מה הקטע של הברזים שמוציאים מים רק לכמה שניות?

מה הקטע של הברזים שמוציאים מים רק לכמה שניות?

זה מתחיל להיות כבר ממש מעצבן, אני נתקל בזה יותר ויותר בשירותים ציבוריים, ברזים שכדי להפעיל אותם צריך ללחוץ עליהם ואז הם מוציאים מים רק למספר שניות, ויש כאלו שאפילו מוציאים מים רק בזמן הלחיצה! ברגע שעוזבים את הכפתור זרם המים מפסיק!

אני מבין שרוצים לחסוך במים, אבל ראבק מה עם היגיאנה אישית? הברז זה לקישוט? אחרי שאני נכנס לשירותים ובעיקר ציבוריים אני רוצה לשטוף ידיים כמו שצריך! צריך להרטיב את הידיים ולהקציף ולשפשף קצת את הידיים זו בזו עם סבון, ואז לשטוף עם מים, איך אפשר לעשות את כל זה כשהמים מפסיקים אחרי בערך 5 שניות? או מיד כשמפסיקים ללחוץ?

וואו זה פשוט מביא לי את הסעיף הדברים האלה!

arye9

New member
חסכון במים, תנסה לשטוף יד אחרי יד

כן אני יודע שזה חולרה
אבל אין בררה

שבת שלום ונקי

trilliane

Well-known member
מנהל
הקטע הוא חיסכון במים, כפי שכתבת בעצמך

פעמים רבות אנשים לא סוגרים את הברז או לא עד הסוף ואז הוא יכול לטפטף זמן רב. אם צריך ללחוץ שוב פשוט לוחצים שוב... זה אכן מעיק לפעמים, אבל שאלה יהיו הצרות שלנו.

בן אדם עם טיפת היגיינה אישית לא רוצה לגעת כל רגע בברז

המלוכלך והמזוהם בזמן סיבון הידיים, אלא רק בסיום בעזרת חתיכת נייר! והברזים האלו שהמים מפסיקים בהם כל כמה שניות ממש מקשים לעשות זאת.

אלק שאלו יהיו הצרות שלנו, עבור אדם היגייני זו בהחלט צרה!!

חוסכים במים ולא מאפשרים לאנשים לשטוף ידיים כמו שצריך, פשוט מגעיל.

arye9

New member
תמיד תוכל לקחת אתך בקבוק מים ולרחוץ את הידיים

trilliane

Well-known member
מנהל
אני אדם עם יותר מטיפת היגיינה אישית ואין לי בעיה לגעת בברז

(שאינו בהכרח "מזוהם"; מתכת אמנם אינה סטרילית אך גם לא מצע שמעודד מושבות חיידקים). לך יש סטנדרטים משלך, זכותך, אך לא כאן המקום לדון בהם. תשובה לשאלתך קיבלת; אם אתה מעוניין לפתח דיון בנושא היגיינה בכלל או ברזים בפרט, אנא עשה זאת בפורומים הרלוונטיים (לא חסרים בתפוז פורומים לדיונים ולהחלפת דעות).

trilliane

Well-known member
מנהל
ביקשתי להעביר את הדיון לפורום אחר, נא לא להמשיכו כאן.

מי שמעוניין לפנות אישית לפותח השרשור יוכל לעשות זאת במסר אישי.

למעלה