גברים מאוימים מנשים חזקות ומצליחות?

לא. זה הרבה יותר עמוק

מפני שהמוח של הגבר בנוי להכיל את מלוא המורכבות של החיים, לרבות קשיים טכניים שאינם קשורים לסבלות.
נשים, הן חסרות תושיה, חסרות הבנה מעשית, חסרות יכולת להסתדר עם דברים טכניים / מכאניים.

סביבת אי בודד- דבר חשוב

יתכן שהמחשבה בכלל לא עוברת במוחה של אישה, והיא חושבת לעצמה "החברה התקדמה.....".
זה לא נכון.
&nbsp
המדינה התחזקה, והמדינה היא זו שמעוותת את פני החברה.
כל זמן שהמדינה הייתה חלשה, כמו בסביבה של אי בודד, הכל היה מאוזן מאוד.
גברים לא זקוקים לנשים בכלל, אלא לצורכי חברה נעימה, דאגה לבית, גידול ילדים.
כך זה חייב להיות ב אי בודד.
זה כבר לא יתכן בחברה הנוכחית. זה אבוד.
אי אפשר ללכת אחורה, אלא המדינה תיעלם / תתפוגג / תושמד. ואז כל ערכי החינוך שגברים ספגו, ייעלמו בשבריר שנייה.

היו ניסיונות כאלה

במסגרת תכניות ריאליטי אמריקאיות.
הנשים לא ידעו איך לצוד, איך להדליק אש, לא ידעו אפילו שצריך להרתיח מים לפני ששותים אותם. וגם לא ידעו לבנות שום מבנה.
הגברים לעומת זאת הסתדרו יפה מאוד.
&nbsp
אני קצת מתעייף.........

אה, אם זה מה שהיה בתכניות ריאליטי אמריקאיות,

אז זה כנראה מה שנכון. אם כך, כל הנשים בתכניות האלה מתו?

הטענה שלך היא שכל הנשים בתכניות ריאליטי אמריקאיות

מהסוג הזה פונו לבית חולים? מעניין. לא שמעתי על מקרה כזה שבו כל הנשים בתכנית פונו לבית חולים. יש לך קישור?

אגב, יש הרבה גברים שנמצאים עם נשים גבוהות מהם.

כך שאין לי מושג על מה אתה מבסס את הדברים שלך.
https://www.google.co.il/search?q=m...QsAQIJg&biw=1344&bih=711#imgrc=pmQgPzyipHsfgM:
יש נשים שחשוב להן גבר גבוה - אבל ממש לא כל הנשים הן כאלה.
בדרך כלל הגבר גבוה מהאישה פשוט כי סטטיסטית הגבר הממוצע גבוה מהאישה הממוצעת, ולכן רוב הסיכויים שהגבר יהיה גבוה מהאישה.
אישית, גברים גבוהים ממש לא עושים לי את זה. בהתאם, בעלי אכן לא גבוה. הוא יותר גבוה ממני, אבל מבחינת אחוזונים של גובה הוא באחוזון נמוך יותר עבור גבר מאשר אני עבור אישה.

דיברתי על פערי גובה יחסי

ואמרתי שזה חשוב לכל אישה שבן זוגה יהיה גבוה ממנה.
אם לא הייתי ברור, מקווה שכעת אני ברור.

כדי למצוא גבר נמוך ממני הייתי צריכה לחפש מאוד קשה.

לא רואה סיבה להתאמץ עד כדי כך רק בשביל זה. אין לי סיבה מיוחדת לבחור דווקא מישהו יותר נמוך ממני. מבין הגברים שפגשתי (שאף אחד מהם לא היה נמוך ממני. הגבר היחיד שפגשתי שהיה בבירור נמוך ממני היה מפקד נמוך ממני פעם באיזה קורס צבאי, והאמת שהתאהבתי בו, אבל הוא היה מבוגר ממני ולא ממש שם עליי...) בחרתי אחד - יכול להיות שהוא היה הגבר הנמוך ביותר שיצאתי איתו, האמת. אני פשוט לא שמה לב לגובה ברמה כזאת, ולכן זה לא היה שיקול. גבוה מדי מרתיע אותי כי לא נוח לרקוד (מניסיון). מעבר לכך לא רואה חשיבות לגובה.
אגב, הילדות שלי באמת יצאו מאוד נמוכות... הרבה יותר נמוכות משנינו.

זהו פורום יצירת זוגיות כאן מתקדמים לזוגיות ולא להיפך

אורח יקר, בתגובות קודמות כבר כתבת שאין אתה רוצה זוגיות, אין אתה מאמין בנשים. הפורום הזה הוא פורום יצירת זוגיות. אנו מעלים כאן שאלות הקשורות לאיך להתקדם ליצירת זוגיות והיה נעים יותר אם תגובותיך, הרבות יש לומר, יהיו מתוך רצון לעזור לאחרים ולעצמך איך להתקדם לזוגיות.

לדעתי

צריך לדבר בעיקר על הדברים החשובים לקשר, כמו: נושאי עניין משותפים, מסגרות ותחביבים. בעיקר חוויות רגשיות וגם קצת על עבודה ולימודים. אם מדברים באופן אינטלקטואלי מורכב מד, או באופן רגשי חודרני מדי כבר בהתחלה, זה יכול להרחיק. גם על דברים שכליים וגם על דברים רגשיים צריך לדבר בעדינות, לא יותר מדי ולא באופן מעיק, תוך התחשבות ומתן אפשרות לאדם האחר להתבטא ולהשתתף בשיחה.

ובקשר לשאלה איזה סוג נשים מרתיע

אם האדם נחמד וטוב, אפשר ליהנות להיות אתו בקשר וזה העיקר. צריך להיות עדינים, נחמדים וטובים לאדם האחר, ואז הקשר יכול להצליח.
&nbsp

למעלה