לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
64936,493 עוקבים אודות עסקים

פורום מקרקעין

תחום המקרקעין והתחום שעוסק במכירה ובקנייה של נכסי נדלן בפרט, הינו תחום שנוגע בכל אחד מאיתנו לפחות פעם אחת בחיינו, עסקאות מקרקעין הינן העסקאות הגדולות והמורכבות שאנו מבצעים בימי חיינו ומעלות חששות ושאלות. בפורום זה אנסה לתת מענה ראשוני (שכמובן לא מהווה יעוץ משפטי ואין להסתמך עליו) לשאלות בתחום המקרקעין שעוסקות בנושאים כמו: מכירה וקנייה של נכסי מקרקעין, מתן מתנות של נכסי מקרקעין ו/או עסקאות ללא תמורה, השכרה של נכסי מקרקעין, מיסוי המקרקעין, מחלוקות וסכסוכים משפטיים הנובעים מעסקאות מקרקעין ועוד.

מנהל הפורום הינו עו"ד יריב גוטמן שעוסק בתחום המקרקעין במשך 20 שנה. הנני חוזר ומדגיש האמור בפורום זה לא מהווה ייעוץ משפטי וכל מי שמסתמך על האמור בפורום זה האחריות עליו בלבד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מקרקעין

תחום המקרקעין והתחום שעוסק במכירה ובקנייה של נכסי נדלן בפרט, הינו תחום שנוגע בכל אחד מאיתנו לפחות פעם אחת בחיינו, עסקאות מקרקעין הינן העסקאות הגדולות והמורכבות שאנו מבצעים בימי חיינו ומעלות חששות ושאלות. בפורום זה אנסה לתת מענה ראשוני (שכמובן לא מהווה יעוץ משפטי ואין להסתמך עליו) לשאלות בתחום המקרקעין שעוסקות בנושאים כמו: מכירה וקנייה של נכסי מקרקעין, מתן מתנות של נכסי מקרקעין ו/או עסקאות ללא תמורה, השכרה של נכסי מקרקעין, מיסוי המקרקעין, מחלוקות וסכסוכים משפטיים הנובעים מעסקאות מקרקעין ועוד.

מנהל הפורום הינו עו"ד יריב גוטמן שעוסק בתחום המקרקעין במשך 20 שנה. הנני חוזר ומדגיש האמור בפורום זה לא מהווה ייעוץ משפטי וכל מי שמסתמך על האמור בפורום זה האחריות עליו בלבד.

x
הודעה מהנהלת הפורום
אין לפרסם בפורום. כל הנכתב בפורום אינו בגדר ייעוץ משפטי.
המשך >>

לצפיה ב-'לא היה לי מושג שמדובר בקרקעות בדואיות....'
לא היה לי מושג שמדובר בקרקעות בדואיות....
07/09/2018 | 22:54
4
21
ב-1996 התגוררתי בשכירות בשכונה החדשה בכפר-תבור. היום... לקראת סוף 2018.... אני קוראת בכתבה באינטרנט ריאיון עם תושב הכפר הבידואי הסמוך שיבלי... ולטענתו מדובר בקרקעות שנגזלו משיבלי...וניתנו לכפר תבור. אני בהלם. אני אזרח שומר חוק... לא ידעתי שיש איזו בעייתיות עם הקרקע של שכונת-האלונים. אני רק חושבת על זה שבדיוק החליטו לפנות את אום-אל-חיראן בבג"ץ ....ופתאום מתגלה ששכונת האלונים יושבת על שכונה ששייכת לשיבלי על פי טענתם. הקרקע בוערת מתחת לרגלייי.... איך יכולתי לדעת ב-1996...לפני 24 שנים אם רק עכשיו נודע לי במקרה ברשת. העיתונות המקומית שתקה
מקרקעין >>
לצפיה ב-'המדינה יודעת ושותקת?....'
המדינה יודעת ושותקת?....
07/09/2018 | 22:57
12
למה לא מסדירים את  סכסוכי הקרקעות הללו...
מקרקעין >>
לצפיה ב-'טעיתי "אום אל-אחמאר" ולא "אום אל חיראן"...'
טעיתי "אום אל-אחמאר" ולא "אום אל חיראן"...
<< ההודעה הנוכחית
07/09/2018 | 23:02
2
12
לא היה לי מושג שהתגוררתי בשכירות בקרקעות מריבה
מקרקעין >>
לצפיה ב-'קרקעות'
קרקעות
( לעמוד שלי בתפוז )
09/09/2018 | 17:24
1
19
שלום רב
לא הבנתי את השאלה ולא נראה לי שהנושא קשור לפורום
מפנה אותך לכתוב לעיל במה עוסק הפורום .
מקרקעין >>
לצפיה ב-'להוולד על קרקע של בדואים....'
להוולד על קרקע של בדואים....
11/09/2018 | 14:40
5
אני ילידת רחובות. היה שם יישוב בשם זרנוגה.   אז בענין הגלגולים =  אני גילגול של מה שהיה קודם.....זה נקרא ילידי הארץ....
מקרקעין >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד יריב גוטמן, חבר בלשכת עורכי הדין משנת 1998. משרד עו"ד יריב גוטמן מומחה במתן שירותים משפטיים במגוון תחומים, לרבות במשפט דיני מקרקעין, מיסוי מקרקעי
עוד...

הודעות אחרונות

12:52 | 21.10.18 אורחים בפורום
11:20 | 17.09.18 אורחים בפורום
13:56 | 09.09.18 שמש באופק
13:07 | 05.09.18 עוד יריב גוטמן
16:44 | 03.09.18 אורחים בפורום
13:52 | 03.09.18 אורחים בפורום
09:07 | 01.09.18 אורחים בפורום
12:12 | 31.08.18 קינמונית10

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ