שקיות וואקום לאחסון בגדים של חורף יגרמו לקמטים לבגד ?

מחשבים6

New member
שקיות וואקום לאחסון בגדים של חורף יגרמו לקמטים לבגד ?

שלום, אין לי ניסיון עם שקיות וואקום .
האם פרטי לבוש שבדרך כלל לא מגהצים כמו מעילים סריגים, ג'קטים מקבלים קמטים אחרי תקופת אחסון בשקיות וואקום?
יש שקיות ווקום שאתם ממליצים?
אני צריך לאחסן את זה בארגז המצעים מתחת למיטה אז האם שקיות ווקום עמידות לקרעים ?

trilliane

Well-known member
מנהל
תלוי איך שמים את הבגדים ועד כמה הם מתקמטים

שקיות ואקום לא מונעות קמטים בבגדים "קמיטים" ולא יוצרות קמטים בבדים שלא מתקמטים. חלקן יותר עבות וחלקן יותר דקות, תלוי מה קונים. עוד לא נקרעו לי, אבל לא השתמשתי כמעט בשימוש חוזר. מה שכן, הוואקום לא מחזיק שנים אז אולי יש חורים קטנים או שהאטימה לא אידאלית. מקשרת לך דיון בנושא מפורום צרכנות:
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/66/183136971[/URL]

מחשבים6

New member
תודה.

לא השתמשת בשימוש חוזר הכוונה שקנית חדשות ?
אם יתכן מצב שזה יהרוס את הבגדים (לא יגרום לקמטים כמו שתיארתי במקרה הרע אלא יהרוס , אז אני ממש ירדתי מהעניין) לא נעים בחורף פתאום אני מגלה שאין לי מה ללבוש.
מהדיון שצרפת אין תשובה חד משמעית שזה הורס אבל יש כאלה שהניסיון שלהם עם השקיות הוא דיי רע.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא קניתי חדשות, השתמשתי בעיקר לאפסון ממושך (שעדיין קיים)

בשימוש חוזר השתמשתי יותר למוצרים עונתיים שאינם בגדים כמו שמיכות וכריות, ולכן בעיות קמטים לא היו רלוונטיות. מכירה מישהו שמשתמש בשימוש חוזר לאריזה במזוודה, אבל הוא לא בהכרח מנצל את הוואקום במלואו, בעיקר משתמש בהן כי אלה שקיות בגודל ובצורה נוחים לשימוש כזה.
&nbsp
לא ברור לי איך שקיות ואקום יכולות להרוס את הבגדים. לא שמעתי על כך ולא חוויתי זאת אישית. אם יש לך רעיון קונקרטי אוכל לנסות להתייחס אליו.

מחשבים6

New member
אני רוצה לאחסן כמה ג'קטים ומעילים ואולי כמה סריגים.

ואני צריך לאחסן זאת בארגז המצעים,
בדיון שקישרת אותי אליו ,היו כאלה שציינו את זה שנהרס להם0-0
כנראה את הסריג האהוב עליי אני ישאיר בארון .

trilliane

Well-known member
מנהל
למה, בעצם? כלומר, מה המטרה?

אם אתה רוצה פשוט להגן על הבגדים (מאבק, לחות, עובש, עש וכו') אתה יכול לאטום את השקית ולא חייב ליצור ואקום, ודאי שלא חזק. אם המטרה היא צמצום נפח, צריך לקחת בחשבון שהוא מצטמצם ככל שהבגד "אוורירי" יותר. אפשר לשלוט בכמות הצמצום כשמפעילים את הואקום, אם זה מה שמטריד אותך. אתה לא חייב לשאוב עד הסוף.
&nbsp
בדיון שם פופטיץ כתב שנהרסו לו מעילי פוך ושמיכות פוך ובגדים סינתטיים עדינים, כלומר לא אותו סוג בגדים שציינת, והוסיף "לבדים עמידים כמו כותנה ומצעים ומגבות ופוטרים זה אחלה". אין לי מושג למה נהרסו לו, לא שמעתי עדויות כל כך מאחרים. לגבי שמיכת פוך אני יכולה להעיד אישית שאפסנתי כמה פעמים, בואקום, וגם כריות (למעשה מוכרים לא פעם כריות בואקום, כדי לחסוך נפח) ולא הייתה שום בעיה. אולי הוא השתמש בזה לא נכון, לא יודעת מה לומר. אבל אם אתה לא מתכווון לאפסן כאלה, זה לא אמור לשנות לך.

מחשבים6

New member
מעולה , תודה ,הרגעת אותי.

המטרה היא הגנה מפני חרקים אם יש בארגז המצעים.
וכן גם צימצום נפח.. אחרת לא יכנס לארגז המצעים .. ומיניסיון שקיות אשפה נקרעות לי תמיד.

למעלה