גברים מאוימים מנשים חזקות ומצליחות?

מבקשת לשמור על שפה מכבדת בתגובות

שימו לב זה כתוב בראש העמוד. יש לשמור על כבוד גם בשפה.
גם אם מישהו כותב תגובה שאינה עולה בקנה אחד עם עולם המושגים שלכם
חשוב לשמור על שפה מכבדת

פששש

אם היית גולש ולא אורח, הייתי שולח לך מסר.
&nbsp
אני קורא לעצמי אורח, אבל אני משתמש רשום. יחי ההבדל.
&nbsp
נראה לי שאתה כ"כ פוחד, שאתה לא מעיז אפילו לרשום את ההודעות שלך בכינוי רשום.

אמא שלי- מספר אחת

את אמא שלי אני אוהב מכל הלב.
לא מחליף אותה באף שרנבוטה.

אני משאיר לך לספר מה אמא שלך עשתה לך.

זה יפר את כללי הפורום

בחרת להתבטא באופן שמונע קבלת מסרים.
אני לעומתך, זמין למסרים.
אני לא פוחד לקבל מסרים עוינים, מפני שאין לי ביקורת אישית נגד אף אחד.
אני אכן לא מקבל מסרים עוינים.

גברים מאוימים מנשים חזקות ומצליחות?

בתקופה מסוימת במסע שלי בחיפוש אחר זוגיות, שיתפתי חבר טוב בקושי ובתסכול מעולם הדייטים. הוא הקשיב ואמר לי: "את צריכה להצניע קצת את מה שאת עושה בחיים. אל תדברי על התארים, על זה שאת מנהלת בכירה, זה מאיים על גברים".
מה דעתכם?

גבר לא יכול ליהנות מאישה חזקה

אלא אם כן הוא עצמו חזק ממנה בהרבה.
זה קשור לאינטראקציה בין נשים לבין גברים. זה קשור לטבע הנשי ולטבע הגברי.
האישה, כל אישה, לעולם שואפת לגבר חזק ממנה.
ככל שהיא עולה מעלה בסולם החברתי, האפשרויות שלה הולכות ומצטמצמות. לא בגלל שהא מטילה אימה על גברים, אלא בגלל שהיא בכבודה ובעצמה פוסלת גברים בני המעמד שלה ומטה.
באופן עקיף, האפשרויות שלה הולכות ומצטמצמות ולא תמיד היא מבינה למה.
הגברים במעמדה, כבר תפוסים עם נשים אחרות. הם לא מחפשים אף אחד.

עניין נוסף, זה שבין אם הגבר מאוים ע"י האישה, ובין אם איננו מאוים, הוא ( הגבר ) איננו יכול להישען על "כוחה" של האישה, בין אם זה כוח כלכלי, כח של מעמד חברתי ( כמו אישה טייסת או שופטת ), או כל כח אחר.
הגבר צריך לעולם רק "להבין" את מעמדה הרם של האישה, ולהתחשב שמא יאונה לה.
אבל אם האישה למשל תפוטר, זה לא יפריע לגבר כלל וכלל. מפני שממילא הוא לא נהנה מכספה ולא מהתפוקה שלה כעובדת מחוץ לבית.

צריך להבדיל בין אישה חזקה לבין אישה דומיננטית.
גברים לא זקוקים לאישה דומיננטית, מפני שהם עצמם רוצים להיות דומיננטיים בקשר. אין מקום לשני בוסים.. יש מקום רק לבוס אחד, והוא הגבר.

באופן אישי, אני לא מאמין שיש בכלל דבר כזה "אישה חזקה".
יש מי שיש לו יותר כוחות, ומי שיש לו פחות כוחות.
אבל בימינו, אישה עם תארים זה דבר כ"כ טריוויאלי... זה חסר כל ערך.
מי שחש מאוים, זה גבר שאולי לא מבין שמדובר בתארים חסרי כל ערך.
בשורה התחתונה, גם אם מדוברת ברופאה, במנהלת, במנכ"לית, היא חייבת למצוא את הנסיך שלה, אחד שישלם עליה ויתייחס אליה כאל ילדה חסרת ישע. התייחסות כזאת חייבת לבוא לידי ביטוי בהעברת משאבים מצד הגבר אל האישה. גם אם מדובר בפער כלכלי תהומי בין הגבר לאישה, והאישה עשירה ממנו בהרבה.
כאמור, הגברים לצדה ומעל האישה, כבר תפוסים, ואין להם שום בעיה להתחתן עם אישה שכל רכושה זה זוג תחתונים מלוכלכים. שום בעיה בכלל.....

הגבר לעולם יוחזק כצד "החזק", גם בעיני המגדר הנשי, גם בבתי המשפט, גם בקרב המגדר הגברי, גם בעיני המשטרה, ובכל סכסוך אפשרי, הגבר לעולם ייתפס כחזק וכ"אכזר".
האישה, לעולם תוחזק כצד חלש, עדין, שברירי, מתפורר, כנסיכה, כסינדרלה שכל רצונה לחיות ולתת לחיות ותו לא. כאחת שעם לחץ, היא תישבר בדמעות.

לשאלתך- לגבר אין מה באמת לחפש אצל אישה חזקה, מפני שברור לו שהוא יכול רק להפסיד מחיבור כזה. בין אם מדובר באישה חזקה באמת, או סתם אחת שיש לה כמה וכמה תארים ואין לה גרוש לשלם אפילו שכ"ד.
הגבר של ימינו לא יכול ליהנות, לא מאישה חזקה, א ב ל , גם לא מאישה כבכיכול חלשה. זה החלק שאיננו ברור לרוב הגברים.
הם לא מבינים ש"המדינה" היא חלק בלתי נפרד מכל מערכת זוגית. המדינה נכנסת ופולשת, מחטטת לגבר בתחתונים ושופטת אות לחומרה, במיוחד כשהוא עם אישה חלושה, בורה, מגמגמת, חסרת בינה, חסרת גרוש.

הגבר נמצא במילכוד.
אישה חזקה, לא יכולה לתת לגבר שום מעמד שהוא רוצה בו, או בנוי לקבל.
אישה חלשה, מזמינה אליה את המדינה להתערב בנעשה במעמקי הקשר הזוגי. אין ספק שהמדינה חזקה יותר מכל גבר. וכך הגבר שוב מוחלש.

יש גברים ( כמוני ) שמבינים זאת בכוחות עצמם, שהם מוחלשים לטובת נשים.
לא בגלל שהם חסרי חוט שדרה חלילה.. אלא בגלל שזהו המצב בעידן הפמיניסטי.
מי שלא מבין שהוא מוחלש, זה בעיה שלו.

האישה, לעולם איננה חזקה באמת

הסיבה שכל אישה, איננה חזקה באמת, נעוצה גם בביולוגיה שלה, וגם בטבעה הנשי.

לפרט את טיבו של הטבע הנשי, זה מחייב כתיבה של מגילות על גבי מגילות.
בעיניי זה חשוב שכל גבר בעולם יכיר היטב את הטבע הנשי, יבין שכל תכונה ותכונה, שונה מאוד משל גבר, ושאישה איננה יכולה להתאהב ( למשל ) בגבר שנמצא נמוך ממנה בסולם החברתי, נמוך בדרגה אחת או שתיים או יותר. רוצה או לא רוצה, זה לא אפשרי עבורה.
כלומר- היא משלמת מחיר עבור ה"חוזק" שלה. היא חזקה אולי בתעסוקה שלה.... אולי היא מרוויחה יותר מגברים רבים אחרים....אולי היא מחוננת...
אבל היא בכבודה ובעצמה פוסלת גברים מפני שהיא איננה מתעניינת בהם. טיבה הנשי מכתיב לה שהיא לא תתעניין בהם לעולם ,לא תתפשר עליהם לעולם, ו... היא תבחר להיות לבד או תהפוך בלית ברירה ללסבית או דו מינית, למרות שאין לה שום משיכה לנשים בכלל. זו כביכול בחירה רצונית, אבל מדובר בעריצות מצד טבעה הנשי שמכתיב לה את רצונה. לעולם לא לרדת מטה ולא לפזול לצדדים, לא למען גבר.

גברים לא באמת מאמינים בנשים חזקות.
זה רוח התקופה, רוח העידן הנוכחי. המדינה מעצימה נשים על חשבונם של גברים, והכל כדי ליצור חברה חדשה שאף גבר לא באמת רוצה בה.
אבל נשים או אישה, לעולם אינן חזקות בזכות עצמן, אלא בזכות המדינה שמעצימה אותן.
אף אישה איננה יכולה לזכות בהערכתו הכנה של הגבר לצדה, אלא אם היא עוזרת לו תוך יגיעה אישית והקרבה אישית. היא יכולה לכל היותר רק להתעמר בו, לתקוף אותו מילולית, לבייש ולהשפיל אותו עד שתיקתו. אבל לא לגרום לו לגבר להעריך אותה באמת.

אני מאמין באישה מסוכנת

אני מאמין שבכל אישה קיים סיכון משפטי גדול מאוד להזיק ולשבש את מהלך חיי הגבר. במיוחד בעידן הנוכחי של ה 60 שנה האחרונות, הוא העידן הפמיניסטי.

לדוגמא, תלונה אחת על הטרדה מינית... תלונה אחת על אונס שהתקיים או שלא התקיים, או תביעת גירושים לאחר שכבר נעשית אב לילדים שממילא לא רצית בהם, וחייך משובשים או הרוסים.

כל אישה, לעולם מסוכנת מן ההיבט הזה, מפני שהמדינה שוב מתערבת, שוב משדרגת אותה, שוב מתייחסת אליה כאל קורבן מקופח בידי המגדר הגברי.
והמדינה פועלת כדי להרוס את חייך עד ש ( אולי ) תשקול התאבדות, או מעשה מטורף אחר.

המדינה, חלק בלתי נפרד מכל אינטרקציה של גבר עם אישה, בין אם מדובר בזוגיות או קשרי עבודה נטו.

זה לא ככה בין גברים לבין גברים, או בין נשים לבין נשים.
זה ככה בין נשים לבין גברים.
וכאמור, קיימת מידה רבה מאוד של סכנה משפטית לגברים מכל קרבה אל אישה בת ימינו, כל תקשורת, כל נגיעה, ובטח כשמדובר גם בזוגיות ובפירוק של קשר זוגי.

המדינה, היא בן זוגה האמתי של כל אישה

המדינה ולא אחר, המדינה היא בן זוגה האהוב, הנסיך האמתי אותו ה"אישה" אוהבת באמת מכל הלב, ובאופן קבוע, תמידי, נצחי.
אך ורק המדינה, היא זו שדואגת להעצים את האישה באופן מלאכותי, לשדרג את האישה, לתת לאישה כח שאין לה.
בין אם מדובר ב"אישה חזקה" ( כמו טייסת, שופטת, רופאה ) ובין אם מדובר באישה חלשה במיוחד, בורה, כעורה, מגמגמת, חסרת כישורים.
זו וגם זו מאוהבות באמת בבן זוגן האמתי, הוא ה"מדינה".
השניים מאוהבים באמת.... ושניהם רוכבים על גבו של הגבר, כדי לחנך אותו, לסרס אותו, להוציא ממנו משאבים, להעביד אותו עד לזקנתו.
זה בדיוק כמו בתסביך סינדרלה, סינדרלה לא פראיירית, היא מתחתנת עם הנסיך, מתחתנת עם המדינה. הנסיך הוא סתם טמבל חרמן נטול אישיות.
סינדרלה לא יכולה לקבל ולא רוצה "בחור טוב". היא רוצה את המדינה אצלה בכף היד.

ככל שהמדינה חזקה יותר ומעצימה נשים, כך האישה מאוהבת יותר במדינה, תלותית יותר במדינה, ופחות זקוקה לגבר עד לאי היזקקות בכלל.
וגם להיפך, ככל שמדינה חלשה יותר, או פחות מעצימה נשים, כך האישה יותר ויותר תלותית בגבר ומוכנה לקבל מרותו.

מה שלא עושים, אי אפשר להתעלם מנוכחותה של המדינה במשולש האהבה הזה.
זה אכן משולש אהבה, ולא זוגיות.

לגבר ( לעומת האישה ) אין שום זוגיות עם המדינה. הוא גם לא תמיד מבין שמדובר במשולש אהבה נצחי.
אם הוא חלש, הוא נותר חלש לעולם.
אם הוא גמד מכוער, עני, המדינה לכל היותר תתעלם ממנו. אבל לעולם לא תעצים אותו. הגבר לעולם מוחזק כאדם "חזק" וכ"אכזר" מעצם הרעיון שנולד "גבר".

מהי אישה חזקה?

אני חושבת שאנשים מבלבלים לא פעם בהגדרה מהי אישה חזקה. הרי לא מדובר בחוזק פיסי אז מה כן? בעיניי בכל אופן:
  1. אישה חזקה היא אישה עם דעה, עמדה והיא לא מפחדת להביעה אותה. היא יכולה להקשיב לאחרים, לקבל את דעתם, אך לא תחשוש לומר גם את עמדתה.
  2. אישה חזקה היא אישה עצמאית - בתחום הזוגיות, היא לא צריכה גבר בחייה, היא רוצה אותו. היא יודעת שהיא יכולה להסתדר, היא סומכת על עצמה, אך היא בוחרת לחלוק את חייה בשותפות עם אדם נוסף.
  3. בהמשך למעלה היא תרצה לצידה גבר בוגר, עצמאי. שהיא תוכל להישען עליו, ולדעת שיש לה את הכוח הנפשי והיכולת להכיל ולדחוף אותו קדימה.
  4. אישה חזקה תשים את הלב שלה בדברים שחשובים לה, לא תוותר עליהם, יהיו לה שאיפות והיא תפעל לממש אותם. בידיעה שיכול להיות שהיא גם תכשל בדרך.
על גברים מסויימים, אישה כזו עשוייה להוות איום, אך אותם גברים בדרך כלל לא יתאימו לה לאורך זמן.

מה דעתכם?

דעתי, שהיא איננה קיימת

אם היא נשענת או רוצה להישען על בן זוגה, היא איננה חזקה.
&nbsp
אין דבר כזה אישה עצמאית, מפני שהאישה איננה מסוגלת לבצע כמעט אף פעולה בכוחות עצמה. היא זקוקה לגברים שיעשו את עבורה את העבודה השחורה / הפיזית / המעשית / הממשית. והיא בתמורה... מקסימום משלמת להם את שכרם.
&nbsp
אישה כזו איננה מהווה שום איום על אף גבר, אלא על מי שאינו מבין את שהיא חסרת ישע כמו כל אישה אחרת.
&nbsp
כל אישה ביקום, היא לעולם סינדרלה. לעולם שואפת להעצמה מלאכותית, לשדרוג מלאכותי, לכח שאין לה.

את רוב הפעולות של היום יום

אישה איננה יכולה לבצע את רוב הפעולות שגברים מקיימים, בין אם מדובר בפעולה פיזית קשה או מורכבת, או פעולה שקשורה לעניינים טכניים.
היא חייבת לקבל עזרה מאנשי מקצוע, ו"אנשי מקצוע" הם בדר"כ גברים.
בתמורה, היא משלמת או מתגמלת במילה טובה, או חיוך, או אחרת...
אבל אישה לעולם איננה עצמאית, ואיננה חזקה.

היא לעולם חסרת ישע.
כשהיא נמצאת עם חלשים ממנה, היא חשה תסכול, תחושה שהחיים נעצרו במקום. שהיא מבזבזת את זמנה.

מכל מקום, הגבר לא יכול ליהנות מאישה גם בהנחה שהיא חזקה באמת.
מאותה הסיבה שהוא ( הגבר ) לא יכול לעולם ליהנות מאישה גבוהה.
זה אותו עיקרון....
האישה הגבוהה לעולם תבחר בגבר גבוה ממנה.
אם אין כזה בנמצא, היא תבחר בחיי נזירות מינית או אפילו דו מיניות או לסביות.
אף גמד לא ייהנה מהגובה הנשי. לעולם לא.
אם האישה הגבוהה הופכת איכשהו לדו מינית או לסבית ( גם ללא משיכה לסבית אמתית ) האישה האחרת תיהנה מהגובה של זו הראשונה.
אבל שוב, אף גבר לא ייהנה מהגובה של הבחורה, אלא אם הוא גבוה בעצמו, או בלית ברירה שווה לה בגובהו.

האישה חייבת להיות סינדרלה, גם כשהיא כביכול חזקה, עשירה, בעלת מקצוע יוקרתי. זה גם בעוכריה של כל אישה. כלומר, מדובר במגרעת שמפריעה גם לנשים עצמן, שאין להן שום יכולת של ממש לשנמך את עצמן עם בן זוג חלש / עני / אומלל / נמוך מהן.
זה לא רצון, אלא היעדר כל יכולת.
זהו בדיוק תסביך סינדלרה, והוא אוניברסאלי.
היא לעולם חשה כחסרת ישע, זהו הדימוי העצמי שלה. היא משווה את עצמה אל המעמד הגבוה ביותר, וחשה מקופחת ביחס לאותו מעמד.
היא שואפת לשיוויון חברתי ומתקוממת מול אי שיוויון, כאילו שהיא מקופחת אישית.
אבל בחיי הזוגיות, זה בדיוק להיפך. היא דורשת אי שיוויון. כך שהיא תהיה משונמכת ביחס לבן זוגה. רק לא שווה לו, ובטח שלא חזקה ממנו.

עדיין לא נתת אפילו דוגמא אחת לפעולה כזאת.

אילו פעולות נשים צריכות אבל לא מסוגלות לעשות?

אני זמין גם במסרים

אני תמיד אוהב להתכתב , להתקשקש....
&nbsp
מנהלת הפורום כבר נדלקה עליי.
ונראה לי שהקטע שלי כבר מיצה את עצמו.
אני בקטע "שלילי".
וכל היתר כאן בקטע "חיובי". זה לא הולך...

עבודות שהן מגדריות

כמו עבודות בניין, עבודות תשתית, עבודות של תיקון מחשבים, תיקון רכב, פינוי זבל, אלו עבודות גבריות בלבד, מהם נהנים גברים ונשים כאחד.
אבל נשים לא עובדות בעבודות האלה, כי הן לא יכולות.
&nbsp
אישה חזקה, בעיניי לפחות, אישה שלא נעזרת בגברים בכלל.
זה פשוט לא קיים.
&nbsp
גברים יכולים להתקיים על אי בודד ללא אף אישה.
נשים לרבות נשים חזקות, אינן יכולות להתקיים על אי בודד ללא אף גבר.
&nbsp
לא יודע אם אני יכול להמשיך את הדיון הזה.
אני לא מאמין באישה חזקה, מפני שכל אישה נעזרת בגברים לאורך כל יומה, בין אם היא שמה לב לזה או לא.
גברים כאמור- לא נעזרים בנשים לאורך כל היום.

אישה לא מסוגלת לבצע תיקון מחשבים או תיקון רכב?

אישה מסוגלת לבצע את כל הדברים שציינת. הדבר היחיד שאולי אישה ממוצעת לא מסוגלת לבצע וגבר ממוצע כן זה סבלות של חפצים מסוימים כי יש הבדל בעניין השרירים בין גברים ונשים - אבל לצורך כך הומצאו מכונות שמקלות את העבודה, ולכן גם את זה למען האמת גם נשים יכולות לעשות - רק אולי קצת יותר ביוקר (כי צריך את המכונות במקרים שבהם גברים לא יצטרכו).
במקרה בעיר שבה גרתי בחו"ל פועלות בניין או פועלות כביש היו עניין נפוץ. גם תיקון רכב זה לא מקצוע רק לגברים, ובוודאי שלא תיקון מחשבים. לגבי פינוי זבל, ובכן, באמת לא ראיתי אישה עושה את זה, אבל אני ממש לא בטוחה שזה כי דחו המון מועמדות שנורא רצו לבצע את העבודה הזאת. וגם פה עיקר העבודה היא של המכונות.

ואני לא מכירה גבר אחד בעולם שלא נעזר באחרים כדי לבצע חלק מהדברים שכתבת. כך עובדת הכלכלה. לא כולם עושים הכל - אלא כל אחד עושה את התפקיד שלו ומשלמים לו. זה לא עניין של נשים מול גברים.
אני גם לא יכולה לחשוב על עבודה שצריך לעשות על אי בודד ונשים לא מסוגלות לעשות. אולי לא תהיה להן אפשרות להזיז את הפסנתר ממקום למקום אם אין לו גלגלים - אז שיישאר במקום, לא נורא.

גברים נעזרים בגברים

נשים, גם הן נעזרות בגברים ( לא נשים ).
&nbsp
מזל יש מכונות ומכשירים..... ככה גם נשים עפות הביתה. לא רק גברים.

כמו שאמרתי - הן נעזרות בגברים

רק לצורך סחיבת דברים כבדים במיוחד שאין דרך אחרת לסחוב אותם (ותכלס זה כמעט לא קיים) ומבין הדברים שציינת - לפינוי זבל (כי, כאמור, לא ראיתי מימיי אישה עובדת בזה). אבל אני בטוחה לחלוטין שאם מחר וירוס היה מחסל את כל הגברים - הן היו מצליחות להסתדר ולמצוא דרך לפנות את הזבל...

למעלה