איך אפשר לאתגר גברים..?

crema30

New member
איך אפשר לאתגר גברים..?

הכרתי מישהו לפני כחודשיים בעבודה. מההתחלה רדף אחריי , נדלק בטירוף. אומנם הראתי לו ענייו הדדי ולאט לאט שמתי לב שהוא מאבד עניין. הפריע לו שאני לא אשת שיחה בדייטים. איו לי מושג על מה לדבר בגלל בישדנות וגם בלי קשר. זה האופי הוא ניסה להשתלט עליו אמר שלא אוהב בחורה של מועדונים , לא אוהב בחורה שיושבת עם בנים. הפסקתי עם הכל.. ודווקה אז הוא הוא הודיע לי שאני ביישהית ולא תקשורתית בכלל. שחס וחלילה לעולם לא היינו ביחד ולעולם גן לא נהיה. הציע לי להיות ידיד שלו בעבודה. מחוסר ברירה הסכמתי בתקווה שזה יתפתח לקשר רציני בהמשך. אולם לא אהבתי וגיליתי שהוא לא באמת התכוון למה שאמר. כל פעם שאל מה התוכניות לסופ"ש מבלי באמת להציע לי לצאת רק שידבר איתי. אמר שניצא לכל מיני טיולים בנחלים , טיוליי שטח וכו והכל שקרים. באתי אליו בכעס. אמרתי לו אתה מספר לי סיפורים !! הוא אמר אני הבטחתי לך יציאה אחת (פתאום זה יציאה חד םעמית ) ושהוא יעמוד בזה. שבוע שעבר אמר שעוד השבוע ההוא יוציא אותי מהבית מילה של גבר עלק ! לא יצר איתי שום קשר. אתמול הציע לי שנישב בים כי אין לו באמת לאן לקחת אותי לנחלים כרגע. לא ממש התלהבתי אבל הסכמתי. בערב שלח לי הודעה שנוסע למרכז עם חבר לעבוד בעסק שחור איתו. הפעם שיניתי גישה מרע שגרם לנו לחיכוך לא נעים ואמרתי "לא נורא גם אני לא מרגישה טוב. עוד ניפגש בהמשך ;-) " לא משנה אם זה בגישה יפה או בתוקפנות אני לא מצליחה לאתגר אותו. אני ממש רוצה לדעת איל להתנהג איתו. כרגע תפסתי מרחק בעבודה. משתדלת בקושי לעבור ליד הצחלקה שלו. ומצד שני להיות נחמדה כשאני נתקלת בו. ועדיין למרות שהתרחקתי ממנו םיזית ובנודעות ווטסאפ בצורה צאוד משמעותית עדיין הוא צוחק לי בפרצוף שיקח אותי לטיולים. פשוט חבר הקפיץ אותו . אמרתי לו " נראה אותך..! " איך להתנהג איתו..ץ אולי לגמרי לתפוס מרחק בקושי להגיד שלום ובטח שלא לזרוק לו מילה פה ושם.ת? האם זה יקרב אותו אליי

למעלה