לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
68466,846 עוקבים אודות עסקים

פורום גירושין

בפורום זה תוכלו להעלות כל שאלה, התלבטות ופניה הנובעת מענייני גירושין, הסכמי ממון , הסכמי גירושין  , חלוקת רכוש, פירוק שיתוף , משמרות , זמני שהות, מזונות , צוואות וירושות, גישור  ועוד  . ההזמנה היא לשאול כל שאלה, בין אם היא משפטית או אישית. בפורום יתקיימו דיונים הן בשאלות הגולשים והן בנושאים  יזומים  על ידי  כמנהלת הפורום - הכל בתחום הגירושין . 

מניסיוני הארוך כעו"ד לגירושין אני יודעת שהתקופה שבה אדם נימצא בהליך גירושין בשלב כזה או אחר היא אחת התקופות הקשות והמבלבלות בחייו  וכל עצה רגשית ,מקצועית או אחרת שאוכל לתת  במסגרת הפורום , אעשה זאת בחפץ לב . 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גירושין

בפורום זה תוכלו להעלות כל שאלה, התלבטות ופניה הנובעת מענייני גירושין, הסכמי ממון , הסכמי גירושין  , חלוקת רכוש, פירוק שיתוף , משמרות , זמני שהות, מזונות , צוואות וירושות, גישור  ועוד  . ההזמנה היא לשאול כל שאלה, בין אם היא משפטית או אישית. בפורום יתקיימו דיונים הן בשאלות הגולשים והן בנושאים  יזומים  על ידי  כמנהלת הפורום - הכל בתחום הגירושין . 

מניסיוני הארוך כעו"ד לגירושין אני יודעת שהתקופה שבה אדם נימצא בהליך גירושין בשלב כזה או אחר היא אחת התקופות הקשות והמבלבלות בחייו  וכל עצה רגשית ,מקצועית או אחרת שאוכל לתת  במסגרת הפורום , אעשה זאת בחפץ לב . 

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום גירושין
 ברוכים הבאים לפורום גירושין. כאן תוכלו להעלות כל שאלה, התלבטות ופניה בקשר לגירושין. חשוב להדגיש שההזמנה היא לשאול כל שאלה, בין אם היא משפטית או אישית. בפורום יתקיימו דיונים הן בשאלות הגולשים והן בנושאים יזומים ע"י מנהל הפורום - הכל בתחום הגירושין, כגון: איך מחליטים  אם להתגרש או לא, ומה עושים כשיש דילמה בעניין זה, איך מתנהלים הליכי גירושין בישראל, מתי מתאים לפנות לגישור ומתי לא, איך מחלקים את הרכוש בגירושין, איך קובעים נושאים שקשורים לילדים כגון משמורת, זמני שהות ומזונות ועוד. עוד חשוב להדגיש שהאמור בפורום אינו בבחינת ייעוץ משפטי אלא  מידע כללי בלבד ואינו תחליף לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתחום. לכן אין להסתמך על הנאמר בפורום וכל מי שעושה כך עושה זאת על אחריותו בלבד. כמו כן אבקש לשמור על מספר כללים בסיסיים: לא לפגוע בפרטיות של אנשים אחרים (ללא פרטים מזהים), להתנהל בפורום בצורה מכובדת ובלשון נקיה ולהמנע מפרסומת כלשהי - אישית או אחרת. 
המשך >>

לצפיה ב-'גיליתי במקרה שאשתי רשומה באתר היכרויות. מה עושים עם זה? '
גיליתי במקרה שאשתי רשומה באתר היכרויות. מה עושים עם זה?
28/04/2019 | 11:55
7
115
בדרך כלל אני לא נוגע לה בטלפון. היא נתנה לי אותו וביקשה שאחפש לה משהו. במקרה נכנסתי להיסטוריית הגלישה וראיתי שהיא נכנסת הרבה לאתר היכרויות גדול וידוע. המשכתי לבדוק ויש לה שם פעילות עניפה. עשיתי צילום מסך של זה, של הפרופיל שלה בשם בדוי ובלי תמונה וגם של תיבת המסרים שלה, כראייה שהיא פעילה. מה עושים עם זה עכשיו?

הנישואין שלנו מקרטעים כבר הרבה שנים ככה שאני לא יכול להגיד שאני ממש מופתע. נראה לי שהגיע הזמן לשים לזה סוף.
גירושין >>
לצפיה ב-'כביסה מלוכלכת'
כביסה מלוכלכת
<< ההודעה הנוכחית
28/04/2019 | 12:41
86
זוג שהתחתן לא מכבר, עבר להתגורר בשכונה שקטה.
בבוקר הראשון בביתם, ראה הבעל שכנה, תולה כביסה לייבוש.
"איזו כביסה מלוכלכת תולה השכנה במתלה הכביסה", אמר לאשתו, "אולי צריכה סבון חדש? אולי תוכלי ללמד אותה? ואולי לעזור לה לכבס את הכביסה???"
האישה החרישה ולא הגיבה.
וכך, יום אחר יום, חזר הבעל על הערתו, בכל פעם שהשכנה תלתה כביסה.
כעבור חודש, הופתע הבעל לראות את השכנה, תולה כביסה נקייה, פנה ואמר לאשתו, "תיראי היא למדה לכבס, כנראה שכנה אחרת לימדה אותה."
"לא", אמרה האישה, "היום קמתי מוקדם וניקיתי את החלונות…"
גירושין >>
לצפיה ב-'אז תשים לזה סוף'
אז תשים לזה סוף
28/04/2019 | 15:59
76
אבל למה שמצאת אין שום משמעות. 
גירושין >>
לצפיה ב-'הולכים לעורך דין עם הראיות המפלילות'
הולכים לעורך דין עם הראיות המפלילות
28/04/2019 | 21:34
3
69
בגידה זאת עילא לגירושין ביהדות כך שתוכל לדרוש גירושין גם בלא הסכמת אשתך. למקרה שהיא תתנגד. כמו כן, אם יש סכנה שתצטרך לשלם כתובה ו/או מזונות אשה, גם אז כדאי מאד להוכיח בגידה, בייחוד במקרה כזה כשההוכחה יחסית קלה. ביתר הדברים (חלוקת רכוש, מזונות ילדים) הבגידה לא חשובה. כנראה שתצטרך ראיות אחרות ולשם כך תצטרך לשכור שירותי חוקר פרטי. אבל יהיה יותר קל וזול כי יש לו כיוון.
גירושין >>
לצפיה ב-'איזו ראיה מפלילה?'
איזו ראיה מפלילה?
29/04/2019 | 13:06
2
61
אין שם שלה, אין תמונה שלה. ומשום מה נראה לי שהיא בכוונה רצתה שהוא יראה את זה כדי להבין את הרמז.
לא סתם הוא אומר שהנישואים מקרטעים שנים. 

גירושין >>
לצפיה ב-'זה בטלפון שלה, לא סתם פרופיל שהוא נתקל בו במקרה באינטרנט'
זה בטלפון שלה, לא סתם פרופיל שהוא נתקל בו במקרה באינטרנט
29/04/2019 | 13:55
1
53
היא לא יכולה לערער שהפרופיל שלה, עשוי להיות ספק לגבי דרך השגת הראיות וקבילותם בבית המשפט, תלוי בפרשנות שבית המשפט ייתן לרשות שקיבל לחפש בטלפון שלה. למרות שחובה לציין שבבית הדין הרבני בו נערך נדיון על הכתובה, נוטים להקל בקבלת הראיות. אם הוא רוצה להיות בטוח, יפנה לחוקר פרטי שיקבע עם אותה אשה, יצלם אותה מגיעה למפגש. זה אמנם לא מכחול בשפופרת אבל אבל מראה שהיא רועה בשדות זרים.
גירושין >>
לצפיה ב-'בית דין לענייני משפחה בכלל לא מתעסק עם שטויות כאלה'
בית דין לענייני משפחה בכלל לא מתעסק עם שטויות כאלה
29/04/2019 | 16:21
60
ושם ברור שזה לא יהיה קביל.
בית דין רבני אמנם נוטה "לעקם" את דיני ראיות, אבל זה שזה בטלפון שלה עדיין לא אומר שזה שלה. תמיד יכולה להגיד שזה פרופיל של חברה שנתנה לה את היוזר או משהו אחר. 
ואני במקומו לא הייתי דואג לעילת גירושין או כתובה. זה נראה שאשתו כבר ממילא רוצה להתגרש. אני לא אתפלא אם כל ההתכתבויות שהוא ראה לא נועדו להתגלות בלי שקרה שום דבר מאחוריהם.
הוא יכול לשכור בלש פרטי שימצא ראייה ממשית, אבל אם כבר החליט להתגרש,  וזה נראה שגם היא חושבת שהזוגיות מתה- השאלה אם זה לא בזבוז של כסף וזמן.

גירושין >>
לצפיה ב-'גיליתי במקרה שאשתי רשומה האתר היכרויות '
גיליתי במקרה שאשתי רשומה האתר היכרויות
( לעמוד שלי בתפוז )
12/05/2019 | 15:35
26
השאלה מה עושים ? זו לא שאלה משפטית. נראה שהסוגיה שמטרידה אותך זה האם להתגרש  או לא. זו שאלה שאתה צריך לברר עם עצמך. לא בהכרח "אתרים" זו סיבה לגירושין לפעמים זה משבר בין בני זוג ואפשר להתגבר עליו. את השאלה הזו תצטרך לברר עם עצמך.
גירושין >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד מיכל מוזס, הינה מומחית בדיני משפחה, מגשרת מוסמכת ונוטריון, עם התמחות נוספת בדיני מקרקעין. עו"ד מיכל מוזס הינה בעלת ניסיון מקצועי כעורכת דין פע
עוד...

הודעות אחרונות

18:22 | 16.05.19 wie geht es
23:03 | 14.05.19 נבגדת2
11:55 | 28.04.19 אורחים בפורום
11:01 | 28.04.19 אורחים בפורום
22:38 | 23.04.19 maligotthelf
08:22 | 18.04.19 אורחים בפורום
22:38 | 12.04.19 אורחים בפורום
22:58 | 02.04.19 אורחים בפורום
22:28 | 29.03.19 Roeiii1
10:07 | 26.03.19 עוד מיכל מוזס
15:28 | 22.03.19 אורחים בפורום
12:00 | 20.03.19 אורחים בפורום
15:32 | 12.03.19 אורחים בפורום
12:22 | 08.03.19 Endometriosis

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ