לתחזק את הזוגיות

liomoti1

New member
לתחזק את הזוגיות

שלום לכולם,

אין זוג לא מוצלח, יש זוג לא מודרך!!!

שמי ליאורה ואני נמצאת בתהליך של הכשרה ליועצת זוגית.
ולצורך קבלת ההסמכה עליי לבצע פרקטיקום (סטא'ז) – אשמח לקבל זוג המעוניין לעבור תהליך של ייעוץ זוגי בעלות סמלית בלבד!!!
כל המעוניין או מי שמכיר זוג הזקוק לייעוץ זוגי, אשמח שתפנו אליי.

ליצירת קשר: 054-2156707 ליאורה בן משה
[email protected]
(אזור המרכז והשפלה).

אימון לזוגיות בעלות סמלית

מאחל לך בהצלחה ליאורה.
מנסיוני אני מציע לך לעשות זאת בעלות סמלית כפי שהצעת. בתחילת דרכי, את הפרקטיקום שלי עשיתי בחינם ולמדתי על בשרי שזו טעות. אנשים לא מעריכים את מה שמקבלים בחינם למרות הצלחה מסחחררת בהשגת יעדים שרק חלמו להשיגם.
בנוסף, מציע לך להכנס לאתר askpeole יש שם הרבה אנשים ששואלים שאלות בנושא זוגיות. נסי להציע להם את השירות שלך.
בהצלחה.

liomoti1

New member
אכן כך

תודה רבה לך אהרן.
החיים לימדו אותי שמה שניתן בחינם כך גם יראה . כמו שאתה מצפה לקבל שירות
בחינם כך גם יראה הייעוץ שתקבל. וזה מתבטא כמעט בכל דבר, למעט התנדבות בה אתה תורם מעצמך ואתה לא מצפה לקבל דבר בתמורה.

מטרתי הינה למצוא זוג שיהיה מוכן לעבור אצלי סטא'ז במחיר שהוא סמלי כאשר מלווה אותי מדריך שהוא יועץ מוסמך בעל ניסיון רב שנים.

חשוב שתדעו שאינני מתיימרת לפרסם את עצמי כאן בפורום כדי להשיג לקוחות, אלא לשם ביצוע הפרקטיקום (סטא'ז) בלבד. כדי לפרסם ישנם דרכים רבות וכמובן לא אעשה זאת על חשבון מי שמנהל את האתר.
פרסמתי את עצמי גם במקומות אחרים ובחלקם נמחקתי מהאתר תוך איומים ודיבור לא מכובד ע"י מנהלי האתר.
לכן מודה אני לך אהרן על תגובתך ועל הצ'אנס שאתה נותן לי תוך מתן טיפים ורצון לעזור, זוהי גדולתך ולשם כך מאחלת לך הצלחה רבה במעשה ידך.
כך אני מאמינה שצריך להיות, הרי אני חדשה בתחום וצריכה את העזרה הראשונית כפי שצריך כל אחד בכל תחום שהוא.
יום מקסים!!!

למעלה