לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
68466,846 עוקבים אודות עסקים

פורום גירושין

בפורום זה תוכלו להעלות כל שאלה, התלבטות ופניה הנובעת מענייני גירושין, הסכמי ממון , הסכמי גירושין  , חלוקת רכוש, פירוק שיתוף , משמרות , זמני שהות, מזונות , צוואות וירושות, גישור  ועוד  . ההזמנה היא לשאול כל שאלה, בין אם היא משפטית או אישית. בפורום יתקיימו דיונים הן בשאלות הגולשים והן בנושאים  יזומים  על ידי  כמנהלת הפורום - הכל בתחום הגירושין . 

מניסיוני הארוך כעו"ד לגירושין אני יודעת שהתקופה שבה אדם נימצא בהליך גירושין בשלב כזה או אחר היא אחת התקופות הקשות והמבלבלות בחייו  וכל עצה רגשית ,מקצועית או אחרת שאוכל לתת  במסגרת הפורום , אעשה זאת בחפץ לב . 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גירושין

בפורום זה תוכלו להעלות כל שאלה, התלבטות ופניה הנובעת מענייני גירושין, הסכמי ממון , הסכמי גירושין  , חלוקת רכוש, פירוק שיתוף , משמרות , זמני שהות, מזונות , צוואות וירושות, גישור  ועוד  . ההזמנה היא לשאול כל שאלה, בין אם היא משפטית או אישית. בפורום יתקיימו דיונים הן בשאלות הגולשים והן בנושאים  יזומים  על ידי  כמנהלת הפורום - הכל בתחום הגירושין . 

מניסיוני הארוך כעו"ד לגירושין אני יודעת שהתקופה שבה אדם נימצא בהליך גירושין בשלב כזה או אחר היא אחת התקופות הקשות והמבלבלות בחייו  וכל עצה רגשית ,מקצועית או אחרת שאוכל לתת  במסגרת הפורום , אעשה זאת בחפץ לב . 

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום גירושין
 ברוכים הבאים לפורום גירושין. כאן תוכלו להעלות כל שאלה, התלבטות ופניה בקשר לגירושין. חשוב להדגיש שההזמנה היא לשאול כל שאלה, בין אם היא משפטית או אישית. בפורום יתקיימו דיונים הן בשאלות הגולשים והן בנושאים יזומים ע"י מנהל הפורום - הכל בתחום הגירושין, כגון: איך מחליטים  אם להתגרש או לא, ומה עושים כשיש דילמה בעניין זה, איך מתנהלים הליכי גירושין בישראל, מתי מתאים לפנות לגישור ומתי לא, איך מחלקים את הרכוש בגירושין, איך קובעים נושאים שקשורים לילדים כגון משמורת, זמני שהות ומזונות ועוד. עוד חשוב להדגיש שהאמור בפורום אינו בבחינת ייעוץ משפטי אלא  מידע כללי בלבד ואינו תחליף לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתחום. לכן אין להסתמך על הנאמר בפורום וכל מי שעושה כך עושה זאת על אחריותו בלבד. כמו כן אבקש לשמור על מספר כללים בסיסיים: לא לפגוע בפרטיות של אנשים אחרים (ללא פרטים מזהים), להתנהל בפורום בצורה מכובדת ובלשון נקיה ולהמנע מפרסומת כלשהי - אישית או אחרת. 
המשך >>

לצפיה ב-'תביעות בנושאים שונים'
תביעות בנושאים שונים
23/04/2019 | 22:38
7
100
שלום רב,
הבנתי שאני צריכה להגיש תביעות נפרדות לכל נושא כלומר: מזונות ילדים בנפרד, תביעת רכוש בנפרד ותביעת נזיקין בנפרד.
יש לי שתי שאלות:
1. חובות משותפים - בעלי החליט להפסיק לשלם בעבור החובות השותפים - באיזו תביעה הנושא הזה אמור להכנס? בתביעת רכוש או בתביעת נזיקין?
2. מזונות משקמים - אני מתכוונת לתבוע מזונות משקמים. האם להכניס את זה יחד עם תביעת מזונות הילדים או שזו תביעה נפרדת? או אולי בכלל בנזיקין?

תודה
גירושין >>
לצפיה ב-'אם את מתכוונת לתבוע, את צריכה עו"ד'
אם את מתכוונת לתבוע, את צריכה עו"ד
24/04/2019 | 10:14
2
91
או שכבר יש לך.
אז הוא / היא האדם הנכון לשאול אותו את השאלות האלה. חשבת על זה?
גירושין >>
לצפיה ב-'לצערי, אין לי אפשרות לשכור שירותי עורך דין'
לצערי, אין לי אפשרות לשכור שירותי עורך דין
<< ההודעה הנוכחית
24/04/2019 | 11:49
1
64
וראיתי שיש כאן עורכי דין שעונים על שאלות,
אשמח לתשובה
תודה
גירושין >>
לצפיה ב-'אז את הולכת לאכול אותה. '
אז את הולכת לאכול אותה.
28/04/2019 | 07:07
45
מתגובות נוספות כאן ההתנהגות שלך היא כמו של ילדה קטנה. 
ליחידה לסיוע משפטי ניסית לפנות?
אם תנסי לנהל את כל התהליך הגירושין רק לפי יעוץ מהפורום , את בבעיה רצינית. אולי פשוט עדיף שתסכימי למה שבעלך מבקש ותחסכי את הזמן.
גירושין >>
לצפיה ב-'תביעות בנושאים שונים . '
תביעות בנושאים שונים .
( לעמוד שלי בתפוז )
24/04/2019 | 12:35
3
99
פנייתך לעו"ד מיכל מוזס :
שלום רב
נכון . צריך תביעה נפרדת למשמורת למזונות ולרכוש. 
חובות שוטפים - לא הבהרת אם זה למשל הלוואת שהוא לא משלם את פרעונן או חובות של החזקת בית למשל כגון חשמל מים. אם זה אי החזר הלוואות , זה יכנס בתביעה רכושית קרוב לוודאי ואם זה חשמל מים והוצאות אחזקת בית זה יצורף לתביעת המזונות . במונח מזונות משקמים את בוודאי מתכוונת למזונות שלך . את יכולה לתבוע יחד עם תביעת מזונות הילדים  או אם את בוחרת לתבוע מזונות אישה בבית הדין ומזונות ילדים בבית המשפט , את יכולה להגיש תביעות נפרדות.

גירושין >>
לצפיה ב-'אלף תודות עו"ד מיכל מוזס'
אלף תודות עו"ד מיכל מוזס
24/04/2019 | 12:56
2
46
עזרת לי מאוד
תודה רבה
גירושין >>
לצפיה ב-'עוד שאלה ברשותך...'
עוד שאלה ברשותך...
24/04/2019 | 14:06
1
54
קיבלתי ב - 18.3 כתב תביעה למשמורת משותפת והיה כתוב בו שיש דיון ב - 27.6,
היות ואני לא מיוצגת, לא הייתי מודעת לכך שיש להגיב על כתב התביעה, אלא חשבתי שאני צריכה לבוא מוכנה עם טיעונים ב - 27.6,
ב - 17.4, קיבלתי בקשה לקביעת משמורת משותפת ועליה כתובה החלטת השופט - שאני חייבת להגיב תוך 10 ימים.
שאלתי היא - בנקודה הזו -  לאיזה מסמך אני צריכה להגיב? לכתב התביעה או לכתב הבקשה לקביעת משמורת משותפת? (יש בינהם קצת שוני, לא משמעותי אומנם. כתב הבקשה קצר יותר מכתב התביעה, יש דברים בכתב התביעה שלא מופיעים בכתב הבקשה)
תודה
גירושין >>
לצפיה ב-'מציע לך לנסות לקבל ייעוץ משפטי/ייצוג מוזל מאגודה שמספקת כזה'
מציע לך לנסות לקבל ייעוץ משפטי/ייצוג מוזל מאגודה שמספקת כזה
28/04/2019 | 11:45
33
שכר העו"ד בטל בששים לעומת הנזק הפוטנציאלי. כנראה כבר ברור לך שאין לך סיכוי בבימ"ש כאשר את לא שולטת אפילו על עניינים פרוצדורליים בסיסיים.

יש אגודות כמו ויצו ונעמת שנותנות ייעוץ מוזל ואחרים גם בחינם כמו מרכז רקמן, שכר מצווה, ומחלקת הסיוע המשפטי במשרד המשפטים. קישור בהמשך.
https://www.justice.gov.il/Units/SiuaMishpaty/OurS...
גירושין >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד מיכל מוזס, הינה מומחית בדיני משפחה, מגשרת מוסמכת ונוטריון, עם התמחות נוספת בדיני מקרקעין. עו"ד מיכל מוזס הינה בעלת ניסיון מקצועי כעורכת דין פע
עוד...

הודעות אחרונות

18:22 | 16.05.19 wie geht es
23:03 | 14.05.19 נבגדת2
11:55 | 28.04.19 אורחים בפורום
11:01 | 28.04.19 אורחים בפורום
22:38 | 23.04.19 maligotthelf
08:22 | 18.04.19 אורחים בפורום
22:38 | 12.04.19 אורחים בפורום
22:58 | 02.04.19 אורחים בפורום
22:28 | 29.03.19 Roeiii1
10:07 | 26.03.19 עוד מיכל מוזס
15:28 | 22.03.19 אורחים בפורום
12:00 | 20.03.19 אורחים בפורום
15:32 | 12.03.19 אורחים בפורום
12:22 | 08.03.19 Endometriosis

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ