התנשאות: מוזר לי מאוד איך אני נשמע ונראה מתנשא בעיני אחרים.

amera

New member
התנשאות: מוזר לי מאוד איך אני נשמע ונראה מתנשא בעיני אחרים.

*התנשאות: מוזר לי מאוד איך אני נשמע ונראה מתנשא בעיני אחרים. אני מאוד נפגע כאשר מישהו אומר עליי שאני מתנשא אבל ככל הנראה ישנם אנשים שהייתה להם חוויה איתי שאני מתנשא ללא על כוונה מצידי שאני אהיה מתנשא ואני כל כך שונא התנשאות. מצד שני הרבה אנשים שפגשתי בחיי אמרו שאני מאוד צנוע וצניעות היא המאפיין המרכזי באישיות שלי. לאחרונה שמתי לב שאלה שאמרו שאני צנוע הם אנשים שיש לי סמכות עליהם ואני נראה מתנשא עם אנשים שיכולים להיות באותו מעמד של סמכות כשלי. אבל אני חושב שזה נובע מחוסר הבטחון והחרדה והביישנות שיש לי ולא שאני אדם מתנשא. עם אנשים שיש להם סמכות עליי אני מרגיש יותר חרדה ויותר חוסר בטחון. לא דימיינתי לעצמי אני הצנוע שיש לא חרדה עם חוסר בטחון עצמי ייראה ויישמע בעיני אחרים מתנשא!!!

*אני התחלתי בטיפול פסיכולוגי והפסיכולוג המליץ על תרופת ציפרלקס בעיקר מהסיבה שיש לי המון המון מחשבות בו זמנית והתרופה תעזור בכוון השקט והפוקוס. הפסיכולוג רואה שמה אני צריך זה שקט וחוסר רגשי אשם. אני אדם מאוד משימתי ו"שקט" גורם לו לרגשי אשם. אני לי תחביב ולא יודע בדיוק להנות מהזמן שיש לי. תמיד אני מנתב את הזמן למשימות ואם אני משימות אני איצור אותם.

amera

New member
השאלה היא שאני מודע היום שהרבה התנהגויות לא רצויות

השאלה היא שאני מודע היום שהרבה התנהגויות לא רצויות שלי היום נובעות מחרדה.

מהו התהליך לטיפול בחרדה!

מציע לך לפנות לטיפול מקצועי

יש לא מעט מטפלים ואנשי מקצועי שיכולים לעזור לך בנושא החרדה.
אין המלצה טובה יותר, מאשר לפנות לאחד כזה ולהכנס לתהליך ריפוי.
אני אישית מטפל בנושא חרדות באמצעות טכניקות של NLP.
אם כי, תלוי ברמת המורכבות של הסוגיה שלך. ולכן יש צורך באבחון מקדים.
אנשי מקצוע מתחום הפסיכולוגיה, פסיכותרפיה יכולים להיות מועילים גם.
משאיר זאת לבדיקתך.

למעלה