נמאס לי מאפליקציות להיכרויות!

נמאס לי מאפליקציות להיכרויות!

רוצה לשתף אתכם במיאוס שאני חווה מכל האפליקציות האלה של ההיכרויות.
כל כך הרבה אופציות, כל כך הרבה פרצופים שגורמים לכולנו להתפזר.
אף אחד לא באמת רוצה להכיר את את זה שמאחורי המסך. האצבע מדפדפת על פרצופים שונים ומעיפה אותם לכל עבר, בלי לחשוב, בלי להרגיש.... האצבע קלה על האדק.
ובנתיים, אני לבד. בלי זוגיות ועם המון חלומות..שאט אט הופכים לאשליות. חלומות שמתרחקים ממני בכל רגע שעובר, בכל דיפדוף, בכל פרצוף.

מציאת זוגיות - האם אתרי היכרויות הם הפיתרון?

תחושת המיאוס שאת חשה מוצדקת.
אם זה ינחם אותך, תחושה זו משותפת גם להרבה אנשים שהגיעו אלי לאימון עם השאלה שלהם: "מה אנו עושים לא נכון ולא מצליחים למצוא זוגיות".
בעידן הדיגיטלי, עם שפע האתרים והאפליקציות מחפשי הזוגיות חושבים שאם הם ישבו בבית מול המחשב וישוטטו באתרים השונים הם ימצאו את בן/בת הזוג המיועדים להם, בקלות ומהר.
אותם מחפשי הזוגיות חושבים שהשימוש הבלעדי באתרי ההיכרויות יביא להם את הישועה. לא ולא.
התהליך לקראת מציאת הזוגיות חייב להתחיל הרבה קודם, בעבודה עצמית על מרכיבי האישיות שלנו.
חייבים להבין מי אנחנו, מה דורש שיפור בהתנהלות שלנו, איך להתנהל נכון מול הסובבים אותנו, לחזק את הביטחון העצמי שלנו, לשפר את מצב הבריאות שלנו ואת המראה שלנו.
חייבים להבין מה אנו מחפשים בבן זוג. אם לא נדע מה אנו מחפשים לא נדע היכן לחפש ואת מה לחפש.
אנו חייבים להבין מהי זוגיות נכונה ועל מה היא צריכה להתבסס.
אנו צריכים לדמיין איך תראה הזוגיות שלנו.
אנו צריכים להתגבר על טראומות עבר בכל מה שקשור בזוגיות: מה הזוגיות שראינו בבית ההורים, איזה חוויות זוגיות עברנו עד כה.
יש להשתחרר מהטראומות על ידי ניתוח מדוייק של מה שקרה במערכות הללו. יש לתקן מה דורש תיקון על מנת להמנע מלחזור על אותן טעויות בזוגיות הבאה.
יש לחדד את החושים שלנו ולהקשיב להם.
יש ללמוד איך לשוחח, איך להיות מעניינים, איך לכתוב תיאור אמין ומשכנע שלנו. יש לצרף תמונות נכונות שלנו. יש לסנן ולמחוק תכנים שלא מפרגנים לנו.
יש ללמוד איך לצאת לפגישות, מתי לצאת לפגישות ועם מי.
בקיצור יש פה עבודה רבה שצריך לעשות - להבין, לפעול להסיק מסקנות ולהשתפר.
יתכן ולבד לא תצליחי לעשות זאת. אולי את צריכה עזרה מקצועית בתחום.
תביני שבאתרים השונים את מתמודדת מול אלפי נשים שמתחרות אתך על תשומת הלב של הגברים אותם את מחפשת. אני לא בטוח שמה שאת מציגה שם מפרגן לך.
אני גם מניח שאת מבינה שיש גם הרבה מתחזים באותם אתרי היכרויות.
יש הרבה דרכים אחרות שניתן ללמוד איך למצוא את בן הזוג.
אפשר להגשים חלומות ולהפוך אשליות למציאות.
הרבה עשו זאת לפנייך והרבה עושים זאת ממש בימים אלו.
צריך באמת לרצות, להתאמץ ולהצליח.
מי שמסתפקת בשוטטות באתרי היכרויות יהיה לה מאד מאד קשה למצוא זוגיות.
בהצלחה

דרכים להכרויות

פרט לאימון אישי כפי שאתה מדבר עליו, ופרט לשיטטות באתרים- איך עוד היית מציע לי להכיר?
אני יוצאת מלא וזה באמת לא קורה בעולם האמיתי........

אצלי זה להעיז

זה לוקח המון משאבים ו"יציאה מאזור הנוחות", אבל מה שאצלי עובד זה פשוט לגשת אל בן אדם ולהתחיל לדבר איתו - לא משנה משפטי פתיחה, לא משנה פאדיכות או לא - העיקר בשבילי זה להתחיל שיחה ולשבור את הקרח מהר. אחרי זה כבר "שמעו" ו"התרגלו" אלייך, אז יותר קל להמשיך לדבר, גם אם זה לא שיחה ארוכה ומתוחכמת ממש.
-לשבור קרח מהר
-לנסות לנסות ולנסות
-"לא נוח" מת מזמן
&nbsp
לפחות ככה זה אצלי (ואני בחור שקט, לפעמים מאוד) ביחס לאחרים
סופש נעים!

מציאת זוגיות - התחלת שיחה

צדקת בדבריך.
חלק מתהליך מציאת זוגיות זה תקשורת.
כאשר קשה לצאת מאזור הנינוחות, אי אפשר ליצור תקשורת נכונה עם הצד השני. צריך על כן להעז. לפתוח בשיחה, לא משנה עם מי ועל מה. עדיף לתרגל זאת על אנשים זרים, שלא תראה אותם יותר ובכך לרכוש ביטחון.
לכשיגיע הרגע בו באמת צריך לפתח שיחה עם מישהי/ו שבה/ו אנו חושקים, אנו כבר מתורגלים ובעלי ביטחון.
איך לנהל שיחה שכזו צריך ללמוד.
גם על נושא התקשורת הנכונה ניתן להתאמן.

למעלה