אני מסיקה מזה שאני פחות יפה ממנה..אך מקנאה בטירוף

crema10

New member
אני מסיקה מזה שאני פחות יפה ממנה..אך מקנאה בטירוף

שלום לכולם.

קיבלתי הערות גם מהאינטרנט וגם בחיי היום יום שאני צריכה לרדת במשקל וכל מיני הערות.
הסכמתי עם זה באותו הרגע עד לפני כמה ימים .

יש לי סיפור שנוגד את מה שהאמנתי בו עד היום .
לפני שנתיים וחצי הייתי רזה בזכות דיאטה שהקפדתי עליה.
לא משנה אם הייתי רזה או שמנה גברים לא היו מתחילים איתי.
תמיד האמנתי שבחורים יעדיפו רזות.
גם כשרזיתי ועלה לי הביטחון , עדיין לא התחילו איתי בכל מקום.
אולי פה ושם אבל לא בחורים לטעמי.

איך שנכנסה חברה שצעירה ממני ב7 שנים (בת 23) הזנחתי את הדיאטה. הפכתי להיות כמוהה שמנמנה.
אפשר להגיד שאחרי הזנחה עצמית היא אפילו נראית קצת פחות שמנמנה ממני כיום.

תמיד הייתה עדה לכך שהיא משכה תשומת לב של גברים.
מבחינת האופי שלה הוא יותר טוב משלי.
לא פעם קיבלתי ממנה ביקורת שאני צריכה להיפתח יותר ולהיות קלילה יותר .

לאחרונה אני רואה במו עייני איך שבחורים נועצים בה מבטים ממושכים.
מתחילים איתה מדי פעם גם לידי.
שבוע שעבר לפני שנפגשנו היא סיפרה לי ש-2 גברים נעצו בה מבט.
אחד אמר לה פשש איזה כוסית בקול רם , השני צחק איתה אם היא רוצה את האוטו שלו במתנה. היא כמובן התעלמה והמשיכה ללכת.
גם אז שעבדה איתי היו עובדים צעירים מתחילים איתה.
אני לעומת זאת גברים מבוגרים מתחילים איתי.
פעם אחרונה שאחד כזה התחיל היה השבוע. עשיתי לו התלמדות.
סיפר לי שהוא בן 47 רווק.
הוא נראה רע כלומר מבוגר.
אמר שפעם היה מאוד בררן עם נשים. העדיף רק רזות , אך היום הוא לוקח כל מה שבא לו ליד גם שמנות.
אמר כזה שאם לא היה לי חבר , היה מזמין אותי לצאת.
ויש עוד 2 בחורים כאלה בני 40 פלוס שמתחילים איתי.
אני ממש לא מעוניינת בגברים מעל גיל 32

לפני שבוע הלכתי עם חברה הזאת בת 23 לראיון עבודה.
המוכרת חשבה שאני הבת שלה.
כשהייתי רזה חשבו שאני בת 22
ואילו עליה חושבים שהיא בת 18 למרות היותה שמנמנה.

הייתי עדה לכל מיני סיפורים שלה שמתחילים איתה ומתפעלים ממנה.
אני ממש מקנאה בה

כל מה שחשבתי שגברים מעדיפים רק רזות פתאום מתגלה לי כלא נכונה בהכרח.

אנשים שלא מכירים אותנו חושבים שאנחנו אחיות. שתינו עם גווני שמש בשיער . רק שהיא עם עדשות כחולות ומראה של רוסייה ואני יותר מראה של ערבייה.

אני מקנאה בה המון שהיא מבוקשת ואני לא.
אנשים לא מכירים אותה בכלל.
היא לא מחייכת אליהם לא כלום ונמשכים אליה .
לעומת זאת אני זה סיפור אחר..
שלא נדבר על זה שהאופי שלי מופנם יותר.
אני רוצה למצוא אהבה , ורוצה שגם איתי יתחילו.
גברים צעירים לא מסתכלים עליי ברחוב , ולצאת עם בן 40 פלוס אני לא יצא..

פיתוח אישיות לקראת מציאת זוגיות

מרבית הגברים מעדיפים נשים איכותיות, שעומדות בזכות עצמן, בעלות ביטחון עצמי, מפגינות נחמדות, שומרות על עצמן מטופחות ויודעות להקרין אנרגיה חיובית כלפי הסביבה.
ממה שאת תיארת כאן, אני מבין שאת תלוייה בחברתך. צמודה אליה, שופטת את מעשיה ומשווה זאת לאי העשייה שלך. הקינאה בחברתך, הצעירה ממך, לא מקדמת אותך. את ממורמרת ומקרינה זאת כלפי הסביבה.
כך לא תתקדמי בחייך, כך גם לא תמצאי את בן הזוג הראוי לך.
עצתי לך, תתנתקי ממנה, תחיי את חייך. שדרגי יכולות שלך בכל מה שקשור ביצירת קשר עם אנשים. תקפידי על המראה החיצוני שלך, עם ההצלחה, יחזור אלייך הביטחון העצמי.
תצאי לבלות במקומות שם יש סיכוי למצוא את הגברים שאת מחפשת כבני זוג פוטנציאליים.
מציע לך להיעזר בעזרה מקצועית בכל מה שקשור בחיזוק האישיות שלך וחיזוק כישורייך החברתיים.
עם השינוי שיקרה בחייך, את תראי שגברים מתחילים להתעניין בך. הדרך למציאת בן זוג תהייה קצרה.
בהצלחה

crema10

New member
מאמן אישי יכול לעזור לי ?

האם מאמן אישי יהיה מספיק טוב בשבילי או שאני צריכה משהו יותר חזק כמו פסיכולוג?
ניסיץי בעבר כמה פסיכולגיות בטווח הקצר, ואף אחת מהן לא הצלחתי להתחבר אליה.
לא הרגשתי כימיה, והיה לי קשה להיפתח. הרגשתי שאני מצפה שמפגישה לפגישה תהייה איזה שהיא התקדמות אפילו קטנה , וזה לא היה ככה בכלל. עמדתי במקום , והרגשתי שאף אחד לא יכול לעזור לי. לא הרגשתי שזה מתאים לי ולכן פרשתי.
היה פעם בין מה שציפיתי לבין המציאות -סתם בזבוז כספי.

אני מבינה מחברה שלי , ומחיי היום יום שהאופי המופנם שלי לעומת אופי כמו שלה, לא מקדם אותי לשום מקום.
אני באמת תלוייה בה. סוג של מעריצה אותה.
אני ממורמרת גם בלי קשר אליה.
קשה לי עם זה שאני לא יודעת לפתח שיחה עם המין השני, ובכללי אין לי אופי חברתי לכן חוץ ממנה אין לי חברות.
רק היא קיבלה אותי ככה כמו שאני, או יותר נכון שורדת אותי.
אם כי גם היא אומרת לי לא פעם שאני בחורה מוזרה.
אני מודעת לכך שהיא חברותית יותר , ויותק קל לה בחיי היום יום עם אנשים וגם עם גברים. לכן, אני מקנאה שאפילו מבחינה חיוצונית מעדיפים אותה .

אתמול טיילתי לי לבד במרכז ולמרות הגישה השלילית שלי בחור ניסה להתחיל איתי בתחנת אוטובוס. ניסה לפתח שיחה.
אני מררוב ביישנות, ולחץ שהנה יש כן בחור לטעמי שמשדר עניין, התקררתי.
היו עוד אנשים ליד בתחנה . ניסיתי לברוח מהמצב הלא נעים, עיי כך שנמנעתי מקשר עין איתו. הוא כל רגל הלך הלוך וחזור לידי . לפעמים הסתכל עליי , לפעמים עמד ממש לידי, אבל שידרתי "תתפוס מרחק"
מרוב שאני לא רגילה שגברים מגלים בי עניין.
אני בן אדם סגור מדיי, התחלתי ישר להילחץ.,
לא ידעתי על מה לדבר איתו.

איך אפשר להתנתק ממנה. לאן יש לי לצאת לבד..?
גם שהלכתי איתה לפאב פעם אחת עם עוד חברה שלה לא מבוקשת, הסתכלו עליה. זה גרם לי לתסכול שאני מתייפיפת ובסוף כלום. אני חוזרת הביתה בלי שנהנתי בכלל מהערב.

אני באמת הייתי רוצה להשתנות. לי אפילו יותר חשוב לשנות את האופי מאשר את היופי. כי כשהייתי רזה ועלה לי הביטחון, תמיד האמנתי שגברים הלא לטעמי שמתחילים איתי מתחילים איתי , כייון שאני רזה ואפשר להשתמש בי ולא מעבר.
אז אוטומטיתצ הייתי דוחה אותם , גם אם היה בינהם מישהו שכן חמוד

אימון אישי

לשאלתך -האם אימון אישי יכול לעזור לך, אני יכול לומר לך בוודאות שאימון אישי הוא התהליך היחידי שיכול לעזור לך ביעילות. אימון אישי הוא תהליך ממוקד, קצר מועד ומשיג את התוצאות הרצויות שאת רוצה להשיג בחייך.
ההצלחה מותנית במציאת מאמן מנוסה, בחיבור שלך לתהליך, במחוייבות שלך להשקיע בתהליך ולתרגל את כלי האימון בחיי היום יום שלך.
את מוזמנת לדבר אתי, פרטי נמצאים פה.
בתהליך אתי את תקבלי כלים מעשיים שיחזקו לך את הביטחון ליצור תקשורת עם הסובבים אותך, תלמדי איך להעצים יכולות שיש לך, תלמדי מהי זוגיות נכונה, מה את מחפשת בזוגיות, מה מגביל אותך במציאת הזוגיות, היכן למצוא את בן הזוג המיועד, איך לתפקד בהצגה העצמית שלך הן ברשתות החברתיות ואתרי ההיכרויות וכן בחיים המעשיים, תתמודדי בהצלחה עם פרשיות מהעבר, כולל היחסים עם ההורים. תלמדי לנהל שיחת SMALL TALK, תביני מה סגנון התקשורת שלך, תלמדי לזהות סגנונות תקשורת של אחרים ולדבר אתם בשפתם, תלמדי להתמודד עם מחשבות שליליות מעכבות, תתמודדי בהצלחה עם פחדים מזוגיות. תלמדי מה הבסיס הנדרש והכרחי לקיום זוגיות נכונה. בהמשך תלמדי איך להתנהל בזוגיות בצורה נכונה. את כל הכלים האלו את לא תקבלי בתהליכים טיפוליים אחרים. מאימון לאימון את תרגישי בשיפור ויותר חשוב, הסביבה שלך תרגיש בשינוי הזה. תצפי לשאלות מהסוג: "זו לא את שהכרתי, מה את לוקחת?"....
מפגשי האימון מתקיימים אחת לשבוע, במועדים שיתואמו. אני פוגש את מתאמני בתל אביב. אלו שגרים בפריפריה ולא רוצים להגיע לתל אביב, אנו יכולים להתאמן באמצעות תוכנת הסקייפ החינמית.
דברי אתי.

למעלה