לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום שאלה קטנה

נתקעתם בשאלה שאינכם מוצאים לה תשובה? בפורום שאלה קטנה ננסה לענות כמיטב יכולתינו או להפנות אתכם למקום המתאים. הפורום נועד לשאלות ממוקדות (קבלת מידע) ולא לדיונים או להתייעצויות (יש לכך פורומים רבים בתפוז). לפני שתשאלו, כדאי להיעזר בחיפוש בפורום, בכלים ומידע, אינדקס הפורומים, גוגל, ויקיפדיה, מילון. אם יש פורום בנושא בתפוז אנא פנו אליו! שאלו כאן רק אם לא נעניתם שם (וציינו זאת). תנו כותרת רלוונטית לשאלה/תשובה שלכם. לקריאת כללי הפורום לחצו

כללי הפורום:
למידע נוסף אנא קראו את תקנון תפוז.
תמיכה טכנית: בתפוז מגוון פורומי תמיכה במחשבים, חומרה, תוכנה, סלולרי ועוד. אנא הפנו אליהם את כל שאלות התמיכה שלכם.
 תמיכה בוואלה: אנחנו לא מספקים תמיכה לדואל וואלה. אנא פנו לוואלה בנושא.
 משוב לתפוז: הערות, הארות, שאלות ותלונות לתפוז אנא הפנו לפורום משוב.
 משוב על ניהול הפורום: בשמחה, אך במסרים בלבד. בהתאם לתקנון תפוז, לא יתקיימו דיונים בנושא ניהול הפורום ע"ג הפורום. הודעות שיעסקו בנושא יימחקו.
ייעוץ רפואי: הפורום לא מספק ייעוץ רפואי. מומלץ תמיד לפנות לרופא המטפל/רוקח. כמו כן קיימים בתפוז פורומים מקצועיים באשכול בריאות ורפואה, מוזמנים לשאול שם.
 זכויות יוצרים: לא ייענו שאלות לגבי "השגת" דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להימנע ממענה לשאלות כאלה.
 שיעורי בית: מומלץ להיעזר בפורום "לימודים ושיעורי בית". נשמח לעזור למצוא חומר בנושאים רבים ומגוונים גם לצורך הכנת שיעורי בית, אך לא נכין אותם עבורכם. אנא אל תעתיקו אלינו את השאלות שקיבלתם ותצפו לתשובה.
 שאלות ותהיות פוליטיות: אנחנו פורום א-פוליטי. אנא הימנעו משאלות פוליטיות או על גבול הפוליטי ומסקרים מכל סוג. שאלות בעלות גוון פוליטי ימחקו ללא התרעה נוספת.
הקפצות בפורום ושימוש ב'דחוף': כולם רוצים תשובה בהקדם, אך התשובות בפורום ניתנות בהתנדבות בזמנם הפנוי של העונים ולא בהתאם ללו"ז שלכם. הגולשים הקבועים עוברים על כל הפורום כך שאין צורך להקפיץ שאלות והודעות. אנא אל תשתמשו ב"דחוף"; אם זה באמת כ"כ דחוף, זה לא לפורום. אם בכל זאת עבר זמן ולא קיבלתם תשובה – הקפצות לאחר 24 שעות לפחות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שאלה קטנה

נתקעתם בשאלה שאינכם מוצאים לה תשובה? בפורום שאלה קטנה ננסה לענות כמיטב יכולתינו או להפנות אתכם למקום המתאים. הפורום נועד לשאלות ממוקדות (קבלת מידע) ולא לדיונים או להתייעצויות (יש לכך פורומים רבים בתפוז). לפני שתשאלו, כדאי להיעזר בחיפוש בפורום, בכלים ומידע, אינדקס הפורומים, גוגל, ויקיפדיה, מילון. אם יש פורום בנושא בתפוז אנא פנו אליו! שאלו כאן רק אם לא נעניתם שם (וציינו זאת). תנו כותרת רלוונטית לשאלה/תשובה שלכם. לקריאת כללי הפורום לחצו

כללי הפורום:
למידע נוסף אנא קראו את תקנון תפוז.
תמיכה טכנית: בתפוז מגוון פורומי תמיכה במחשבים, חומרה, תוכנה, סלולרי ועוד. אנא הפנו אליהם את כל שאלות התמיכה שלכם.
 תמיכה בוואלה: אנחנו לא מספקים תמיכה לדואל וואלה. אנא פנו לוואלה בנושא.
 משוב לתפוז: הערות, הארות, שאלות ותלונות לתפוז אנא הפנו לפורום משוב.
 משוב על ניהול הפורום: בשמחה, אך במסרים בלבד. בהתאם לתקנון תפוז, לא יתקיימו דיונים בנושא ניהול הפורום ע"ג הפורום. הודעות שיעסקו בנושא יימחקו.
ייעוץ רפואי: הפורום לא מספק ייעוץ רפואי. מומלץ תמיד לפנות לרופא המטפל/רוקח. כמו כן קיימים בתפוז פורומים מקצועיים באשכול בריאות ורפואה, מוזמנים לשאול שם.
 זכויות יוצרים: לא ייענו שאלות לגבי "השגת" דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להימנע ממענה לשאלות כאלה.
 שיעורי בית: מומלץ להיעזר בפורום "לימודים ושיעורי בית". נשמח לעזור למצוא חומר בנושאים רבים ומגוונים גם לצורך הכנת שיעורי בית, אך לא נכין אותם עבורכם. אנא אל תעתיקו אלינו את השאלות שקיבלתם ותצפו לתשובה.
 שאלות ותהיות פוליטיות: אנחנו פורום א-פוליטי. אנא הימנעו משאלות פוליטיות או על גבול הפוליטי ומסקרים מכל סוג. שאלות בעלות גוון פוליטי ימחקו ללא התרעה נוספת.
הקפצות בפורום ושימוש ב'דחוף': כולם רוצים תשובה בהקדם, אך התשובות בפורום ניתנות בהתנדבות בזמנם הפנוי של העונים ולא בהתאם ללו"ז שלכם. הגולשים הקבועים עוברים על כל הפורום כך שאין צורך להקפיץ שאלות והודעות. אנא אל תשתמשו ב"דחוף"; אם זה באמת כ"כ דחוף, זה לא לפורום. אם בכל זאת עבר זמן ולא קיבלתם תשובה – הקפצות לאחר 24 שעות לפחות.
x
הודעה מהנהלת הפורום
אנא קראו את ההנחיות לעיל לפני פרסום שאלה/תשובה.

תמיכה טכנית           זיהוי שירים           לימודים ושיעורי בית           תמיכה בתפוז           מחשבים ואינטרנט           
פורום סלולארי           תחבורה ציבורית           פייסבוק ורשתות חברתיות

המשך >>

לצפיה ב-'שליחת מכתב בדואר רגיל '
שליחת מכתב בדואר רגיל
<< ההודעה הנוכחית
29/08/2009 | 19:22
15
806
סליחה על הבורות
אבל כמה יעלה לי לשלוח מכתב רגיל מעיר אחת שקרובה לעיר שאליה אני רוצה לשלוח?
אפשר לקנות מעטפה נפרדת, לא חייבים חבילה?
וכמה עולים בולים וכל זה?
שאלה קטנה >>
לצפיה ב-'תוכל למצוא כאן'
תוכל למצוא כאן
29/08/2009 | 19:28
1
82
רשות הדואר.
שאלה קטנה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'חיפשתי שם, לא הבנתי כלום'
חיפשתי שם, לא הבנתי כלום
29/08/2009 | 19:38
30
לצפיה ב-'כמה שקלים, אפילו פחות'
כמה שקלים, אפילו פחות
29/08/2009 | 20:17
31
לצפיה ב-'אין מעטפות בודדות...'
אין מעטפות בודדות...
30/08/2009 | 00:46
44
את יכולה לקנות חבילת מעטפות מבויילות ולחסוך כאבי ראש (אפשר להשיג בכל סניף דואר - במכונה הזאת שנמצאת שם, או אולי גם דרך הפקידים).

בכל אופן - אם המעטפה לא מבויילת - קונים בול, שצריך לעלות 1.60 ש"ח (לפי מה שאני מבין - זה מכתב סטנדרטי מבחינת מימדים ומשקל). זו עלות השליחה.
שאלה קטנה >>
לצפיה ב-'אצלנו אפשר לקנות מעטפה ובול בודדים...'
אצלנו אפשר לקנות מעטפה ובול בודדים...
30/08/2009 | 13:29
53
מעטפה זה 10 אג' אאל"ט, ובול, כמו שאמרו לך - 1.60 ש"ח.
שאלה קטנה >>
לצפיה ב-'דואר...'
דואר...
30/08/2009 | 13:36
9
41
לפני כמה חודשים שלחו לי בדואר [רגיל] כמה פריטים יקרי ערך. הפרטים שנכתבו היו נכונים, מלבד השם, לכן המכתב לא הגיע. אני מניח שזה כבר אבוד [כבר התרוצצתי שבועות בחיפוש אחר המכתב], אבל - יש למישהו מושג לאן זה הגיע?
או שנידונתי לעד להתאבל על זה?
שאלה קטנה >>
לצפיה ב-'יש מצב שזה חזר לשולח'
יש מצב שזה חזר לשולח
30/08/2009 | 15:45
4
35
* לפני כמה שנים המשפחה החביבה שלי שלחה לי חבילה לחו"ל לכתובת לא נכונה, ואחרי שחזרתי לארץ - זה הגיע אליהם בדואר חוזר.. [רק שניאלצתי לשלם מכס בשביל לקבל את זה..]

מצד שני - אם הכתובת נכונה - אין סיבה שזה לא יגיע. תמיד קיבלנו בדואר מכתבים שלא נועדו אלינו, כאשר נכתבה עליהם הכתובת שלנו בטעות..
שאלה קטנה >>
לצפיה ב-'גם אם זה דואר רגיל?'
גם אם זה דואר רגיל?
30/08/2009 | 17:09
3
26
אחרת, אני באמת מתחיל לחשוד שהמכתב לא באמת נשלח... הפרטים נכונים, המכתב לא חזר אל השולחת, ואין לו זכר.
שאלה קטנה >>
לצפיה ב-'הסיבה שהיא צריכה לכתוב גם את הכתובת שלה'
הסיבה שהיא צריכה לכתוב גם את הכתובת שלה
31/08/2009 | 11:01
2
33
על המכתב, היא בדיוק בשביל מקרים כאלה שלא ניתן לאתר את מי שזה נשלח אליו, אז שולחים חזרה למי ששלח. בגלל זה כשאנחנו שולחים מכתב אנחנו כותבים גם את הכתובת ששלחנו אליה, וגם את הכתובת שלנו. היא טעתה בשם הפרטי או בשם משפחה? שלחה לבית פרטי או לבניין? אם יש שם משפחה או אם הבית פרטי (מספיק אחד מהדברים האלה), אז המכתב ברוב המקרים אמור להגיע בכל זאת, אבל אפילו אם לא, הוא כבר היה חוזר אליה, הרי זאת המטרה שהכתובת שלה הייתה רשומה (אמורה להיות) מאחורי המכתב. במקרה כזה המכתב כבר היה מגיע אליה, כי למכתב בארץ לוקח רק כמה ימים להגיע, בטח שלא כמה חודשים.
שאלה קטנה >>
לצפיה ב-'אוקיי, המון תודה.'
אוקיי, המון תודה.
31/08/2009 | 12:50
1
17
לצפיה ב-'אין בעד מה.'
אין בעד מה.
31/08/2009 | 20:05
16
לצפיה ב-'יש 'מחלקת עלומות' בדואר.'
יש 'מחלקת עלומות' בדואר.
31/08/2009 | 20:06
3
72
אני יודעת כי בדיוק ראיתי מודעה שהם עושים מכירה פומבית בירושלים, כנראה של פריטים שהלכו לאיבוד בדואר ולא נדרשו...

אולי המכתב שלך הגיע לשם?

הכתובת שלהם בירושלים (לא יודעת אם זה ארצי או איזורי):
בית הדפוס 26 (ליד מאפית ברמן), א.ת. גבעת שמואל ב', ירושלים

ויש טופס שאפשר לשלוח באתר, אולי יעזור:
http://www.israelpost.co.il/traceparcel.nsf/reques...
שאלה קטנה >>
לצפיה ב-'*גבעת שאול'
*גבעת שאול
01/09/2009 | 01:13
2
17
לצפיה ב-'מעולה, אני אנסה את כל אלה.'
מעולה, אני אנסה את כל אלה.
01/09/2009 | 02:01
24
שוב תודה!
שאלה קטנה >>
לצפיה ב-'אופס, צודקת. העתקתי מהאתר ולא שמתי לב לטעות.'
אופס, צודקת. העתקתי מהאתר ולא שמתי לב לטעות.
01/09/2009 | 12:26
20

הודעות אחרונות

12:57 | 28.09.16 yyy25
21:07 | 27.09.16 נטעליג
19:17 | 26.09.16 purple19
21:42 | 24.09.16 טנגו צפרדעים
22:16 | 23.09.16 11abcdefg
08:25 | 23.09.16 אורחים בפורום
19:11 | 22.09.16 yyy25
18:39 | 22.09.16 אורחים בפורום
16:33 | 22.09.16 הביתשלפיסטוק
21:54 | 20.09.16 מטופחתת
19:29 | 20.09.16 ספרנו1

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ