שאלות לגבי יוון ביולי...

Drill Bit

New member
שאלות לגבי יוון ביולי...

אהלן,

אנו מתכננים נסיעה ליווןו מה 11.7 עד ה 24.7.
אשמח ואודה לחוות דעת על התכנית והאם היא הגיונית.
11.7הגעה ב 21:00 לאתונה ומעבר ללילה בפיראוס.
12.7הפלגת בוקר לאגיסטרי ושהיה עד ה 18.7
18.7 יציאה מאגיסטרי בבוקר ומעבר לאי אנדרוס עד ה 23.7
23.7 מעבר חזרה לאתונה.
24.7 השכרת רכב.נסיעה לוולגמני ועוד איזה סיבוב לאורך החוף
בסוף היום נסיעה עם הרכב לשדה התעופה והחזרתו שם.
חזרה לארץ בטיסת לילה שיוצאת באחת עשרה בלילה.
מה דעתך? זה לחוץ או מספיק רגוע? האם בשביל להחזיר רכב שכור בשדה אני צריך לשכור אותו בשדה? את אנדרוס אני לא מכיר...אנו מחפשים ים שקט, חופים יפים, שווקים איפה כדאי להתמקם?
תודה רבה לכל עזרה ושיהיה אחלה שבוע.

יוון ביולי

שלום, אני מבין שמדובר בחופשת "איים" ולא ממש בטיול ליוון, התוכנית עבור חופשה בהחלט בסדר, לינה בפיראוס לדעתי ניתן להמיר ללינה באתונה, אפילו שזה קרוב לנמל, פיראוס זה פחות מקום נח ללינה.. בכל מקרה תזדקקו למונית לנמל.
לגבי אנדרוס, תתמקמו איפה שמצאתם את אופציית הלינה שנראת לכם ביותר, זו הדרך הכי טובה למבחור מקום לשהות בו לנופש : ראו מלונות באנדרוס
לגבי השכרת רכב ליום אחד, אפשרי אבל לא בטוח שממש נח, יש גם מס על איסוף והחזרה במיקום שונה, הייתי שולה לעשות כבר סיום מודרך עם חברת
Holidayplan

Drill Bit

New member
המשך...

לגבי הלינה בפיראוס והמעבר לאגיסטרי ...אני מכיר את המנהלות הכרוכות וכבר עשינו זאת ב 3 שנים האחרונות כך שאין בעיה...
את אנדרוס אני לא מכיר בכלל ומכיוון שאנו מאד אוהבים שקט, מסעדות קטנות, רוגע וים שקט...האם באצ'י תהיה בחירה טובה...זו עיירה נחמדה? הכוונה... יש אפשרות לשכור שם רכב או טוסטוס? יש איזה מרכז? חשוב מאד שהחוף יהיה יפה,שקט ו...עם חול...הייתי בחופים לא חוליים וזה לא הכי כייף לילדים.האם צד זה הוא יותר שקט מבחינת מצב הים?
הסיבה להשכרת רכב ביום האחרון היא...הטיסת לילה...כך גם נוכל לטייל באיזור אתונה וגם לא נסחב עם המזוודות...תודה רבה לכל עזרה.שבוע מוצלח.

חופים באנדרוס.

אני אישית פחות מכיר את כל החופים או מצבם באנדרוס אעביר את הפנייה שלך למוקד השרות שלנו ויענו לך דרך שם, תוכל גם לראות מידע מקיף יותר על האי אנדרוס בקישור הבא : Andros

Drill Bit

New member
שאלות בקשר לתחבורה...

מהי הדרך הכי זולה והכי מהירה להגיע מנמל פיראוס לנמל ראפינה? וכמה זמן זה לוקח בערך?
&nbsp
איך אני מברר את זמני ההפלגות מראפינה לאנדרוס?
&nbsp
המון המון תודה.

אין דבר כזה הכי זולה והכי מהירה : )

הכי זולה, אוטובוס, אבל זה לא הכי מהירה, יש אוטובוסים מחוץ לטרמינל שנוסעים לראפינה.
הכי מהירה, מונית או הסעה שאותה ניתן להזמין כאמור דרך findtaxi.gr
מונית, כ 25 דקות, אוטובוס כ 40 דקות.
תלוי כמה אנשים אתם, אוטובוס עולה סביב ה 6 יורו לאדם, אם אתם כמה אנשים, נח הרבה יותר לקחת מונית.
לגבי לוחות זמני הפלגות, כנס לעמוד הפלגות ביוון של אתר יוון והאיים

Drill Bit

New member
צודק לגמרי בעניין....

הזולה והמהירה...אתה מתכוון ליציאה מטרמינל של שדה התעופה?...אני מעוניין להגיע מפיראוס לראפינה...איזה קו אוטובוס עושה זאת? האם הוא יוצא מאיזור תחנת הרכבת? מהי בערך העלות? דרך אגב...אין קו רכבת? אנו 2 מבוגרים ושני ילדים (13,9).
עזרת ממש המון...תודה רבה.

למעלה