אבודה...

...

בינתיים זה מה שאכן קרה. כל אחד נשאר במקום שלו.
לא מיהרתי לעשות שינויים 'קיצוניים' בחיי מבלי שארגיש שמדובר בהחלטה הדדית. הרעיון היה להיפגש שוב מספר פעמים השנה ובאוגוסט כבר לעבור להיות ביחד. הגישור היה מושלם.. רמת ההבנה בינינו הייתה מדהימה למרות הבדלי שפה ותרבויות.
אני חושבת שלי זה התאים, אבל בגלל שלא הבנתי כ"כ מה מצידו הרגשתי חוסר ביטחון לפעמים לדבר על דברים ולקחת צעדים קדימה. לכן גם נשארתי בארץ מלבד ביקור. בשלב מאוד מאוחר (בפרידה ליתר דיוק) הבנתי עד כמה הוא מתוסבך מבחינה נפשית וזה כבר בלי קשר אלי..
בכל אופן הוא נושא כי זה טרי וכואב והוא נמצא הרבה במחשבות, אבל הוא כבר לא הנושא כי הוא כבר לא בחיי ואני מצידי לא יודעת איך ממשיכים מכאן..

אבודה...

בת 28.
יצאתי מקשר שניהלתי מרחוק עם אמריקאי שפגשתי בחופשה (קרוב לשנה).
הלב רוצה אותו אבל מבלי להיכנס לפרטים אגיד שהרציונל מבין שיש אצלו מן חוסר איזון נפשי, וזה בנוסף לקושי שמראש יש במרחק בינינו, שאני לא בטוחה שיש לי את הרצון להתמודד איתו (במיוחד כשהוא לא סגור על עצמו הרבה פעמים, דבר שיוצר אצלי ריחוק, חוסר וודאות וחוסר ביטחון).
כל התחושות שהיו עוד קודם מתעצמות. לא דמיינתי שבגיל 28 עדיין נמצאים במקום האלה של: במה אני רוצה לעבוד? מה אני רוצה לעשות עם עצמי? כל כך אבודה וזה לא רק בענייני זוגיות אלא גם הפוטנציאל האישי שלי שאני מרגישה שבמהלך קרוב ל28 שנות חיי לא מימשתי אפילו עשירית ממנו, ואני מפחדת להמשיך ככה, לא רוצה להמשיך ככה. יודעת שאף פעם לא הייתה לי הכוונה שתעזור לי לפרוץ קדימה ורוצה להאמין שלא מאוחר לעולם אבל לא יודעת מאיפה מתחילים

קשר זוגי - תרבויות שונות

כל קשר זוגי הוא מאתגר ורווי קשיים. גם בין בני זוג מאותה תרבות.
הקשיים נובעים מפערים אישיותיים.
בני הזוג לא מודעים לעצמם, לא יודעים לנתח מי עומד מולם, לא מבינים מה צריך שיהיה בזוגיות על מנת שתצליח ועוד ועוד גורמים מקשים.
במקרה של פער כתוצאה מתרבויות שונות, כל הנאמר קודם לכן קיים כשזה מתווסף הפער התרבותי: שפה, מנהגים, דת ועוד.
זה אפשרי להצליח. זה מאתגר, זה מעניין.
מכיר מקרוב מקרים שהצליחו בגדול והזוגיות נמשכת לאורך זמן.

התמודדות עם תחושת "אבודים" בחיים

קשה לתת פתרונות לשאלתך בפורום פה. לא סיפקת מספיק פרטים.
בעיקרון - ממליץ לך להעזר בגורם חיצוני שייסיע בידך.
להלן מספר הערות:
התחלת טוב - עד היום זרמת עם עצמך ללא כיוון. היום התחלת לשאול את עצמך שאלות ביחס לעתידך בכל המישורים בחייך. זו התחלה טובה. כששואלים שאלות, מתברר לנו מה הבעיות בפניהם אנו עומדים. זה הזמן למצוא פתרונות לשאלות.
בגיל 28 לא מאוחר להתחיל בתהליך הזה.
  • תעבדי עם עצמך לחזק את עצמך בכישורים חברתיים.
  • תבדקי חלופות אפשריות לתעסוקה המתאימה לך הן מבחינת כישורייך, יכולת ההשתכרות וההנאה שתפיקי ממנה.
את צריכה להתוות תוכנית פעולה שתקח אותך לאן שאת רוצה להגיע בנושא, תעסוקה, חברה וזוגיות.
יתכן ותצטרכי להעזר בגורם מקצועי שיחד אתך יתווה את התוכנית.
בתהליך שכזה, קרוב לוודאי שתקבלי חיזוקים בתחומים בהם את מתקשה.
תוכלי אולי לעשות זאת בכוחות עצמך, אך זה יקח הרבה יותר זמן וחבל, זמן זה משאב שאי אפשר להחזירו.
באשר לזוגיות עם הבחור מחו"ל - הבנת בעצמך שזה לא מעשי. גילית בזוגיות אתו דברים שהפריעו לך. אין טעם להתמודד עם כאלו קשיים מלכתחילה. קבלת החלטה נבונה.
ממליץ לך להעזר במאמן אישי שתבחרי שיחד תוכלו לשדרג יכולות שלך להגיע לתוצאות הרצויות.
בהצלחה

הייתה לי מאמנת

שחוץ מתחושת בגידה וחור בכיס אני לא ממש מרגישה שהיא הועילה לי יותר מדי. עכשיו חושבת על לקחת מאמן אחר אבל חוששת ממכה חוזרת.

וזה לא הסתיים בגלל שאני לא הבנתי שזה לא מעשי. הוא פשוט לא היה סגור על עצמו והציע לא לדבר שבוע אז אמרתי לו שאני לא אצור איתו קשר ולא רוצה לשתף עם זה פעולה אז סוג של שמתי את הגבול.. ואני מחזיקה את עצמי מאז כבר שלושה ימים לא לכתוב לו ולא לדבר איתו. זה קשה ואני לא יכולה להבטיח למישהו או לעצמי שאם הוא ידבר איתי בניסיון לנסות לגרום לזה לעבוד אני לא אשלול את זה על הסף..

איך מחזקים כישורים חברתיים? זה באמת משהו שהייתי רוצה לעבוד עליו בלי קשר לחיי זוגיות, אני תמיד מרגישה שהביישנות שלי מונעת ממני הרבה.

ועוד שאלה- האם מאמן יכול לעזור למצוא כיוון עסקי גם כשאין אחד באופק?

תודה

אימון אישי

הכל תלוי על איזה מאמן או מאמנת נפלת.
מה ההכשרה, מה הניסיון המעשי, מה האישיות ואיך היה החיבור ביניכן.
באימון אתי, מתאמני מחזקים כישורים אישיים ביצירת קשרים חברתיים.
מתאמנים על מציאת זוגיות, חיזוק זוגיות ואיך להתגבר על משבר פרידה מזוגיות.
מתאמנים המתלבטים בנושא לימודים וקריירה, מקבלים הכוונה מדוייקת.
כל זה בנוסף לחיזוק ביטחון עצמי, התמודדות עם ביישנות ועוד ועוד כלים המשדרגים את התפקוד.
מוזמנת לדבר אתי
0505521817

למעלה