צריכה

mimes17

Well-known member
צריכה

לפני כשעה רכשתי משהו מאתר ישראלי כלשהו..
אחרי שהזנתי את פרטי כרטיס האשראי (דיירקט) ואישרתי, המחשב "חשב" הרבה זמן ובסוף הופיעה לי הודעה כזאת
"Request Timeout
Server timeout waiting for the HTTP request from the client.
Additionally, a 408 Request Timeout error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the reques" עשיתי ריענון ואז הופיעה הודעה שההזמנה לא הייתה תקינה.. בדקתי באימייל לראות אם קיבלתי אישור על ההזמנה ובאמת לא הופיעה לי כלום.. הקטע הוא שאח"כ בדקתי באתר של פועלים וראיתי שירד לי מהעו"ש הסכום של ההזמנה! האם בגלל שזה בסוף לא עבר אני אקבל זיכוי בעו"ש? הרי לוקח יום-יומיים עד שהעסקה מאושרת.. מה עושים??

trilliane

Well-known member
מנהל
התקשרי מחר בבוקר לשירות הלקוחות של האתר ובדקי מה המצב אצלם

אולי ההזמנה כן נקלטה אצלם. אם לא, שיזכו אותך. אם אין עם מי לדבר, פני לחברת האשראי, הסבירי את המצב ובקשי לבטל דרכם כיוון שחויבת לחינם.

אגב, בנושאים האלה אני ממליצה (להבא) לפנות לפורום קניות באינטרנט או לפורום צרכנות.

נראה כמו תקלה טכנית באתר

408 זה לא "timeout" רגיל. זה timeout שנעצר על ידי השרת באמצע התהליך.

כנראה שהאתר שלח בקשת חיוב לשרת של החיובים (בדרך כלל חבורת כמו בפייפאל או טרנזילה, ולא ישר לשבא), ועד שהשרת של החיובים הגיב, השרת של האתר עצר את הפועלה. כך שגם חוייבתם, וגם האתר חושב שהתהליך לא הסתיים.

כמובן, ליצור קשר עם האתר, ואם עושים לכם אפילו "שמץ" של בעיה, לרוץ מיד לחברת האשראי עם מכתב ברור עם דרישת ביטול. וכמובן לתת להם דירוג גרוע בכל מקום אפשרי.

==
עריכה: תיקון שגיאת כתיב

למעלה