שמות

בצל4

New member
שמות

קירשנבאום זה 'עץ דובדבנים'
בירנבאום זה 'עץ אגסים'
אפלבאום זה 'עץ תפוחים'
וכו'

מה זה מנדלבאום? עץ של מנדלים?

בצל4

New member
מפני שאני יוצא פה דביל שלא מסוגל לחפש חיפוש פשוט בויקי

וזה לא כיף גדול

בצל4

New member
ברור, זו שפת אמי

סתם, לא :)
כל ההשכלה שלי ביידיש באה פחות או יותר מהמערכון הזה.
ודי אם אומר שפירות זה לא בדיוק מה שהולך שם

trilliane

Well-known member
מנהל
אתה לא דביל, שאלת שאלה לגיטימית ואין סיבה למחוק אותה

לטוב ולרע, תפוז זה לא פייסבוק, וכאן לא מוחקים שרשורים במחי יד רק כי פותח השרשור התחרט... מנגד, מכיוון שזה לא פייסבוק, אתה לא כותב כאן בשמך האמיתי אלא בכינוי, וזה לא שמישהו שיחפש את השם שלך בגוגל יגיע לפה...
הכול בסדר. אם לא מצאת בעצמך מידע (גם אם לא חשבת לחפש במקור מסוים) לשם כך הפורום הזה קיים. שאלת, נענית, עכשיו גם אחרים יוכלו ליהנות.
&nbsp
נ"ב
בגלל בעיות טכניות בתפוז אני לא יכולה להיכנס לתיבת המסרים.

בצל4

New member
המסר שלי היה: "אז האם אפשר בבקשה למחוק את השירשור שלי?"

בנאדם פתח שירשור, מבקש למחוק אותו, מה הסיפור?
מה אכפת לי איך את רואה את פייסבוק או את תפוז.
ביקשתי בקשה הכי קטנה וחסרת משמעות. למה לא לצאת בנאדם ולפרגן לי אותה? במי זה פוגע?

trilliane

Well-known member
מנהל
והתשובה היא לא, בלי קשר אליך. זו מדיניות הניהול בפורום הזה

ולא רק בו, כך מקובל בתפוז. כשאתה מפרסם הודעה אתה צריך לקחת בחשבון שהיא מפרסמת ברשות הרבים ולא באתר פרטי שלך, ושרשור שנפתח בפורום אינו עניין פרטי של מי שפתח אותו. אנשים משקיעים מזמנם במענה, אנשים אחרים מגלים עניין בשאלות ובתשובות, וזה לא הוגן כלפי אחרים למחוק הכול רק כי בדיעבד התחרטת. זה שרשור רלוונטי לפורום ואין סיבה למחוק אותו. שאלת שאלה לגיטימית, קיבלת תשובות והסברים, ואיך אתה מרגיש מכאן ואילך זה עניין פרטי שלך (שבחרת לשתף בו את כולם, אבל גם זו בחירה שלך). אין לי כוונה לדון בעניין מעבר לכך (ולמעשה אני עונה כאן רק בגלל הבעיה במסרים).

trilliane

Well-known member
מנהל
הודעות עם ביקורות אישיות נמחקו ויימחקו לאלתר.

מי שמעוניין להוסיף מידע רלוונטי לשרשור מוזמן לעשות זאת; בכל עניין אחר אתם מוזמנים להתכתב ביניכם במסרים.

למעלה