מחפשת טבליות כלור/אקונומיקה לניאגרה, לשחרור מושהה

מחפשת טבליות כלור/אקונומיקה לניאגרה, לשחרור מושהה

שלום.

אני מחפש (אם יש) טבליות כלור או אקונומיקה שאפשר לשים בניאגרה, נניח פעם בשבוע או יותר, והן משחררות או נמסות בכמות קטנה - כך שבכל הורדה של המים תהיה גם קצת אקונומיקה.

יש למישהו רעיון?

trilliane

Well-known member
מנהל
יש סבוני/טבליות אסלה (אלה שתולים על הדופן) המכילים אקונומיקה

למיטב ידיעתי השחרור אינו מושהה אלא כפי שכתבת – בכל הדחה. אמור להיות במדפים בכל רשת שיווק / פארם באזור המוצרים לאסלה.

trilliane

Well-known member
מנהל
יש גם כאלה, אבל אני לא ממליצה; הם עלולים להיתקע במנגנון

זה לפחות היה הניסיון שלי בעבר. השתמשתי בטבלית לניאגרה (לא עם אקונומיקה) וכשהיא החלה להתפורר חתיכות נתקעו בגומי שסותם את המנגנון מלמטה והייתי צריכה לפתוח ולנקות... סתם התעסקות מעיקה ומיותרת. בדיעבד גם לא מצאתי שום הבדל בשימוש בפועל, הרי השטיפה הרלוונטית היא של האסלה עצמה, אז מה זה משנה היכן המים פוגשים את החומר לראשונה?

be_roo

New member
אני משתמשת במוצר שמפזר לאט נוזל כחול בתוך מיכל ההדחה

כבר כמה שנים, לא היתה לי תקלה.
החומר נמצא בתוך קופסת פלסטיק שמוטבעת בתחתית המיכל.
&nbsp
יש של "אקווה בלו" של סנו ושל חברות אחרות כמו "בלופלש"
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל
נדמה לי שגם כזה ניסיתי והוא אכן לא נתקע אבל גם אין אקונומיקה

(למיטב ידיעתי) ולא מצאתי בו שום יתרון על פני הסבונים/טבליות שיושבים באסלה עצמה. בסופו של דבר הגעתי למסקנה שכל המוצרים האלה יקרים לי מדי ולא מצדיקים את עצמם ואני פשוט מעדיפה לנקות תדיר (ובכל פעם שיש צורך).

be_roo

New member
אין אקונומיקה אבל טוענים שהוא מחטא.

כנראה שאלה בדיוק אותם חומרים כמו בתלויים.
אני לא אהבתי את אלה שתולים על האסלה, לעיתים קרובות הנוזל היה משאיר "נחל צבעוני" על הדופן, ולא אהבתי אסטתית. אבל זו שריטה שלי.

trilliane

Well-known member
מנהל
כולם מתיימרים לחטא... אבל לדעתי ניקוי בכל הדחה סתם בזבזני

תודה על האזהרה. חשוב מאוד

מתלמד8

New member
צריך לחפש טוב בסופר מרקטים גדולים,או חנויות לכל בית ,יש-

כדורי אקונומיקה גדולים(נראים בגודל של סוכריות למציצה נגד כאבי גרון )בתוך אריזה מפלסטיק כמו טבליות של כדורים,
מניסיון,זה מטפל טוב מאוד במי הניאגרה,
מנקה את משקעי האבן והלכלוך בתחתית הניאגרה-הגורמים לנזילה בניאגרה וגם מוסיף אקונומיקה למי השטיפה,
יש גם כוסיות עם נוזל כחול שמניחים בתחתית מיכל הניאגרה שנותנים צבע ואמצעי חיטוי למים,אבל לא מנקים את המשקעים שגורמים לנזילות מהמיכל.

מתלמד8

New member
זה נקרא כדור אקונומיקה,אם מניחים אותם במיכל הניאגרה בפינה-

ואין שום בעיה של התפוררת וסתימה,
תפקיד הכדורים במיכל הוא יותר לפורר ולנקות את המשקעים שנוצרים בתחתית המיכל(במיוחד במקומות אשר בהם הצנרת ישנה)ובדרך לחטא את המים.
המשקעים במיכלי הניאגרה לא נותנים למתקן שבניאגרה להיסגר וגורמים לנזילות ואובדן מים מהניאגרה,
בבתים שיש נזילה זמן רב רואים פס צהוב/חום מכוער לאורך האסלה.
הצטברות של משקעים בתחתית מיכל הניאגרה אפשר לנקות עם ברז השטיפה האינטימי(בידה)או אם צינור מים בלחץ-תוך מס' שניות.
חיטוי המים בתוך המיכל?-בשביל מה זה טוב אם יש את הכחול שבתוך האסלה?

למעלה