יצאתי עם מישהו יפה מדי

יצאתי עם מישהו יפה מדי

אולי מצב קצת מוזר.
מראש בקהילת הגייז יש עודף דגש על חיצוניות. גוף. פנים.

יצא לי לצאת לפני 3 חודשים עם בחור שענה על כל הדרישות הפיסיות שלי.
כאילו מישהו לקח את הפנטזיה הכי גדולה שלי פיסית ויצר בן אדם כזה.

אני יודע שיש מעבר למראה חיצוני. אבל אצלי זה תנאי הכרחי. אולי לא מספיק אבל הכרחי.

אותו בחור גם היה חכם. חריף ושנון.
הקשר נפסק. כי אני רציתי לקחת למקום יותר זוגי ומוגדר.

העניין הוא שאותו בחור גרם לי לעיוות. הרך של היופי עלה בעיני בצורה בלתי מציאותית.

מאז אני מאוד מבקר את הגוף של עצמי. אני מרגיש שאני פגום ביחס לאחרים. בטח שביחס אליו. למרות שאני בטוח שזו ראיה מעוותת. הרי הוא יצא איתי תקופה.

שנית אני לא מצליח להמשך להרבה אנשים. פתאום כולם נראים ממוצעים ומטה ביחס. אליו. אני בטוח שיש פה אפקטב של התאהבות שלא פג. אבל גם בלי זה. מרגיש שההשוואה מול היופי האידאלי שלו - אתקשה להפסיק אותה.

ושנית- כפי שרשמתי ״הרי הוא יצא איתי תקופה״ גרם לי להרגיש בעל ערך. אני מבין שערכי לא נקבע לפי מראה חיצוני וובטח צריך לבוא מתוכי ולא מהסביבה. אבל אני לא ככ מצליח ליישם את ההבנה הזו. אני רושם תכונות טובות בי כבנ״א וכבנזוג. ובכל זאת זה נמשע כמו שאני מנסה להכריח את עצמי להאמין במשהו שונה ממה שהפרפרים בבטן והאינטואציה בבחירת בני זוג אומרת.

מנסיוני כשיצאתי עם גברים שלא משכו אותו פיסית מאוד מאוד. זה הולך ודועך והקשר נפסק. או התחושה שלי היא של פשרה.

שלום

יופי הוא תכונה טובה ונעימה, ובקשר זוגי צריך משיכה לפחות בסיסית אף שאהבה יותר חשובה. נסה לטפח את עצמך למען הרגשתך האישית הטובה וכדי שהחברה תיהנה ממך יותר, ויחד עם זה השתתף במסגרות של גייז ושם תיחשף לאנשים חדשים ואולי גם יפים, נחמדים ומעניינים. הכר אנשים חדשים.
&nbsp

אין חדש תחת השמש

אני מנסה לטפח את עצמי
ספורט. קריאה.

המחשבות על גוף אידאלי אצל בן זוג. ומשיכה פיסית גבוהה- חוסמים אותי.
לא מכיר מסגרות גייז דווקא. אלא בעיקר אפלקציות ומסיבות.

גם מסיבות זה טוב

בוודאי יש גם מועדונים של גייז ודברים כאלה. ככל שתכיר יותר אנשים, יהיה לך קל לפתח חברויות.
&nbsp

אז אולי

תרגיל את עצמך להימשך. הכר את עולם הגברים סביבך, גם פיזית וגם נפשית, ונסה להרגיש אותו ולהבין אותו ואת מעלותיו. חפש את הדברים היפים באנשים.

ואולי

תצליח לזכור את הבחור ההוא בתור משהו יפה שראית, שהכרת ושחווית, להתענג על זיכרון העבר ולהמשיך הלאה. אולי כמו בסיפור מוות בוונציה על אדם שנוסע לוונציה באיטליה ארץ האמנות, ומתאהב שם בנער בלונדי יפהפה.
&nbsp

nike001

New member
אבל המאמן לא עונה לי ולא לך

שנינו עם בעיות ושנינו בעניינים שקשורים ליחסים הומוסקסואלים ולשנינו הבעיות קצת מורכבות. אני תוהה למה אנחנו לא מקבלים התייחסות ממנהל הפורום שכנראה אמור להיות מקצועי.

למעלה