טיול חופים ביוון / אי יווני עם כבישים נוחים

yanivya2

New member
טיול חופים ביוון / אי יווני עם כבישים נוחים

שלום לכם! מחפש לארגן חופשה ביוון למשפחה. המטרה היא בשבוע להיות ב2-3 לוקיישנים, בין היתר חופים יפים ואתרים אטרקטיביים למשפחה עם ילדים קטנים (בגיל שנה עד 7).
טיול שמצד אחד כן יכלול נסיעות, אבל שעדיין לא יכביד על הילדים.
הבנתי שיש איים שהנסיעה בהם היא בדרכים הרריות מאוד, דבר שמקשה על הגישה למקומות/חופים מסויימים.
באיזה איזור של יוון (לא משנה אם ביבשת או באיים) יש גישה נוחה לאטרקציות השונות באיזור?
אודה מאוד לכל מי שייתן לי רעיון.
חג שמח!

כרתים למשפחות עם ילדים

שלום יניב
האי כרתים הגדול באיי יוון הוא אידיאלי לנופש משפחתי .טיסה קצרה של כשעה וארבעים דקות ואתם נוחתים בהירקליון הבירה.
אתם יכולים לשכור וילה למשפחה באזור מרכזי ולצאת לטיולי כוכב קצרים.
מזג האוויר בכרתים נעים כמו בארץ כך שתוכלו לטייל וליהנות מכל היופי הטבע והאטרקציות שהאי מציע.
מצרף לינק לאטרקציות וטיולים
https://toptravels.co.il/אטרקציות-בכרתים-למשפחות-ולמטייל/
חג שמח
דוד

yanivya2

New member
איפה האיזור המתאים ביותר לילדים

הכתבה שהעלית מדהימה! תודה רבה...
נניח גם סמוך לכמה שיותר פארקי מים וגם לפארקים לטייל בהם עם עגלה?
האם ביוני יהיה מזג אוויר מספיק חם לפארקי מים?
&nbsp

yanivya2

New member
אני מבין שאתם בקטע של כרתים. אני דווקא רוצה יותר את היבשת

קרי לנחות באתונה ולנסוע לפלפונס או למקומות אחרים.

אתונה וסביבתה

שלום יניב
אנחנו ממליצים על כל יוון האיים היבשת. כרתים פשוט מאוד נוח למשפחות עם ילדים קטנים.
אתם יכולים לנחות באתונה ולטייל באזור יש הרבה מה לראות.
אגם ווליאגמני-יום כיף באתר טבע אגם מים מתוקים טבעי עם נביעות מקרקעית האגם.טמפרטורה קבועה של 24 מעלות צלסיוס ( די דומה לסחנה שלנו רק יותר מיוחד ובמיקום מדהים ביופיו של הטבע ובין ההרים)
בנוסף תוכלו לטייל לפלופונס תעלת קורינטוס,נפפליו,ספרטה ועוד.
מצרף לינק לטיול סביב אתונה תוכל לקחת רעיונות וכיוון לטיול משפחתי.
https://toptravels.co.il/trips/טיול-מאורגן-לאתונה-וסביבתה/בבבברכה
חג שמח
דוד

yanivya2

New member
Loutra Edipsou ופיליון

אני מתחיל לגבש לעצמי אופציות לטיול. יציאה מאתונה, הגעה ללוטרה אדיפסו, משם לחצי האי פיליון. האם הלוטרה אדיפסו באמת שווה עם המרחצאות הטרמיות שם?
בנוגע לרחצה בחופים, בין היתר באיזור הפיליון, האם ביוני המים מספיק חמים לרחצה,בייחוד לילדים? האם מזג האוויר יתאים לכך? האם יש מדוזות בזמן הזה שם?

האי אוויה וחצי האי פיליון

שלום יניב
LOUTRA EDIPSOU אזור מאוד מעניין ובהחלט שווה לשהות שם ובנוסף תטיילו באי אוויה יש הרבה מה לעשות שם.
לגבי פיליון חודש יוני שמש אביבית אין בעיה להתרחץ בים. המים שם תמיד יותר קרירים גם בקיץ אבל אין בעיה להכנס ולהתרחץ. לא מעתי על מדוזות באזור!
טיול נעים.

למעלה