לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
71027,102 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום גירושין

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום גירושין
 ברוכים הבאים לפורום גירושין. כאן תוכלו להעלות כל שאלה, התלבטות ופניה בקשר לגירושין. חשוב להדגיש שההזמנה היא לשאול כל שאלה, בין אם היא משפטית או אישית. בפורום יתקיימו דיונים הן בשאלות הגולשים והן בנושאים יזומים ע"י מנהל הפורום - הכל בתחום הגירושין, כגון: איך מחליטים  אם להתגרש או לא, ומה עושים כשיש דילמה בעניין זה, איך מתנהלים הליכי גירושין בישראל, מתי מתאים לפנות לגישור ומתי לא, איך מחלקים את הרכוש בגירושין, איך קובעים נושאים שקשורים לילדים כגון משמורת, זמני שהות ומזונות ועוד. עוד חשוב להדגיש שהאמור בפורום אינו בבחינת ייעוץ משפטי אלא  מידע כללי בלבד ואינו תחליף לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתחום. לכן אין להסתמך על הנאמר בפורום וכל מי שעושה כך עושה זאת על אחריותו בלבד. כמו כן אבקש לשמור על מספר כללים בסיסיים: לא לפגוע בפרטיות של אנשים אחרים (ללא פרטים מזהים), להתנהל בפורום בצורה מכובדת ובלשון נקיה ולהמנע מפרסומת כלשהי - אישית או אחרת. 
המשך >>

לצפיה ב-'פחדים'
פחדים
<< ההודעה הנוכחית
21/01/2020 | 20:08
5
133
אני זקוק דחוף לעזרה. אני חי 15 שנה עם אשה שתלטנית שמרבה לרדת עלי ומריבות יומיות. איננו ישנים יחד 11 שנים כי יש לה בעיות שינה. יש לנו שני ילדים בבית ספר יסודי. לפני שנתיים הודעתי לה שאני רוצה להתגרש. היא נבהלה ושינתה את התנהגותה ואת יחסה אלי. זה החזיק מעמד שנה. היא חזרה להתנהגותה. אינני יודע מה קרה לי. חטפתי רגליים קרות. אינני מסוגל להתגרש. אני בחרדות שאשאר לבד. אין לי כוחות לצאת לדייטים ולהתקשר לנשים. אני חושש מדחיות. אינני יודע מה לעשות. אני חי בלי אהבה, ישן לבד, לא יוצא לבילויים. מה עלי לעשות?
גירושין >>
לצפיה ב-'נשמע שמצאת בת זוג שמספקת חלק מהצרכים שלך'
נשמע שמצאת בת זוג שמספקת חלק מהצרכים שלך
22/01/2020 | 15:33
73
אתה חושש מדחיות של נשים, במקום להתמודד עם הפחד מהאפשרות שנשים ידחו אותך, בחרת (לא במודע) באישה שדוחה אותך ומאששת את הדימוי העצמי הנמוך שלך. 
לדעתי הדימוי העצמי הנמוך שלך משתקף באישתך שמתייחסת אליך כפי שאתה מאמין שמגיע לך. אשתך מפריעה לך כי היא משקפת לך את ההרגשה שלך כלפי עצמך, וחוסר האהבה העצמית שלך, שאיתם היית מעדיף לא להתמודד באופן ישיר. לא לראות, לא להרגיש, לא לחשוב, לא לדעת.. 
חוסר שביעות הרצון שלך מהמצב, מעיד שהגעת למצב טוב יותר מאשר בתחילת הזוגיות שלך. אתה מרגיש ויודע שמגיע לך יותר, אלא שלא ברור לך מה לעשות עם ההרגשה הזו או איך אפשר לשנות את דינמיקת הזוגיות. 
לדעתי, הפסיביות שלך היא שותפות שלך לדינמיקה הזוגית, ומכיוון שאת ההתנהגות שלך באפשרותך לשנות, באפשרותך להשפיע על הזוגיות שלכם.
עליך להתחיל בכך שתכיר את הדימוי העצמי שלך ותתמודד עם הפחדים שלך באופן ישיר. כשאתה לא מתמודד באופן מודע, אתה משחזר דחיות שוב ושוב. ואם לא עם אשתך, היית מוצא מישהו אחר שיהיה שותף בשחזור, יש לך צורך שבכך מקבל מענה. כשתבחר להתמודד באופן מודע עם דחיות ולהרגיש את הכאב, יוכל להיפסק תהליך השחזור הכפייתי.
אתה כעת לא מודע לעצמך וכותב על כך באופן מפורש "אינני יודע מה קרה לי". 
כשתחווה חוויות שגורמות לך לפחד מתוך נכונות להרגיש את הפחד, תהיה יותר מחובר לעצמך, וכשתהיה מחובר לעצמך תוכל לקחת אחריות על חייך באופן אקטיבי ומשמעותי יותר. 

דרך לשינוי הדימוי העצמי היא בעזרת טיפול פסיכולוגי התנהגותי לטיפול בחרדה, CBT, שיש לה יתרון שכחלק מהטיפול המטפל נותן למטופל שעורי בית לעשות בין המפגשים, ויכולה בכך לספק במידה מסוימת את הצורך שלך בהכוונה מעשית. אם אתה מעונין להתחיל מדיבורים בלבד אפשר טיפול פסיכולוגי בשיטה הדינאמית.

גירושין במילא יחייבו אותך להתמודד עם פחדים וחרדות. טיפול פסיכולוגי התנהגותי שיעמת אותך עם פחדים שלך יאפשר לך לחוות דחיות באופן מחושב, יזום ובסביבה בטוחה יחסית. 
גירושין >>
לצפיה ב-'פנה מיד למשטרה'
פנה מיד למשטרה
22/01/2020 | 22:04
38
לצפיה ב-'פחדים'
פחדים
23/01/2020 | 17:48
48
שלום אייל . השאלה אינה משפטית ואולם אנסה לענות מניסיוני . ההחלטה להתגרש היא מאוד קשה. נראה שיש לך אפשרות או ללכת לטיפול עם אישתך ולשקם את היחסים או לנסות ללכת לטיפול כדי שיעזרו לך להגיע להחלטה . בהצלחה
גירושין >>
לצפיה ב-'מה דחוף? 15 שנים אתה חי ככה, תנסה עוד 15'
מה דחוף? 15 שנים אתה חי ככה, תנסה עוד 15
29/01/2020 | 12:00
41
ואז אולי תבין שבזבזת 30 שנים מחייך.
גירושין >>
לצפיה ב-'גש לקואצ'ר או פסיכולוג שמומחה בתהליכי שינוי'
גש לקואצ'ר או פסיכולוג שמומחה בתהליכי שינוי
30/01/2020 | 21:56
36
 לא לפסיכולוג "רגיל" שיבלבל לך את המוח שנתיים לחפש לך מעצורים בתת מודע.  בתכלס, מה שאתה מתאר קורה להרבה אנשים ששוקלים גירושין.

ממליץ לך לקרוא גם בפורום זוגיות במשבר. הייתה שם שאלה דומה מאד לפני כמה ימים. כדאי לקרוא בעיון רב את התשובות של מריוס, מנהל הפורום. לא מכיר אותו אישית אבל עושה רושם של אדם חכם וחד ביותר.

בהצלחה.
גירושין >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות אחרונות

19:08 | 21.01.20 אורחים בפורום
17:19 | 06.01.20 arieben
07:57 | 28.12.19 אורחים בפורום
19:59 | 21.12.19 אורחים בפורום
18:37 | 09.12.19 vg04285
07:49 | 08.12.19 אורחים בפורום
15:57 | 25.11.19 אורחים בפורום
17:14 | 11.11.19 אורחים בפורום
06:21 | 04.11.19 מפקד צוות
08:35 | 24.10.19 שחום נאה 41
06:39 | 15.10.19 שחום נאה 41
14:57 | 04.10.19 רוזי45
19:42 | 01.10.19 אורחים בפורום
12:00 | 25.09.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ