סכסוך ענייני גירושין- צריך עזרה

Roeiii1

New member
סכסוך ענייני גירושין- צריך עזרה

מעל 18 כמובן

אמי ואבי נכנסו לסכסוך בענייני גירושין - אמי רוצה להתגרש ולחלק את הרכוש לפי חוק, אבי מסרב בתוקף.
לפני שאתם שופטים ואומרים שאני לא צריך להתערב, אבי משפיל את אמי בצורה מילולית באופן קבוע וגורם לה להדרדרות נפשית
אמי לקחה עו"ד שתעזור לה בעניינים ושילמה סכום גבוה, מסמכים מוגשים אבל היא לא מרגישה נוח ביחס שעורכת הדין נותנת לה, שלא ממש נמצאת זמינה רוב הזמן,המון פעמים אי אפשר להשיג אותה, ולא עושה סנקציות, כפי שהיא הבטיחה לעשות בהתחלה

בהתחלה הוגשו צו הגנה, אבי הורחק למשך חודש לאחר הפרת צו ההרחקה
כרגע הוא חזר, והוא לא מפסיק ללחוץ על אמי שתבטל את הכל, הוא עושה את זה בצורה אובססיבית כשהוא לא נותן לה לנוח בכלל בבית ולעיתים גם לא נותן לה לישון
הוא עושה את זה בצורה "חכמה ועל פי חוק". לעיתים הטונים עולים והוא צועק עליה ומדבר בשפה לא יפה, אם כי לא נשמעות קללות רציניות אבל ישנה פגיעה נפשית, הם פשוט לא מסתדרים ואמי מאוד סובלת מזה

בעוד שלושה שבועות יש להם דיון, אבי כל הזמן מאיים על אמי שהוא יעשה לה את המוות בהליך הזה ולא יתן גט, שהוא לא יגיע לדיונים ושהוא ימשוך את זה וימשיך לאמלל אותה
המצב בבית כבר בלתי נסבל, אני בן יחיד מעל גיל 18 וזה פוגע גם בי אבל בעיקר באמי, ובעצם העובדה שאני מעל גיל 18 בעצם מאפשרת לאבי להישאר

יצא לי לדבר עם העורכת דין ואני גם מרגיש שאי אפשר לסמוך עליה
כל מה שאמא שלי רוצה כרגע זה לגור במגורים נפרדים מאבי לאורך כל התהליך, גם אם זה אומר לחלק את הזמן בבית לחצי חצי(שהיא תהיה שבוע בבית, ואז שאבי יהיה), בנפרד ממנו ולא ביחד

דבר כזה אפשרי? מה צריך לעשות?
אמא שלי סובלת על בסיס יום יומי במיוחד כרגע, בעיקר מבחינה נפשית ומרגישה מאוד מותשת. שניהם עושים דווקא אחד לשני ונוטים להתווכח על שטויות, וכבר קשה לי לראות את זה מהצד. לצערי אבי מנצל את חולשתה של אמי וגורם לה להרגיש מאוד רע

Roeiii1

New member
היא כבר שילמה לה כסף

זה תהליך שכבר נמשך כמה חודשים
אין לה עוד כסף לשלם לעו"ד אחר..

moshe eyal

New member
מה לעשות בסיכסוך גירושין של ההורים

אכן הסיטואציה קשה, מורכת, מתישה ומטלטלת..בעיקר כאשר שני הוריך נמצאים ואתה נקרע ביניהם (או שלא)
הפתרון למצב הזה הוא לא משפטי אלא גישורי...פעולות משפטיות או הוצאת צווים רק יעצימו את הסיכסוף ושלא לצורך. מציע לפנות למגשר או לקרובי משפחה שיסייעו להרגיע את הצדדים על מנת שיכתבו הזכם גירושין מסודר והגון.... וכן...לעיתים הזמן עושה את שלו כיוון שהאמוציות, הרגשות ועוד מאוד גבוהים ובכל זאת אנשים היו המון שנים אחד עם השני...קשה לשחרר למי מהם...
במידה ותרצה להעמיק שלך טלפון בפרטי
בהצלחה,
משה אייל
תוכל להתרשם בעמוד הבא משה אייל מתגרשים בגישור

למעלה