אתרי מכירות בחינם חוץ מיד2-איזה מכירים?

trilliane

Well-known member
מנהל
באופן כללי קשה למכור יד שנייה... אלא אם מדובר באטרקציה

כלומר חפץ נדיר / מוצר מבוקש / מחיר אטרקטיבי במיוחד או אם אתה מוכר בזירה פופולרית ביוחד שקונים מכל העולם מחפשים בה מוצרים, ואז יש חשיפה עצומה ותמיד ייתכן שמה שאתה מוכר הוא בדיוק מה שחסר לאדם אחר (למשל איביי, אבל זה ממש לא חינם וזו גם זירה מקצועית).

מה שחינם שווה חינם... אם אתה מנסה למכור בארץ נסה לפרסם ברשתות החברתיות (למשל בפייסבוק). אם תציין (בערך) מה אתה מנסה למכור, יהיה יותר קל לעזור.

תודה טריליאן, מה שאני מחפש למכור זה הכל...

אני נזכר בסרט 'כלבי מלחמה',,,

יש לי החל מכשירי חשמל , סלולארי, אוזניות חדשות

ביגוד חדש, נעליים חדשות , ביגוד ישן

כלי עבודה.

מוצרים משומשים, מזוודות, תיקים

וכן גם וינטאז', כגון ספרים ישנים, מזוודות ישנות וכו'

trilliane

Well-known member
מנהל
נשמע מתאים ל"מכירת חצר"... אם כי פחות מקובל בישראל

אבל אולי אם מפרסמים בפייסבוק...?
יש גם שוק פשפשים / אלטע-זאכען, אנשים שמפנים לך את הבית... וכמובן "אגורה", אבל זה למסירה ולא למכירה.

אם יש לך כוח לטרוח, אולי שווה לפצל את המוצרים ולנסות למכור כל אחד בזירה רלוונטית. מה שקטן וקל לנסות למכור באיביי, מה שגדול אולי לנסות לפרסם בלוחות או במקומות שבהם אנשים מתעניינים בסחורה הזאת. למשל חפצים מיוחדים ונדירים אפשר למכור לאספנים; ספרים נדירים לחנויות ספרים יד שנייה וכו'.

אם עדיין אין קונים, אולי המוצרים לא מצדיקים מכירה יד שנייה כפי שנדמה לך... ואם הם חדשים לגמרי ויש לך כ"כ הרבה דברים למכור, שווה לבדוק הרגלים צרכניים – אולי אתה קונה דברים לא נכונים, שאתה לא באמת צריך / לא בוחר אותם נכון. למען הסר הספק, גם לי מצטבר ג'אנק בבית, אבל לא דברים "שווים" ששווה לנסות למכור יד שנייה. אני פשוט מוסרת ב"אגורה".

את זירת הפייסבוק אני לא מכיר, ואי ביי יש לי בעיה לשלוח בדואר

וזה מנע ממני ללמוד את זה...

לגבי ספרים נדירים / ישנים אני ארכז ואצלם אשלח מקסימום לחברות מכירה פומבית

מעניין שפניתי לכמה גלריות למכירה פומבית למוצרים שהם מכרו ולא חזרו אלי

או שלא היו מעוניינים

לגבי הרגלים צרכניים, אני מגזים במעט, אבל מעדיף שיהיה על זה שלא יהיה

יש לי דברים פשוט לא שימושיים, כמו MP3 ישן וכו' שאני מתקדם

או מצלמה דיגיטלית פשוטה

לגבי שוק פישפשים, יש לי המון ציוד, וזה אומר שאני צריך לסחוב לקו האוטובוס

או ללכת עם מונית (אבל איך אעביר שולחן....)

זה המון ציוד ,

trilliane

Well-known member
מנהל
אז שוב, יש שירותים שבאים אליך, כפי שציינתי

פעמים רבות הוצאתי מתיבת הדואר דפי פרסומת של אנשים שמרוקנים דירות ישנות. הם מן הסתם לא יתעיינו בנגן מוזיקה ישן, אבל אם יש לך אוצרות... וכאמור, אם תפרסם ב"אגורה" כבר יבואו אליך ויקחו ממך. אם המטרה היא להיפטר מציוד ישן שאף אחד לא רוצה, זה פתרון נפלא. או שאתה יכול פשוט לתרום לגופים חשובים לך / לנזקקים / לגופים שעוזרים לנזקקים / מהגרים ועוד.

אם יש לך מוצרים שמתאימים למכירה באיביי, אתה יכול לפנות לפורום איביי ולעניין את אחד המוכרים, אולי הוא ירצה לקחת ממך ולמכור עבורך תמורת אחוזים (או להפך, הוא ייקח ואם יהיו רווחים יעביר לך אחוז מסוים מהם). קח בחשבון שכדי לעשות כסף צריך בד"כ להשקיע כסף או לפחות זמן/עבודה...

נ.ב.
רק פייסבוק. בלי ה"א הידיעה. זה שם פרטי.

אחרי שירקתי דם על המשכורת לתת בחינם???

טריליאן, בזמנו ירקתי דם על המשכורת , ובזכותה קניתי חלק מהדברים

בחינם או לתת שיפנו לי בחיים לא.

לתת למשפחה , חברים או נזקקים זה שיקול טוב

וכאמור אני ביתר שאת אעשה זאת .

לא כ'כ הבנתי לגבי בפייסבוק , למה בלי ה'? יש דוגמא יותר ברורה

trilliane

Well-known member
מנהל
אבל למרות שירקת דם אתה כבר לא צריך אותם...

אז מה זה משנה? (זו כבר נקודה למחשבה על תרבות הצריכה שלנו).

אתה לא חייב "לתת בחינם", אבל אם אין להם ערך כספי ואין קונים, מה זה נותן שישכבו בבית כאבן שאין לה הופכין? דווקא אם ירקת דם, לא כדאי שיימצא להם שימוש ומישהו יהנה מהם?

זה יכול להיות קרוב משפחה, חבר או מכר שישמח לקבל ואלה יכולים להיות אנשים שיורקים דם כדי לשרוד ולחיות וזה ישמח אותם. תרומה היא אכן נתינה בחינם, אבל גם התורם מרוויח ממנה (לא כסף, אבל כסף אינו הכול בחיים).

יפה כתבת, כמו תמיד, בהערות שלי -

1. באמת למי שצריך, ' אחוות הפועלים

2. מי שיש לו, או מי שקמצן לא יקבל

3. וכמובן לא סוחר.שלא יעשה עלי כסף

trilliane

Well-known member
מנהל
ברור, גם אני לא מוסרת לכל אחד

ולסוחרים אני לא מוסרת, רק מוכרת.

trilliane

Well-known member
מנהל