לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
70227,022 עוקבים אודות עסקים

פורום גירושין

בפורום זה תוכלו להעלות כל שאלה, התלבטות ופניה הנובעת מענייני גירושין, הסכמי ממון , הסכמי גירושין  , חלוקת רכוש, פירוק שיתוף , משמרות , זמני שהות, מזונות , צוואות וירושות, גישור  ועוד  . ההזמנה היא לשאול כל שאלה, בין אם היא משפטית או אישית. בפורום יתקיימו דיונים הן בשאלות הגולשים והן בנושאים  יזומים  על ידי  כמנהלת הפורום - הכל בתחום הגירושין . 

מניסיוני הארוך כעו"ד לגירושין אני יודעת שהתקופה שבה אדם נימצא בהליך גירושין בשלב כזה או אחר היא אחת התקופות הקשות והמבלבלות בחייו  וכל עצה רגשית ,מקצועית או אחרת שאוכל לתת  במסגרת הפורום , אעשה זאת בחפץ לב . 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גירושין

בפורום זה תוכלו להעלות כל שאלה, התלבטות ופניה הנובעת מענייני גירושין, הסכמי ממון , הסכמי גירושין  , חלוקת רכוש, פירוק שיתוף , משמרות , זמני שהות, מזונות , צוואות וירושות, גישור  ועוד  . ההזמנה היא לשאול כל שאלה, בין אם היא משפטית או אישית. בפורום יתקיימו דיונים הן בשאלות הגולשים והן בנושאים  יזומים  על ידי  כמנהלת הפורום - הכל בתחום הגירושין . 

מניסיוני הארוך כעו"ד לגירושין אני יודעת שהתקופה שבה אדם נימצא בהליך גירושין בשלב כזה או אחר היא אחת התקופות הקשות והמבלבלות בחייו  וכל עצה רגשית ,מקצועית או אחרת שאוכל לתת  במסגרת הפורום , אעשה זאת בחפץ לב . 

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום גירושין
 ברוכים הבאים לפורום גירושין. כאן תוכלו להעלות כל שאלה, התלבטות ופניה בקשר לגירושין. חשוב להדגיש שההזמנה היא לשאול כל שאלה, בין אם היא משפטית או אישית. בפורום יתקיימו דיונים הן בשאלות הגולשים והן בנושאים יזומים ע"י מנהל הפורום - הכל בתחום הגירושין, כגון: איך מחליטים  אם להתגרש או לא, ומה עושים כשיש דילמה בעניין זה, איך מתנהלים הליכי גירושין בישראל, מתי מתאים לפנות לגישור ומתי לא, איך מחלקים את הרכוש בגירושין, איך קובעים נושאים שקשורים לילדים כגון משמורת, זמני שהות ומזונות ועוד. עוד חשוב להדגיש שהאמור בפורום אינו בבחינת ייעוץ משפטי אלא  מידע כללי בלבד ואינו תחליף לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתחום. לכן אין להסתמך על הנאמר בפורום וכל מי שעושה כך עושה זאת על אחריותו בלבד. כמו כן אבקש לשמור על מספר כללים בסיסיים: לא לפגוע בפרטיות של אנשים אחרים (ללא פרטים מזהים), להתנהל בפורום בצורה מכובדת ובלשון נקיה ולהמנע מפרסומת כלשהי - אישית או אחרת. 
המשך >>

לצפיה ב-'סרוב להתגרש מצד האישה'
סרוב להתגרש מצד האישה
08/08/2019 | 07:08
7
134
אנחנו נשואים 14 שנים. אחרי שנולדה הבת הקטנה היום בת 9 התחילו הבעיות. אנחנו ישנים בחדרים נפרדים. לא מדברים אלא אם יש דברים דחופים. לא מבלים לבד רק עם הילדים ובשביל הילדים. לפני שנה רציתי להתגרש. אישתי נבהלה אמרה שבשום אופן לא רוצה להתגרש והבטיחה להשתנות ולשנות את היחס המחפיר שלה כלפי. זה החזיק מעמד חצי שנה. אינני יכול יותר. אני סובל. דברתי איתה שוב על גירושין. היא לא רוצה לשמוע. לא איכפת לה שאעזוב את הבית רק לא להתגרש. האם אפשר לכפות עליה גרושין? לפני שאני פונה לעורך דין ומשלם כסף הייתי רוצה לדעת אם יש סיכוי להתגרש על אף הסרוב של אישתי
גירושין >>
לצפיה ב-'יש כל מיני עילות גירושין עפ"י הדת'
יש כל מיני עילות גירושין עפ"י הדת
08/08/2019 | 11:45
2
99
למשל אם אינה מוכנה לשכב איתך, או גורמת לך לבצע עברות.
האדם הנכון שיכול לייעץ לך הוא עו"ד מהתחום, ולכן לא תוכל להמנע ותצטרך לפחות לעשות את ההשקעה המינימלית של פגישה אחת איתו. 
גם אם היא לא תסכים לתת לך גט (ויש יותר מסורבי גט ממסורבות גט) עדיין יש לך אפשרות לבצע פירוק שיתוף ולא לחיות איתה יחד. 
אני לא מאמין שמישהו יכול לכפות על אדם אחר לחיות איתו כשותף נגד רצונו. 
גירושין >>
לצפיה ב-'בעיה שלה'
בעיה שלה
08/08/2019 | 11:56
1
90
תחייה את חייך כאילו הנך גרוש. יש אפשרות לנהל כל סגנון חיים . ברגע שהיא תראה שהמשכת ; היא תתחנן בפניך על 4 לקבל את הגט המיוחל והכדור יחזור למגרש שלך.
גירושין >>
לצפיה ב-'זה ממש לא בטוח וגם לא כל כך פשוט'
זה ממש לא בטוח וגם לא כל כך פשוט
08/08/2019 | 14:02
80
כנראה שהיא נמצאת איתו מסיבות אינטרסנטיות
בינתיים הוא סובל במחציתה. זה גם לא טוב לילדים לראות את ההורים שלהם במערכת יחסים כזו
גירושין >>
לצפיה ב-'מה כבר יש לך להפסיד אם לא תפעל? "רק" את שארית החיים שלך'
מה כבר יש לך להפסיד אם לא תפעל? "רק" את שארית החיים שלך
14/08/2019 | 16:02
54
"בסך הכל" תמשיך להיות אדם שרואה את חייו חולפים מול עיניו בלי למצות אותם, כמו שאתה אומר להעביר את החיים תוך כדי סבל.

לחילופין אתה יכול לגדל זוג ולהחליט שמגיע לך קצת יותר מהחיים האלו.

תחליט אם מה שנשאר מחייך שווה פניה לעורך דין ותשלום כסף.
גירושין >>
לצפיה ב-'סרוב להתגרש'
סרוב להתגרש
( לעמוד שלי בתפוז )
21/08/2019 | 09:54
59
שלום עידן . 
בהלכה יש עילות - סיבות שבהן ניתן לכפות גט אבל גם רצון סצתמי להתגרש בטענה שאינך רוצה להמשיך את הנישואין יביאו בסופו של דבר לגט [ אולי ללא כפיה] . בשורה התחתונה בוודאי ובוודאי שבסופו של דבר תוכל להתגרש. לעיתיםן גם פירוד בפועל למשך זמן מסויים יביא לגט. אני לא מרחיבה כי נגעת בנושא מאוד מורכב. 
עוד אני רוצה לאמר לך שעזיבת הבית בעיני היא החלק היותר משמעותי ויתכן שניתן להגיע איתה להסדר שתעזוב את הבית ובשלב ראשון לא תתגרשו. 
לטענתי [ וזה כבר לא מישפטי אלא מניסיון החיים כעו"ד 25 שנה ] כדאי תמיד להקשיב מה הצד השני רוצה כי יכול להיות שתימצאו פיתרון בדרך של שלום שבו א"זה נהנה וזה לא חסר". זה בטוח יהיה לטובת הילדים . יש עדות שגירושין זה מוקצה  וראיתי כבר הסדרים שונים בעניין . בהצלחה .
מיכל מוזס 
גירושין >>
לצפיה ב-'זה אפשרי, השאלה אם תרצה לצאת למלחמה על זה'
זה אפשרי, השאלה אם תרצה לצאת למלחמה על זה
21/08/2019 | 11:00
45
יכול להיות שכשהיא תראה שאתה רציני, היא תרד מהעץ ותסגרו הסכם בגישור. יכול להיות שתצטרך הליך בבית משפט. שיכול להיות יחסית פשוט או שיכול להיות מלחמת עולם. השאלה אם אתה מוכן לזה כי להיפרד זה אפשרי. בישראל נדרשות שתי פרוצדורות, אחת זה הסכם גירושין לגבי חלוקת הרכוש, מזונות (אם יש בכלל) וסידורי הורות/ראיה. פה אם אין הסכמות אז השופט פוסק וזהו. הפרוצדורה השנייה היא הגט שהיא דתית ואתה צריך לתת את הגט מרצון והיא צריכה לקבל אותו מרצון. 

אני לא חושב שהעיצה שקיבלת לצאת ולהתנהג כאילו אתה גרוש היא עיצה טובה כי זה יפגע בקייס שלך וגם ייתכן שתצטרך לשלם לה את הכתובה. 
גירושין >>
לצפיה ב-'על פניו התשובה חיובית'
על פניו התשובה חיובית
<< ההודעה הנוכחית
22/09/2019 | 07:36
9
אם אינכם מקיימים יחסי אישות זה עם זה יש לכם דין של מורדים זה בזה וניתן לתת פס"ד של גירושין.
גירושין >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד מיכל מוזס, הינה מומחית בדיני משפחה, מגשרת מוסמכת ונוטריון, עם התמחות נוספת בדיני מקרקעין. עו"ד מיכל מוזס הינה בעלת ניסיון מקצועי כעורכת דין פע
עוד...

הודעות אחרונות

06:39 | 15.10.19 שחום נאה 41
14:57 | 04.10.19 רוזי45
19:42 | 01.10.19 אורחים בפורום
12:00 | 25.09.19 אורחים בפורום
12:00 | 25.09.19 אורחים בפורום
12:40 | 20.09.19 אורחים בפורום
18:35 | 17.09.19 אורחים בפורום
10:29 | 15.09.19 אורחים בפורום
11:30 | 10.09.19 Roeiii1
20:06 | 29.08.19 אורחים בפורום
19:08 | 29.08.19 אורחים בפורום
16:53 | 25.08.19 אורחים בפורום
18:14 | 21.08.19 אורחים בפורום
10:27 | 21.08.19 עוד מיכל מוזס

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ