אנחנו משפחה של 5 נפשות ומעולם לא עשינו סקי>

avidan19

New member
אנחנו משפחה של 5 נפשות ומעולם לא עשינו סקי>

מה היעד שהכי היית ממליצה לנו לחופשת הסקי המשפחתית
הראשונה ?
תודה מראש על המענה

חופשת סקי משפחתית ראשונה

הי אבידן,
בתור התחלה לחופשה המשפחתית הראשונה הייתי ממליצה לך לקחת את משפחתך לאתר הסקי בנסקו שבבולגריה.
המחירים הם מאוד אטרקטיביים ביחס לחופשות סקי באתרים אחרים ותוכלו במחיר סביר מאוד להתפנק במלון ברמה טובה שייתן חוויה לכל המשפחה.

אשמח להמליץ לך על מלונות טובים בעיירה
פה לכל שאלה בנושא!
מחכה לעדכון לגבי החופשה :) :)

yo12

New member
חופשת סקי ראשונה בבנסקו. השגות.

מדברי לא מעט גולשים שאני מכיר ומגולשים נוספים מפורומים, נאמר שמתחילת ינואר ועד אמצע מרץ הצפיפות באתר ועל המסלולים רבה מאד (ע"ע חרמון), מצב לא נעים לכל גולש ובמיוחד למתחילים, ובבוקר התור לרכבל מעל חצי שעה.
למי שנוסע בחנוכה השנה, כלומר באמצע דצמבר, לא מובטח שלג כלל. במיוחד בשנים האחרונות, שהשלג הגיע מאוחר. לכן לא הייתי מציע להזמין מראש, אלא רק ברגע האחרון כשיש מידע בטוח לגבי מצב השלג. אם בכל זאת אתם מעוניינים להזמין מראש, אז רק לאתרים גבוהים שבם השלג מובטח, כמו ואל-טורן בצרפת או צ'רביניה באיטליה.
מאמצע מרץ הצפיפות יורדת, אבל גם הטמפרטורות נוסקות ואיכות השלג מתדרדר כלומר מדרונות קרח בבוקר ושלג רטוב וכבד אחה"צ (ע"ע חרמון).
השנה, יש טיסות לואוקוסט זולות במיוחד לצפון איטליה וג'נבה, מה שמאפשר לכם לצאת לחופשה זולה במגוון אתרים רחב בקרבת היעד.

ziv98

Member
באנסקו

מעבר לתורים רמת ההדרכה שם לא מהמובחרות.
בסקי צריך לקחת בחשבון (ולבטח !) פציעה. איפה אתה מעדיף לקבל טיפול ? אוסטריה או בולגריה ?
חוויית הסקי שם לא דומה לאתר 'אמיתי' לכן החוויה שתקבל - מתאימה לכסף.
מלונות מצויינים במחיר נמוך - זה נכון, אבל זה לא זה. שתצבור ניסיון ותרצה סופש בנוסף לנסיעה 'העיקרית' - אחלה.
עד אז סע ללז ארק בצרפת או לזאלבך באוסטריה. אתרים מצויינים למתחילים. בזאלבך דאג למלון קרוב לאיזור הכינוס של בתי הספר. בלז ארק בדרך כלל אין בעיה כזו.

אל תתפתה להשוות רק כסף !!!

למעלה