תכנון ראשוני של טיול בצפון יוון

תכנון ראשוני של טיול בצפון יוון

ביקרתי באתונה ובחלק מהפלופונז ובנסיעה הבאה ליוון אבקר בחצי האי פיליון.
שאלותיי מתייחסות לביקור נוסף המתוכנן לספטמבר 2018.

הרכב הנוסעים – כמה חברים גימלאים (אבל עם "ראש צעיר").
התניידות – רכב שכור.
אופי הטיול – לא מעונינים בחופים, לא פעילות אתגרית, לא טרקים או הליכה בתוואי המחייב מאמץ (גימלאים...). אוהבים טבע ירוק ומים, אוכל טוב, כפרים נעימים, וגם טעימה מעיר תוססת.
התכנון הראשוני בקווים כלליים – נחיתה (והמראה) סלוניקי, 4-3 ימים כפרי זגוריה, 3-2 ימים צומרקה, יום מטאורה, יום סלוניקי.

השאלות:
האם המועד שבחרנו (ספטמבר) הכי מתאים?
האם התכנון הכללי טוב? האם יש משהו שכדאי לשנות?

שלום, התכנון טוב אבל משהו לא ברור לי

אתה כותב שאתם רוצים לנסוע לחצי האי פיליון, אבל במסלול שאתה מציין יש את כפרי זגוריה, צומרקה מטאורה וסלוניקי, או שלא הבנתי נכון ואתם נתכוונים לנסוע פעמיים.. אם זה המצב א"ז התכנון בסה"כ בכיוון נכון, בין לבין אם תתנהלו נכון תוכלו להוסיף גם כמה מעיינות ומפלים יפים למרגלות האולימפוס בדרך ממטאורה לסלוניקי.
לגבי המועד, ספטמבר נחמד מאד,, אם כי התקופה היפה ביותר באיזורים הללו היא מאי יוני, לכן אם יש אפשרות לשנות, עדיף, אז תקבלו את כל האיזורים בשיא הפשרת השלגים ובפריחה של האביב, מדהים.

הבהרה

לפיליון אני נוסע במאי (הכל כבר הוזמן) ללא החברים, המסלול שעליו שאלתי מתייחס לטיול נוסף שאותו אני מתכנן לעשות ביחד עם החברים ושמבחינתם לא יכול להתקיים לפני ספטמבר.
האם היית ממליץ לדחות למאי-יוני 2019 או שגם בספטמבר (2018) מובטחת לנו הנאה?

ברור שלא לדחות ל 2019

ספטמבר יהיה גם מצויין, אין מה לדחות, איש לא יודע מה יוליד העתיד, בכלל לא בטוח שאנחנו נהיה כאן עד 2019 במצב צבירה כזה, אז כל הזדמנות שיש לנסוע לטייל, רצוי עוד לפני ש...

תודה

למעלה