הפרת הסכם בעל פה

r3dt4g

New member
הפרת הסכם בעל פה

שלום רב
אני דייר בדירה וחתום על חוזה ל 6 חודשים כאשר בזמן חתימת החוזה הדגשתי כי יכול ליהיות שאני יצא מוקדם יותר, לכך בעל הנכס הסכים ואמר שאני אתן לו התראה בזמן סביר לפני שאני יוצא. לאחר 4 חודשים הודעתי לבעל הדירה כי אני יוצא חודש אחד לפני הזמן, הוא אמר שאני יזכיר לו על כך בעוד חודש, לאחר 5 חודשים הודעתי לו שאני יוצא מהדירה, הוא אמר שאם אני יוצא אני חייב למצוא מישהו שיכנס במקומי. הזכרתי לו את ההסכם בינינו והוא התעלם והמשיך לומר שלפי חוזה אני חייב לשלם לו על 6 חודשים. לאחר אימות טלפוני הוא הסתגית ממתן תשובה ברורה ודרש שאני יעלה הודעה ביד 2 ויפרסם את הנכס וימצא אדם שיכנס במקומי.

אין לי אפשרות להישאר עוד חודש מאחר וכבר סגרתי הכל עם העבודה, המעבר והכל מסביב ואני לא יכול למצוא מישהו שיכנס לחודש אחד במקומי.

ההסכם בינינו היה בעל פה ואין לי תיעוד לכך למאת בת זוג לשעבר ואחותי ששניהן שמעו על כך ממני כמו גם המנהל שלי שהודעתי לו מראש על מעבר למחלקה אחרת שנמצאת בעיר אחרת במקום שאליו אני עובר.

אני בכל מקרה חייב לנסוע בסוף החודש אך אני חושש שבעל הנכס יגיש תביעה נגדי על הפרת חוזה, מה אני יכול לעשות במקרה כזה?

חוזה שכירות

שלום רב,

יש לבדוק את הוראות הסכם השכירות. בכל מקרה, אני מציע לך להגיע איתו לפשרה כך ששניכם תצאו מורווחים.

למעלה