מה פירוש עיגול התכלת במפה?

מה פירוש עיגול התכלת במפה?

מה פירוש עיגול התכלת באמצע
[URL]https://www.govmap.gov.il/?c=185788.98,654058.83&z=7&b=0[/URL]

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
זה נראה כמאגר מים - אבל מזכיר לי סיפור מהצד השני של כפר חב"ד

הייתי בסיור משטרת התנועה בכביש 1, קיבלתי קריאה לבדוק תלונות על זריקת אבנים בכביש באזור שפירים-כפר חב"ד, הגעתי למקום וזיהיתי אדם בלבוש חרדי הולך בשולי הכביש ומידה אבנים במכוניות חולפות, עצרתי לידו ושאלתיו אם הוא רוצה שניקח אותו הביתה או לאיזה מקום, השיב שלא, שאלתי למה זורק אבנים והוא השיב שהם התחילו, אלו שדים שבאו לקחתו לגיהנום והוא מתגונן, דיווחתי למוקד המשטרה וביקשתי שיבררו אם חסר מישהו בספירת הבוקר באחד ממוסדות הסביבה, השיבו שלא - ואז הצבעתי לו על הפרדס המפריד בין הכביש לכפר חב,ד (במפה המצולמת רואים את העצים), אמרתי לו שהשם שלחני להצילו, הצבעתי על פירצה בגדר וסיפרתי שזה השער לגן העדן ולשם השדים לא מורשים להיכנס, ואם יעצרו המלאך גבריאל בכניסה שיאמר לו שהמלאך ברזילי התיר כניסתו, הבחור הודה לי בהשתחוויה סב לאחור ונבלע בפרדס ומאז לא נזרקו יותר אבנים בקטע זה של הכביש
ואם הגיע הבחור למעגל כחול זה לבטח חשב שהוא מקורם של ארבעת הנהרות היוצאים מגן העדן - גיחון, פישון, חידקל ופרת

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
מסתבר שלא

ראשית - אני כשוטר לא יכול לכפות זאת עליו, במקרים אחרים כשנתקלתי באנשים אבודים בררתי אם הם ברשימת אלו שמחפשים אחריהם, במידה ולא היו ברשימה או שחיפשתי את ביתם (יש דרכים לעשות זאת גם אם הם לא מתקשרים וחסרי תעודות) או שהזעקתי אמבולנס או שהפעלתי סירנה והבאתים לבית חולים, הכל לפי הצורך (וכך "נרשמו על שמי" שני תינוקות ושלושה אנשים שנאמר לי ע"י רופא המיון שלו הייתי מאחר ב 5 - 10 דקות לא היה ניתן להצילם). במקרה שלו - ניטרלתי את הסיכון לנהגים בכביש, אדם תמהוני, כשלוש שנים מאוחר יותר ראיתיו הולך שוב לצד כביש (הפעם כביש שמותר ללכת לצידו) בלי לזרוק אבנים

למעלה