האמת שלי

האמת שלי

פסח כבר ממש כאן, חשבתי לא מעט מה לכתוב השנה לפסח, וחשבתי לשתף באמת שלי שהיא נכונה לפסח וגם לחיים בכלל. אז האמת שלי מורכבת
מ - א - אומץ.
<p>אומץ לשנות דרכי פעולה, מחשבה.
אומץ לעשות משהו חדש.
אומץ לא לוותר.
אומץ לגעת בפנים, להתבונן ולרפא.</p> <p> </p>
<p>- מ - מחויבות -
מחויבות למילה שלי.
מחויבות לעצמי
מחויבות למטרות שלי</p> <p> </p> <p>- ת - תשוקה -
לחייך.
לעשות לא מעט דברים שעושים כיף.
לשמח אותי ולשמח אחרים.</p> <p> </p> <p>באמת הזו יש גם סיכון -
רק מי שלוקח סיכון הולך רחוק
ויכול להביט כמה רחוק הוא יכול להגיע.</p> <p> </p> <p>מזמינה אתכם לפעול
להיכנס לאתרים/אפליקציות/לצאת לדייטים
לפנות למי שמוצא חן. לספר לאנשים שאתם רוצים זוגיות.
לחפש אירועים/להיות נוכחים. לפתוח את העניים והלב.</p> <p>שיהיה חג שמח
תמיד כאן בשבילכם
באהבה ויקי</p>

מה שחשוב לדעתי בקשר

הוא קודם כל דאגה, ודאגה כנה. חשוב להיות טובים לאדם שאוהבים, ואז האדם ירגיש שאוהבים אותו והקשר יכול להצליח. חשוב גם להיות רוחני. אדם שחי בדרך רוחנית, יכול להתפתח יותר גם מבחינת חוכמה וגם מבחינת טוב לב, ולקבל יותר סיפוק רגשי ואינטלקטואלי ועניין בחיים. צריך גם לדבר על דברים שיוצרים מעשים שמביאים לתוצאות טובות, ולדבר ולחשוב על מה שמביא למסקנות טובות וכדאיות. אומץ חשוב כדי לעשות דברים קשים ומסוכנים, אבל יש לבדוק באופן אמתי ורציני עד כמה הם באמת מסוכנים ואם כדאי להעז לנסות אותם. מחויבות חשובה בקשר זוגי, הקרבה האינטימית-רגשית בין בני הזוג צריכה ליצור הרגשה שכל אחד מהם הוא האדם היחיד הכי חשוב לאחר ולא יוכלו להחליף אותו. כשמפרים את המחויבות ובוגדים זה לא מוסרי ויוצר קנאה. תשוקה היא דבר יפה וטבעי, אבל כמו שכתבתי בהודעה אחרת, אהבה היא החשובה. יצרים ותשוקות חומריים הם טבעיים, אבל האדם בעליונותו הרוחנית למד לתעל אותם לתוך קשרי אהבה. הנפש חשובה מהגוף, וקשר רגשי נעים גם לנפש ולא רק לגוף. העובדה שקשר זוגי מכיל גם קשר גופני, היא אחד הגורמים החשובים לכך שנוצרת אינטימיות, גם רגשית, שדורשת מחויבות.

למעלה