אירוח בנושא טיפול רוחני למציאת זוגיות

elar84

New member
שאלה

אני בת 32 ועדיין לא היה לי קשר ארוך טווח.
אני נמצאת בשינוי כל הזמן, גם בעזרת לימוד עצמי וגם בעזרת מטפלים שונים אך מעולם לא הייתי אצל פסיכולוג.
מתלבטת האם כדאי לי ללכת לטיפול פסיכולוגי, למרות שחל בי שינוי אדיר, עדיין יש דפוסים שמפריעים לי ועדיין לא הייתה לי מערכת זוגית ארוכה מה שאולי מעיד שכנראה יש בעיה מתחת לפני השטח.
אני פחות בעד פסיכולוגיה, אך היות וניסיתי שלל תחומי טיפול חשבתי שאולי זה מה שכן יעזור.

מצרפת גם תאריך לידה: 15-3-84

תודה רבה!

elar84

New member
ובהמשך לשאלה הראשונה שלי

למה לדעתי יהיו תוצאות בשיטת טיפול שלך?
מאשר משיטות אחרות?

עובד, בהחלט עובד!!

השיטה שלי בהחלט נוחלת הצלחה וזה מנסיון שלי כמטפלת. אין אני יודעת לאילו שיטות אחרות את מתייחסת, אך יודעת להגיד בוודאות שהשיטה שלי אכן פועלת, וכוונתי כאן לטכניקת הזימון האנרגטי בשיטת 'אמת הנפש', שיטת הדמיון המודרך NLP ושיטת התטא הילינג.

חסימה אנרגטית/קללה

שלום לנה
אני רוצה לדעת האם יש עלי איזשהי קללה בכל מה שנוגע למציאת אהבה. לא בדיוק קללה...אולי חסימה אנרגטית אני בת 40 ועוד לא מצאתי את האחד שלי. זה תמיד מתפקשש בגלל כל מיני סיבות.
מה עלי לעשות כדי לגלות את זה?

שילוב של אימון לזוגיות עם טיפול אנרגטי למציאת הזיווג במהרה

מרגיש לי שלא מדובר על מקרה בו מעורבת קללה, אלא יש צורך להתחיל באימון פרקטי לזוגיות בשילוב עם טיפול אנרגטי ( מתאים!! ) לפתיחת השפע והזיווג המתאים לך.
כמובן שעל מנת לדעת בוודאות שלא מדובר חלילה על קללה כפי שציינת, עליי לדעת פרטים נוספים עלייך.
את מוזמנת ליצור איתי קשר לבירור העניין

אור 173

New member
התעסקות באחר

היי
אני חושב שאני קצת יותר מדי מתעסק בעבודה שזה מקום די נוח בשבילי לברוח מחיפוש אחר זוגיות
בתקופה האחרונה אני עובד די שינויים משמעותיים עבורי אך מציאת זוגיות..שהדבר שאני הכי רוצה-איננו
אני יכול להאשים את הבררנות ואולי את חוסר הבטחון בהלהתחיל

הפתרון לבריחה מזוגיות!

ממה אתחיל? התשובות בגוף השאלה! :)
ואני דווקא אתחיל בשאלה: מה אתה באמת רוצה לעשות כשתהיה גדול??
אמרת בעצמך את כל הגורמים שמונעים ממך כרגע לממש את החלום הכי גדול שלך והוא הזוגיות!
1. בורח מהזוגיות באמצעות מקומות נוחים ובהם העבודה שלך
2. בררן
3. חסר בטחון = חסר כישורים ( הרי ברור לשנינו שבטחון ניתן לרכוש באמצעות כלים נכונים ).
כעת בוא נהיה פרקטיים: אם תמשיך באותה הדרך בה הלכת עד כה ותשלב את אותם הכלים ( שלא עבדו עד עכשיו.. ) אותם כבר ניסית, תגיע לאותן התוצאות הלא רצויות!
הדבר הנכון ביותר עבורך כרגע הוא להתמסר לתהליך של אימון מדויק לזוגיות ( שאגב יכול להיות קצר ביותר! ) בו תקבל כלים מעשיים אשר יובילו אותך ממקום הנוחות ההרסני בו אתה שרוי כבר תקופה, לנקודת תפנית בה כל אשר חפצת בליבך מתגשם!
צור איתי קשר, אוכל להנחות אותך בצעדים הנכונים ביותר עבורך.

למעלה