לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2769927,699 עוקבים אודות עסקים

פורום שאלה קטנה

נתקעתם בשאלה שאינכם מוצאים לה תשובה? בפורום שאלה קטנה ננסה לענות כמיטב יכולתינו או להפנות אתכם למקום המתאים. הפורום נועד לשאלות ממוקדות (קבלת מידע) ולא לדיונים או להתייעצויות (יש לכך פורומים רבים בתפוז). לפני שתשאלו, כדאי להיעזר בחיפוש בפורום, בכלים ומידע, אינדקס הפורומים, גוגל, ויקיפדיה, מילון. אם יש פורום בנושא בתפוז אנא פנו אליו! שאלו כאן רק אם לא נעניתם שם (וציינו זאת). תנו כותרת רלוונטית לשאלה/תשובה שלכם. לקריאת כללי הפורום לחצו

כללי הפורום:
למידע נוסף אנא קראו את תקנון תפוז.
תמיכה טכנית: בתפוז מגוון פורומי תמיכה במחשבים, חומרה, תוכנה, סלולרי ועוד. אנא הפנו אליהם את כל שאלות התמיכה שלכם.
 תמיכה בוואלה: אנחנו לא מספקים תמיכה לדואל וואלה. אנא פנו לוואלה בנושא.
 משוב לתפוז: הערות, הארות, שאלות ותלונות לתפוז אנא הפנו לפורום משוב.
 משוב על ניהול הפורום: בשמחה, אך במסרים בלבד. בהתאם לתקנון תפוז, לא יתקיימו דיונים בנושא ניהול הפורום ע"ג הפורום. הודעות שיעסקו בנושא יימחקו.
ייעוץ רפואי: הפורום לא מספק ייעוץ רפואי. מומלץ תמיד לפנות לרופא המטפל/רוקח. כמו כן קיימים בתפוז פורומים מקצועיים באשכול בריאות ורפואה, מוזמנים לשאול שם.
 זכויות יוצרים: לא ייענו שאלות לגבי "השגת" דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להימנע ממענה לשאלות כאלה.
 שיעורי בית: מומלץ להיעזר בפורום "לימודים ושיעורי בית". נשמח לעזור למצוא חומר בנושאים רבים ומגוונים גם לצורך הכנת שיעורי בית, אך לא נכין אותם עבורכם. אנא אל תעתיקו אלינו את השאלות שקיבלתם ותצפו לתשובה.
 שאלות ותהיות פוליטיות: אנחנו פורום א-פוליטי. אנא הימנעו משאלות פוליטיות או על גבול הפוליטי ומסקרים מכל סוג. שאלות בעלות גוון פוליטי ימחקו ללא התרעה נוספת.
הקפצות בפורום ושימוש ב'דחוף': כולם רוצים תשובה בהקדם, אך התשובות בפורום ניתנות בהתנדבות בזמנם הפנוי של העונים ולא בהתאם ללו"ז שלכם. הגולשים הקבועים עוברים על כל הפורום כך שאין צורך להקפיץ שאלות והודעות. אנא אל תשתמשו ב"דחוף"; אם זה באמת כ"כ דחוף, זה לא לפורום. אם בכל זאת עבר זמן ולא קיבלתם תשובה – הקפצות לאחר 24 שעות לפחות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שאלה קטנה

נתקעתם בשאלה שאינכם מוצאים לה תשובה? בפורום שאלה קטנה ננסה לענות כמיטב יכולתינו או להפנות אתכם למקום המתאים. הפורום נועד לשאלות ממוקדות (קבלת מידע) ולא לדיונים או להתייעצויות (יש לכך פורומים רבים בתפוז). לפני שתשאלו, כדאי להיעזר בחיפוש בפורום, בכלים ומידע, אינדקס הפורומים, גוגל, ויקיפדיה, מילון. אם יש פורום בנושא בתפוז אנא פנו אליו! שאלו כאן רק אם לא נעניתם שם (וציינו זאת). תנו כותרת רלוונטית לשאלה/תשובה שלכם. לקריאת כללי הפורום לחצו

כללי הפורום:
למידע נוסף אנא קראו את תקנון תפוז.
תמיכה טכנית: בתפוז מגוון פורומי תמיכה במחשבים, חומרה, תוכנה, סלולרי ועוד. אנא הפנו אליהם את כל שאלות התמיכה שלכם.
 תמיכה בוואלה: אנחנו לא מספקים תמיכה לדואל וואלה. אנא פנו לוואלה בנושא.
 משוב לתפוז: הערות, הארות, שאלות ותלונות לתפוז אנא הפנו לפורום משוב.
 משוב על ניהול הפורום: בשמחה, אך במסרים בלבד. בהתאם לתקנון תפוז, לא יתקיימו דיונים בנושא ניהול הפורום ע"ג הפורום. הודעות שיעסקו בנושא יימחקו.
ייעוץ רפואי: הפורום לא מספק ייעוץ רפואי. מומלץ תמיד לפנות לרופא המטפל/רוקח. כמו כן קיימים בתפוז פורומים מקצועיים באשכול בריאות ורפואה, מוזמנים לשאול שם.
 זכויות יוצרים: לא ייענו שאלות לגבי "השגת" דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להימנע ממענה לשאלות כאלה.
 שיעורי בית: מומלץ להיעזר בפורום "לימודים ושיעורי בית". נשמח לעזור למצוא חומר בנושאים רבים ומגוונים גם לצורך הכנת שיעורי בית, אך לא נכין אותם עבורכם. אנא אל תעתיקו אלינו את השאלות שקיבלתם ותצפו לתשובה.
 שאלות ותהיות פוליטיות: אנחנו פורום א-פוליטי. אנא הימנעו משאלות פוליטיות או על גבול הפוליטי ומסקרים מכל סוג. שאלות בעלות גוון פוליטי ימחקו ללא התרעה נוספת.
הקפצות בפורום ושימוש ב'דחוף': כולם רוצים תשובה בהקדם, אך התשובות בפורום ניתנות בהתנדבות בזמנם הפנוי של העונים ולא בהתאם ללו"ז שלכם. הגולשים הקבועים עוברים על כל הפורום כך שאין צורך להקפיץ שאלות והודעות. אנא אל תשתמשו ב"דחוף"; אם זה באמת כ"כ דחוף, זה לא לפורום. אם בכל זאת עבר זמן ולא קיבלתם תשובה – הקפצות לאחר 24 שעות לפחות.
x
הודעה מהנהלת הפורום
אנא קראו את ההנחיות לעיל לפני פרסום שאלה/תשובה.

תמיכה טכנית           זיהוי שירים           לימודים ושיעורי בית           תמיכה בתפוז           מחשבים ואינטרנט           
פורום סלולארי           תחבורה ציבורית           פייסבוק ורשתות חברתיות

המשך >>

לצפיה ב-'שאלה לגבי שעון עם רצועת דמוי עור או עור'
שאלה לגבי שעון עם רצועת דמוי עור או עור
29/03/2020 | 14:38
9
55
היי ,
קניתי לפני כמה חודשים שעון עם "רצועת עור"
אני לא יודע למה הרצועה התחילה להסריח ולהיות מעוותת (צבע מתקלף? ) אחרי זמן קצר.

בגלל שאני מנסה לשמור את התלונות למצבים של כסף גדול ,לא פניתי לאמזוון (אני עדיין יכול),הסיבה שחשבתי לפנות לאמזון , היא בגלל  שזה  לא נראה לי  עור אמיתי (כמו שמצויין באמזון ובאתר החברה)כבר מהרגע הראשון חשדתי , גם הריח לא מובן .

חשוב לי לציין אין לי נסייון עם רצועות עור.

מצויין על הרצועה ובאתר שזו רצועת עור אמיתי.
השאלה שלי האם רצועת עור יכולה להגיע למצב שהיא נראת ככה כבר תוך זמן קצר? השעון עמיד למים אבל לא נגע במים  אם זה משנה.

עכשיו השאלה הזאת קשורה לשאלה אחרת.
יש שעון עם רצועת עור שקניתי שמאוד אהבתי , הרצועה היא לבנה (נראה עור אמיתי ) 
השעון נמכר במחיר טוב , האם כל עוד אפשר לקנות את השעון ,הייתם קונים עוד יחידה 2 כדי שיהיה ספייר במקרה והרצועה תראה כמו בתמונה .  זה שעון אוטלט ואני מאוד אוהב את הסגנון , ודיי סביר להניח שאחרי שיגמר לספק ממנו קניתי יהיה קשה להשיג  בעתיד
תודה למי שיכול לעזור לי 

שאלה קטנה >>
לצפיה ב-'לעור (חדש) יש בד"כ ריח אופייני ובד"כ מוטבע סימן של יריעת עור'
לעור (חדש) יש בד"כ ריח אופייני ובד"כ מוטבע סימן של יריעת עור
29/03/2020 | 17:16
6
35
במקום נסתר (אבל לא תמיד).
עור בהחלט יכול להתלכלך, להישחק ולקבל ריח (למשל של זיעה...) ודאי שבשימוש יום-יומי.

לא יודעת לענות לך מעבר לכך, וזה לא פורום של עצות צרכניות (לשם כך קיים פורום צרכנות). החלטה שלך עד כמה אתה מרוצה מהמוצר ואם משתלם לך לקנות עוד יחידה ממנו. בימים כתיקונם הייתי ממליצה לקפוץ לחנות שעונים/שען ולבדוק כמה תעלה לך כאן החלפת רצועה, כרגע אני לא חושבת שזה רלוונטי...
שאלה קטנה >>
לצפיה ב-'אוקיי אז נעזוב את השאלה הצרכנית , אמשח לדון לגבי עור אמיתי '
אוקיי אז נעזוב את השאלה הצרכנית , אמשח לדון לגבי עור אמיתי
31/03/2020 | 13:57
5
36
תודה על התשובה ,
כמו שציינתי רשום לי שזה עור אמית (בדיוק כמו בתמונה)
עשיתי עכשיו ניסוי , הדלקתי את הקצה של הרצועה עם מצית (והלהבה  נתפסה על הרצועה במקום שהדלקתי- לפי המאמר הזה זו התנהגות של דמוי עור :
האם זו דרך טובה לבדוק? חוץ מזה שזה גורם לנזק(לא אכפת לי מהרצועה)

שאלה קטנה >>
לצפיה ב-'מעולם לא ניסיתי, ולא יודעת מה זה אומר שהלהבה "נתפסה"'
מעולם לא ניסיתי, ולא יודעת מה זה אומר שהלהבה "נתפסה"
<< ההודעה הנוכחית
31/03/2020 | 16:02
4
31
למיטב הבנתי עור יכול לבעור, הוא פשוט לא מתמוסס ומתעוות כמו חומרים פלסטיים (שנחשפים לחום גבוה).
שאלה קטנה >>
לצפיה ב-'כלומר האש בערה '
כלומר האש בערה
31/03/2020 | 21:14
33
דווקא ראיתי סרטון דיי גרוע שכל רצועות העור שמעלה הסרטון נידב לא בערו 
ניסיתי היום עוד פעם את הניסוי וזו התוצאה :

נראה שהשכבה העליונה היא דמוי עור והשכבה התחתונה עור אמיתי כי היא רק השחירה. גם אתם חושבים ככה?

שאלה קטנה >>
לצפיה ב-'עור יכול לבעור'
עור יכול לבעור
01/04/2020 | 11:15
2
27
אך לא אם מדליקים תחתיו גפרור או מצית לזמן קצר, נדרשת טצפרטורה יותר גבוהה לצורך הבערתו
שאלה קטנה >>
לצפיה ב-'כן, אבל לפי התיאור אני לא בטוחה שזה מה שהוא עשה...'
כן, אבל לפי התיאור אני לא בטוחה שזה מה שהוא עשה...
01/04/2020 | 12:15
1
24
אני זוכרת את מוכרי הנעליים בתחנה המרכזית מקרבים מצית לנעליים כדי להראות שהן מעור, אבל בדיוק כפי שכתבת – הדליקו תחת/ליד או העבירו בחטף, רק להראות שהעור לא נמס/מתעוות; הם לא הכניסו את הנעל לתוך הלהבה וודאי שלא השאירו את הלהבה בנקודה אחת לפרק זמן מספק, כדי לא לפגוע בנעל, כמובן.

לפי התיאור שלו הוא הכניס את הקצה של הרצועה לתוך להבה, ובמצב כזה בהחלט ייתכן שהטמפרטורה גבוהה מספיק – כל הקצה נמצא בתוך להבה, ויש בו בהכרח גם חומרים שאינם עור שתפקידם להחזיק את העסק ולשמור על צורתו (למשל חוט תפירה / דבק). בהתחשב בכך שגם אחרי הניסוי שלו הרצועה נראית בסדר מבחינת הצורה ורק השוליים שחורים, זה דווקא לא נראה לי כמו חומר פלסטי. התגובה של חומרים פלסטיים לחום בד"כ מהירה ו"אלימה" בהרבה.
שאלה קטנה >>
לצפיה ב-'את בהחלט צודקת , לקח לזה כמה שניות להתחיל לבעור '
את בהחלט צודקת , לקח לזה כמה שניות להתחיל לבעור
03/04/2020 | 18:37
27
אבל אם תסתכלי באחת התמונות (החלק החיצוני של הרצועה , נראה שהוא קצת נמס - כנראה זה השכבת צבע על העור . 
עדכון - טוב הוספתי תמונה נוספת , נראה לי זה 100 אחוז עור אמיתי (תמונה של השכבה החיצונית אבל החלק הפנימי ברצועה.

שאלה קטנה >>
לצפיה ב-'עור'
עור
30/03/2020 | 10:37
1
43
הדרך לבדוק אם זה עור אמיתי היא להדליק תחתיו גפרור או מצית, עור לא נשרף ולא נמס.
שאלה קטנה >>
לצפיה ב-'רק עכשיו אני רואה את התגובה שלך (בבקשה עיין בתגובה שהגבתי מע'
רק עכשיו אני רואה את התגובה שלך (בבקשה עיין בתגובה שהגבתי מע
31/03/2020 | 13:59
40
עשיתי את הבדיקה ותארתי מה קרה
שאלה קטנה >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ