציאת בני זוג, התנהלות בעולם הוירטואלי, חיזור, התנהלות בדייטים, יצירת קירבה ואינטימיות משלב ההתחלתי עד ביסוס הקשר. אנסה לענות על כל שאלה שאתם מתלבטים בה בהקשר יצירת זוגיות. אני מזמינה אתכם לעלות שאלות, לשתף במחשבות ולתרום מניסיונכם. מחכה לכם ולכן.

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום אימון למציאת זוגיות אבקש להשתמש בשפה מכבדת ללא אמירות פוגעניות. התשובות באות לתת מענה כללי ואין לראות בהם תחליף ליעוץ אימוני פרטני.  אין לפרסם בפורום ללא אישור מנהלת הפורום.

המשך >>

לצפיה ב-'לא נתקלתי בכזה דבר חייב ייעוץ...היא פשוט מסריחה!!!'
לא נתקלתי בכזה דבר חייב ייעוץ...היא פשוט מסריחה!!!
16/05/2018 | 12:00
16
1188
פגשתי בחורה ממש חמודה, התחלנו בהתכתבות באחד מאתרי ההיכרויות. מהר מאוד עברנו לטלפון אני יודע שלא בריא להתחיל שיחות ארוכות בטלפון אבל היא נאלצה לדחות את הדייט ואני טסתי לשבוע ויצא שדיברנו המון והתכתבנו כל היום.
חזרנו לארץ וקבענו פגישה, השיחות עוד המשיכו, התחילה לשלוח לי תמונות מהחיים שלהם וממש למדתי להכיר אותה ואפשר להגיד שכבר התחלתי להתאהב בה... הזוי.
אבל אז נפגשנו, היא נראתה בדיוק כמו בתמונות בחורה יפה ומטופחת, אינטליגנטית באמת כל מה שגבר יכול לחפש בבחורה.
כשנישקתי אותה על הלחי כשנפגשנו, היא הסריחה משום ותבלינים, ריח מזעזע, כלומר סירחון מוחלט. בבת אחת הכל ירד לי, ממש התרסקתי, העברתי איתה את הערב בקושי רק חיכיתי שיסתיים הדייט ולברוח משם. והיא היתה ממש בעניין שלי ולא היה לי נעים כי היא הרגישה שמשהו לא עובד למרות שניסיתי להיות נחמד וממש ניסתה להציל את הערב.

הבנתי ממנה היא אוכלת כל יום שום וכל יום חילבה וכורכום וככה היא חיה ואין לה כוונה להשתנות מאמינה שיש לזה ערך בריאותי.... אבל תכלס, אל היה לי אומץ להגיד לה שהיא מסריחה. בבוקר אפילו שלחה הועה ששמחה להכיר אותי והיא מעוניינת בפגישה נוספת, עניתי בנחמדות אבל כרגע אין לי עניין בפגישה נוספת.
מה אני אמור לעשות? איך נותנים לזה הזדמנות בלי לפגוע בה? או שעדיף לוותר כי יש לה הרגלים שאני לא אסתדר איתם?

אימון למציאת זוגיות >>
לצפיה ב-'תתקשר אליה עוד היום'
תתקשר אליה עוד היום
16/05/2018 | 17:52
3
396
איך אתה מוכן לוותר על אהבת חייך בגלל ריח? אולי עכשיו אתה קצת סולד מהריח אבל אם תגורו יחד ותחיו יחד התזונה שלכם תהיה דומה והריח יהיה זהה. 

אני פוקדת עליך להתקשר אליה עוד היום - לספר לה מה מפריע לך. היא בטוח תבין ואם היא באמת "בעניין שלך" כמו שכתבת אני בטוחה היא תפסיק מיד את אכילת התבלינים.

אימון למציאת זוגיות >>
לצפיה ב-'את לא ממהרת למסקנות?'
את לא ממהרת למסקנות?
17/05/2018 | 22:49
183
התזונה שלהם תהיה דומה?
הריח יהיה זהה?
אני יודע שברגע שזה מגיע אלי-עם או בלי קשר לכאן-ברגע שהיתה מציתה סיגריה זה היה נגמר והייתי מבהיר את זה מהתחלה.זה אצלי מה שנקרא deal breaker
 אם היא מוכנה להחגמל מזה,מה טוב.
אם לא נראה שיש לך בעייה. 
אימון למציאת זוגיות >>
לצפיה ב-'ריח זה חלק גדול מכל העניין'
ריח זה חלק גדול מכל העניין
18/05/2018 | 00:17
163
כי ריח רע דוחה משיכה ויוצר רושם ראשוני רע. בלי משיכה, אני לא רואה איך הוא יכול להתקדם איתה.
יותר גרוע העובדה שבחורה לא מודעת לריח שהיא מפיצה מעצמה.
אימון למציאת זוגיות >>
לצפיה ב-'תגידי מה אכלת? איזו אהבת חייך?! נפגשו פעם אחת בקושי, אהבת '
תגידי מה אכלת? איזו אהבת חייך?! נפגשו פעם אחת בקושי, אהבת
18/05/2018 | 13:39
115
חייך אעלק...הבחורה מסריחה, זה דוחה! ריח גוף רע זה אחד ממחריבי משיכה! 
ומה זה השטות הזאת עם תזונה תהיה דומה?!
ואם הוא לא אוהב חילבה וטונות של שום?! ואם הוא לא מעוניין להסריח כמוה?!
אימון למציאת זוגיות >>
לצפיה ב-'כדאי לנסות להישאר'
כדאי לנסות להישאר
<< ההודעה הנוכחית
16/05/2018 | 21:51
255
לא כדאי לפסול ישר
אם היא מוצאת חן בעיניך
אולי כדאי שתסתום טיפה את האף
וזה שאתה באתרי הכרויות אולי אתה סתם פוסל כי יש שם מלא נשים ססגוניות.
תהנה ממנה
אימון למציאת זוגיות >>
לצפיה ב-'אם זה לא אירוע חריג - זו בעיה'
אם זה לא אירוע חריג - זו בעיה
17/05/2018 | 08:36
228
לא משנה כמה בחורה נהדרת - כדי לקיים קשר צריך רמה מסוימת של משיכה.
לדעתי ריח דוחה (לא משנה הסיבה) יכול להיות יותר בעייתי ממראה חיצוני של לטעמך.
אם לא תוכל להתנשק איתה ולא תוכל לשכב איתה - איך תוכלו לקיים קשר רציני?
אז אם אתה לא רוצה לפספס אותה הדרך היחידה להגיד לה שיש לך בעיה עם שום/חילבה וכד'. אולי תגיד אפילו שאתה אלרגי לזה.
אם אתה יודע מראש שהיא תסכים לשנות את הרגלי התזונה שלה- אין טעם אפילו להגיד לה. פשוט וותר.

אימון למציאת זוגיות >>
לצפיה ב-'ריח זה משיכה'
ריח זה משיכה
17/05/2018 | 10:29
188
ואם אין משיכה - אין טעם לקשר

אם ממש עפת עליה, תגיד לה שהריח מפריע לך והיית רוצה לנסות לשנות את זה
אימון למציאת זוגיות >>
לצפיה ב-'לא לוותר'
לא לוותר
17/05/2018 | 11:08
143
אתה לא באמת הולך לוותר בגלל הדבר הזה.  אני לא אומר שזה לא נושא משמעותי, אבל בהחלט בר פתרון.  הכל מתחיל בתקשורת בונה וכנה - אתה בהחלט יכול לבקש ממנה, בנימוס ולא להעליב, שתשתמש במרענן פה, מסטיק וכו'.
חשוב שהדברים הללו יגיעו מהמקום שאתה כן רוצה וחשוב לך להילחם על הקשר.
אימון למציאת זוגיות >>
לצפיה ב-'אל תוותר כל כך מהר'
אל תוותר כל כך מהר
( לעמוד שלי בתפוז )
17/05/2018 | 11:49
192
נשמע ממה שכתבת שנוצר בניכם חיבור טוב. לא משהו שקורה כל יום. 
ריח הוא אחד הפרמטרים המשמעותיים שמשפיעים על משיכה, לא ניתן להתעלם מכך. אבל נראה שאתה מקבל החלטות בשבילה, וחבל. כאן הפספוס הגדול.

שום/חילבה/כורכום הם תבלינים עם ערך תזונתי אפשר לקבל אותם בדרך אחרת אם ממש רוצים. זאת אומרת אם מצאת חן בעניה מאוד, היא תמצא את הדרך, תסמוך עליה, לא מדובר כאן באופי או משהו פנימי אלא משהו חיצוני ופתיר אל תחליט עבורה מה נכון לה.

מקווה שהתגובות כאן נתנו לך את האומץ לומר לה שאתה מרגיש את החיבור בניכם, אך מפריע לך ריח החילבה/שום, לשמוע איך היא מגיבה.

בהצלחה
אימון למציאת זוגיות >>
לצפיה ב-'בקש להצטרף לארוחה'
בקש להצטרף לארוחה
17/05/2018 | 11:59
164
נסה גם אתה את התבלינים הללו. מחקרים אחרונים מוכיחים בוודאות שהם מחזקים את המערכת החיסונים ואף מונעים התפצחות של סוגים שונים של סרטן (במיוחד כורכומין). ייתכן שהיא נחשפה מקרוב לאדם שהתמודד עם סרטן ולכן בחרה לצרוך תבלינים אילו באופן קבוע.
אימון למציאת זוגיות >>
לצפיה ב-'לא לפסול ישר'
לא לפסול ישר
16/05/2018 | 21:48
147
אח יקר
אני חושב שלא כדאי לפסול ישר
יכול להיות מאוד שהיא לא הרגישה טוב בימים של לפני הפגישה איתך
שתתה הרבה מרק
יחד עם הפילמני והבורשט נהיה לה ריח גוף נוראי.
זה יצר חגיגה שלמה
תנסה להיפגש איתה שוב ותכין מסטיקים
אולי תנסה להגיע איתה לסופר פארם כדי לנסות בושם חדש.
אני מאמין שתהנה מאוד
אימון למציאת זוגיות >>
לצפיה ב-'לדעתי זה לא ילך בינכם'
לדעתי זה לא ילך בינכם
17/05/2018 | 16:05
3
215
בעיקר בגלל שאתה מציין שהבנת ממנה שאין לה כוונה להשתנות כי היא מאמינה שיש לזה ערך בריאותי.
זה מזכיר לי את הפמיניסטיות שלא מגלחות את הרגליים על הפרינציפ כי חושבות שצריך לקבל אותן כפי שהן, או מתלבשות כמו ג'וחות.
נהדר. אם אתה תחליט שאתה מפסיק לשים דיאודורנט בבית השחי כי גם לזה יש ערך בריאותי ותסריח אימים מזיעה, היא תקבל את זה שתגיד לה שלא תשתנה?
היא בטוח תעיף אותך מהמדרגות אחרי כמה פגישות.
הגישה שלה מנותקת מהמציאות ולא מתחשבת בסובבים אותה. זה אומר שהיא לא רואה ממטר אף אחד חוץ מעצמה.
תן לה כמה שנים להתבשל בלי בן זוג (אלא אם יהיה תימני) ואז היא תרד לקרקע.
אתה תחפש לך מישהי שגם ניראית טוב וגם מריחה טוב והעיקר שיהיה איכפת לה ממך כבן הזוג שלה.
אימון למציאת זוגיות >>
לצפיה ב-'גזען עלוב'
גזען עלוב
19/05/2018 | 10:39
2
94
מה קשור לענין הזה תימנים?
אימון למציאת זוגיות >>
לצפיה ב-'אתה.לא בכיוון בכלל '
אתה.לא בכיוון בכלל
19/05/2018 | 16:09
90
מה הקשר לתימנים? 
כי תימנים אוכלים ורגילים לצרוך מידי יום חילבה. מה הקשר לגזענות בכלל??? 
אימון למציאת זוגיות >>
לצפיה ב-'ממש מצחיק לשמוע את זה ממך'
ממש מצחיק לשמוע את זה ממך
22/05/2018 | 09:35
24
אשר מתבטאת פעם אחר פעם בגזענות בפורום חוק ומשפט

כמו שנאמר- טלי קורה מבין עינייך
אימון למציאת זוגיות >>
לצפיה ב-'ניסיתי לחשוב'
ניסיתי לחשוב
17/05/2018 | 18:42
180
אם מישהו היה אומר לי דבר כזה, איך זה לא היה מעליב אותי?
קשה..
נראה לי שאם אתה מחליט להעיר לה כדי לתת צ'אנס לאיזשהו שינוי, צריך לעשות את זה ממששששש ברגישות.

הייתי ממשיכה לתחזק איתה את הקשר הטלפוני כדי שקצת יתבסס בניכם משהו, ואז אולי להגיד משהו בסגנון "יש משהו שאני מרגיש ממש לא נעים להעלות מולך, אבל החלטתי שאם לא אעלה את זה אני עלול להפסיד אותך ואת הצ'אנס שיתפתח בנינו משהו. הבנתי שאת צורכת כל מני תבלינים וכד' כחלק מדרך תזונה שאת מאמינה בה, אבל אני מודה שיש לי רגישות ממש גדולה לריחות של חלק מהתבלינים האלו, זה משהו שמאוד הפריע לי כשנפגשנו ואני מרגיש שזה ממש חבל כי אני באמת מאמין שמשהו יכול להתפתח כאן. השאלה אם יש לך מוכנות שננסה לפתור את הנושא כדי שיהיה לנו יותר נעים יחד? העדפתי להעלות את זה מולך גם אם זה קצת מביך או לא נעים כי אני מעדיף את זה מאשר פשוט לקבל את זה ולוותר עלייך בלי שבכלל ניסיתי."
ככה היא אמנם מקבלת את העלבון שלא סבבה לך עם הריח שלה, אבל היא מבינה למה חשת צורך להגיד, וגם מבינה שאתה באמת רוצה משהו איתה. זה יכול בהחלט לעמעם את העניין המעליב. הכל עניין של ניסוח...
אימון למציאת זוגיות >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי ויקי שלום זלוסקי, הבעלים של Coach4love. אני, מאמנת בכירה מטעם מכללת Coach Me, מומחית ליצירת זוגיות מטעם בית הספר לזוגיות "החוויה הדיאלוגית", עובדת
עוד...

הודעות אחרונות

10:14 | 23.05.18 ויקי שלום
10:56 | 21.05.18 ויקי שלום
21:18 | 19.05.18 ויקי שלום
16:29 | 19.05.18 מרטין עדן
11:34 | 19.05.18 Reign Of Chaos
19:15 | 17.05.18 אורחים בפורום
14:16 | 17.05.18 אורחים בפורום
11:58 | 17.05.18 ויקי שלום
11:56 | 17.05.18 ויקי שלום
11:23 | 13.05.18 ויקי שלום
14:28 | 09.05.18 ויקי שלום
19:52 | 08.05.18 crema10
19:37 | 07.05.18 ויקי שלום
10:53 | 03.05.18 ויקי שלום

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ