אתרים ומקומות (אונליין ועל הגלובוס)

מעיינות פעילים באזור ים-המלח

שלום. איזה מעיינות פעילים באיזור ים המלח? באילו ניתן להתרחץ גם בקיץ? האם אפשר לבקר במעיין "עין-גדי"?

שמות ישובים בארץ-נשים

שלום . אני צריך לאיזה פרויקט שמות של ישובים בארץ, אבל שמות של נשים. מקומות שנקראים על שמם של נשים חשובות בהסטוריה שלנו ושינתן לבקר בהם.מינימום 15 אשמח לקבל כל סיוע בנידון. שבת שלום.

u 1000

New member
להבות חביבה - על שם חביבה רייק

גבעת עדה - על שם אשתו של הברון רוטשילד: עדלאידה מזכרת בתיה - על שם אמו של הברון רוטשילד יד חנה - על שם חנה סנש

קישקשתא

New member
יש גם את

בת שלמה - האחות / הבת דודה של הברון הידוע מעלה צביה - ע"ש צביה לובטקין (זו ממרד גטו ורשה) ושמות תנכיים הולך? יודפת - אמו של המלך מנשה מרכז יעל - על יעל אשת חבר הקיני ממליצה לנסות להוועץ בפורום טיולים וידיעת הארץ http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forum.asp?forum=683

לא קשור, אבל חייבת להשוויץ,

השתתפתי בהצגה על השואה, ואחת השורות שאני ממש לא אשכח זה:"שלום לך צביה!", בה אני פונה לצביה לובטקין. למה אני לא שוכחת? כי מאוד קשה לי להגות את השם הזה
כמה חזרות עשינו על זה.

א י ל ה

New member
../images/Emo4.gif

אוי, לא ראיתי שכבר אמרו... אז הנה כפיצוי עוד כמה שמות שעלו לי. אלה שמות יישובים נשיים, שאני לא יודעת על שם מי הם, אם בכלל, אבל אולי, אם יהיו לך את השמות, תוכל לבדוק... נירית, אורנית, באר אורה, גבעת נילי, רמת רחל, איילת השחר, מצפה הילה, עין ורד, צור הדסה, רוחמה. מקווה שזה עוזר...

mkarin

New member
צו הפסקת עבודה מנהלי

לפני 30+ שנים נקנו 3 חלקות קבר צמודות בבית העלמין, כאשר הובטח שהן בקצה מאחר ואחד האנשים הוא כהן. קבר אחד 'נתפס' לפני יותר מ-20 שנה, קבר שני לפני שנה [הכהן], והקבר השלישי לפני כמה חודשים. כבר לפני שנה התברר שהקברים אינם בקצה השורה מפני שהוסיפו בן אדם בקצה, אך עברו על זה בשתיקה משום שאין מה לעשות בנידון. כעת התגלה שבמעבר בין 2 הגושים חפרו 3 טורים של קברים, כאשר בין קצה הגוש של שלושת הקברים לבין הטור הכי קרוב אליו יש אולי מטר אחד בלבד, וכידוע, לכהן אסור לעבור שם. הקברים חפורים, ובאף אחד מהטורים לא קברו אדם אחד. השאלה היא מה ניתן לעשות? האם ניתן להוציא צו הפסקת עבודה מנהלי בביהמ"ש לבית הקברות? או שמא זה לחברה קדישא? תודה.

Dewberry

New member
מחפשת אתרים

שאפשר ליצור בהם אנשים - שאפשר לבחור צבע שיער, עיניים, פה וכו' מכירים? תודה מראש! :)

Dewberry

New member
תודה אבל

אני מחפשת יותר אתר, ואז אני שומרת את התמונה אני גם לא כל כך אוהבת את האנימציה של סימס

למעלה