מחפש יזם צעיר שמעוניין להקים עסק בפתח תקווה כולל לעבוד בו בע

מחפש יזם צעיר שמעוניין להקים עסק בפתח תקווה כולל לעבוד בו בע

שלום,
שמי תומר בן 46 ואני בעלים של 3 בתי עסק בישראל
העסקים שלי נמצאים באשדוד ובפתח תקווה, ומכיוון שאני מעוניין להוריד את העומס מעצמי, אני מחפש למסור את אחד העסקים בפתח תקווה ליזם צעיר או לזוג צעיר עם חלומות גדולים.
מדובר בעסק קטן בתחום חדרי הבריחה, שיש לו עוד המון מקום לגדול.

אז אם יש כאן אנשים צעירים, עם ראש לעסקים, שמוכנים לעבוד מאוד קשה(כולל שבתות וחגים) בעסק משל עצמם ולהרוויח סכומים הוגנים בתמורה אשמח לקבל פנייה במייל עם הפרטים הבאים:
1. קורות חיים.
2.הסבר קצר על מדוע לדעתך הינך מתאים לנהל עסק.
3.איפה אתה רואה את עצמך בעוד 3 שנים מהיום.

שימו לב! אפשר להתחיל ללא הון עצמי , אבל חייבים להיות בעלי אופי מתאים לניהול ואחזקת עסק, וכאלה שמוכנים לעבוד קשה בשביל להצליח...

מי שחושב כאן על freebe או על הזדמנות להתקדם בלי עבודה קשה, זה הזמן להמשיך הלאה כי זה לא זה...
מי שמוכן לעבוד קשה, יש כאן הזדמנות מטורפת למקפצה ולהקמת עסק כבר משלב מתקדם ...

מייל לפניות [email protected]

טיפ חשוב לכל אותם יזמים שם בחוץ- אם אפילו נדמה לכם שזה מתאים לכם, שימו את החששות בצד(תתיעצו אך ורק עם אנשים שיש להם עסק!- כל השאר יתנו לכם עצות אחיתופל), וצרו קשר לבדיקת התאמה הדדית ללא מחוייבות או אי נעימות.

רק פניות ענייניות במייל יענו....

חייב להחמיא

על החלק עם של ה"טיפ חשוב"

בלי קשר למהות או איכות ההצעה- הטיפ להתייעץ רק עם מי ששווה להתייעץ איתו. מצויין!

תודה רבה על המחמאה

תודה רבה,
אני נתקל בהמון תגובות/עיצות של הרבה אנשים , שעונים/מייעצים מתוך רחשי ליבם או משקפים את החששות האישיות שלהם או את הדעות שלהם במקום ידע אמיתי בתחום ובמקום להשאיר את המקום לאיש מקצוע שמתעסק בתחום והוא הכתובת האמיתית למסירת תשובות...

לצערי וגם לשמחתי בארצנו, כל אדם ברחוב ישמח לתת עיצה על כל תחום שתשאל אותו....אני בעד להשאיר את זה לחיפוש רחובות בלבד....

למעלה