בחיים לא חלמתי על זוגית ואני בת 30

הסוחרת

New member
בחיים לא חלמתי על זוגית ואני בת 30

לי יש "בעיה" שבחיים לא חלמתי על בן זוג או בת זוג, וכמו שכל בחורה חולמת על שמלה לבנה וחתונה.. אני בחיים לא חוויתי את זה לחלקיק שנייה. לא מבינה את זה למרות שלא מפריע לי בלי זוגיות, אבל אנשים אומרים לי שאני צריכה למצוא זוגיות וזה גורם לי תחושת בלבול.. אנשים נוטים לחשוב שזה בגלל שנפגעתי באיזה קשר אבל האמת התחושה הזאת ליוותה אותי מלפני הקשר הראשון שהיה לי..
מגיל 15 ולפני לא חלמתי ולא רציתי זוגיות או חתונה..
מישהו חווה את זה או מכיר מאיפה זה נובע לפי דעתכם?
תודה .

חוסר רצון במציאת זוגיות

לדעתי, אין לך כל בעייה.
אם את שמחה, מאושרת ומסופקת בכל מה שאת עושה בחייך תמשיכי כך.
עדיף כך על פני זוגיות מאולצת, בעייתית שנכפתה עלייך רק בגלל לחץ חברתי.
את עדיין בגיל שאת יכולה להרשות זאת לעצמך. בעוד כ 10 שנים תתעורר סוגיית "השעון הביאולוגי" במידה ותרצי לחוות את נושא האמהות.
יתכן ותוך זמן קצר כן תרצי זוגיות. מה שחשוב שתדעי איך לפעול נכון כשזה יקרה.
תמשיכי להינות מהחיים ואל תלחצי.
יש הרבה זוגות שמתוסכלים מהמערכת הזוגית. את לפחות שלמה עם עצמך.
מאיין זה נובע, קשה לומר כאן. הייתי רק שואל - מה הזוגיות שחווית בבית אבא אמא בין הורייך? אשמח לתגובתך. את יכולה גם בפרטי.
מחקרים מראים שהזוגיות שאנו בוחרים לעצמנו מתבססת בין היתר על הזוגיות שראינו בבית ההורים.

הסוחרת

New member
הזוגיות של ההורים שלי הייתה נורמאלית ללא כל בעיות אבל

בעיניי היא משעממת וכמו כלא.. הם שמחים כך אבל בעיניי זה לא חיים. חוץ מזה הייתי כל הזמן בריב או רוגז או בעיות איתם מגיל 15 עד לפני כמה שנים. אני חושבת שהמחקרים אכן משקפים את המציאות כי אם הייתי רואה זוגיות יפה אצל ההורים לרוב הייתי רוצה להתחתן,
אבל התפיסה שלי לזוגיות היא כדבר שלילי מאוד ואני רואה בה ככלא והרבה ויתורים ולהתמודד עם הרבה דברים בעייתים בקשר עם הזוג... יש לי אולי תפיסה "מעוותת" לזוגיות כי אני רואה אותה ככץ לחיים היפים.

תודה

למעלה