לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
68466,846 עוקבים אודות עסקים

פורום גירושין

בפורום זה תוכלו להעלות כל שאלה, התלבטות ופניה הנובעת מענייני גירושין, הסכמי ממון , הסכמי גירושין  , חלוקת רכוש, פירוק שיתוף , משמרות , זמני שהות, מזונות , צוואות וירושות, גישור  ועוד  . ההזמנה היא לשאול כל שאלה, בין אם היא משפטית או אישית. בפורום יתקיימו דיונים הן בשאלות הגולשים והן בנושאים  יזומים  על ידי  כמנהלת הפורום - הכל בתחום הגירושין . 

מניסיוני הארוך כעו"ד לגירושין אני יודעת שהתקופה שבה אדם נימצא בהליך גירושין בשלב כזה או אחר היא אחת התקופות הקשות והמבלבלות בחייו  וכל עצה רגשית ,מקצועית או אחרת שאוכל לתת  במסגרת הפורום , אעשה זאת בחפץ לב . 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גירושין

בפורום זה תוכלו להעלות כל שאלה, התלבטות ופניה הנובעת מענייני גירושין, הסכמי ממון , הסכמי גירושין  , חלוקת רכוש, פירוק שיתוף , משמרות , זמני שהות, מזונות , צוואות וירושות, גישור  ועוד  . ההזמנה היא לשאול כל שאלה, בין אם היא משפטית או אישית. בפורום יתקיימו דיונים הן בשאלות הגולשים והן בנושאים  יזומים  על ידי  כמנהלת הפורום - הכל בתחום הגירושין . 

מניסיוני הארוך כעו"ד לגירושין אני יודעת שהתקופה שבה אדם נימצא בהליך גירושין בשלב כזה או אחר היא אחת התקופות הקשות והמבלבלות בחייו  וכל עצה רגשית ,מקצועית או אחרת שאוכל לתת  במסגרת הפורום , אעשה זאת בחפץ לב . 

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום גירושין
 ברוכים הבאים לפורום גירושין. כאן תוכלו להעלות כל שאלה, התלבטות ופניה בקשר לגירושין. חשוב להדגיש שההזמנה היא לשאול כל שאלה, בין אם היא משפטית או אישית. בפורום יתקיימו דיונים הן בשאלות הגולשים והן בנושאים יזומים ע"י מנהל הפורום - הכל בתחום הגירושין, כגון: איך מחליטים  אם להתגרש או לא, ומה עושים כשיש דילמה בעניין זה, איך מתנהלים הליכי גירושין בישראל, מתי מתאים לפנות לגישור ומתי לא, איך מחלקים את הרכוש בגירושין, איך קובעים נושאים שקשורים לילדים כגון משמורת, זמני שהות ומזונות ועוד. עוד חשוב להדגיש שהאמור בפורום אינו בבחינת ייעוץ משפטי אלא  מידע כללי בלבד ואינו תחליף לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתחום. לכן אין להסתמך על הנאמר בפורום וכל מי שעושה כך עושה זאת על אחריותו בלבד. כמו כן אבקש לשמור על מספר כללים בסיסיים: לא לפגוע בפרטיות של אנשים אחרים (ללא פרטים מזהים), להתנהל בפורום בצורה מכובדת ובלשון נקיה ולהמנע מפרסומת כלשהי - אישית או אחרת. 
המשך >>

לצפיה ב-'האם להישאר בבית? '
האם להישאר בבית?
02/04/2019 | 22:58
6
160
הלכתי ליעוץ משפטי לפני שהתחלתי את תהליך הגירושין ואחד הדברים שהעו"ד אמר בהדגשה, בשום אופן לא לעזוב את הבית לפני שיש הסכם חתום. בזמנו רשמתי בפני ולא שאלתי פרטים. אנחנו מנסים להגיע להסכם בגישור. הבעייה שגם קודם היחסים והתקשורת לא היו טובים ומאז שאנחנו בתהליך גירושין, כבר כל מחלוקת גורמת לפיצוץ. אני ממש מרגיש צורך להתרחק ולו רק כדי להוריד חיכוך ולתת סיכוי לגישור. עשיתי טלפון לאותו עו"ד לבקש הבהרות בנושא. הוא בקושי זכר אותי וחזר שיש כל מיני סיבות שהוא לא יכנס אליהן, והשורה התחתונה שכדאי להישאר בבית. המגשרת אמרה שלא כדאי להכניס שינויים וזעזועים בתקופה זו אבל אם יש חיכוכים קשים, אז אפשר לדבר על פתרון ביניים שבו אעזוב את הדירה. אין לי בעייה לשלם מזונות זמניים או משהו כזה, גם מניח שנמצא סידור זמני שאפגש עם הילדים. אז אני מנסה להבין מה הבעייה אם אבחר לעזוב. אציין כי אנחנו גרים בדירה בבעלותנו, שקנינו ושילמנו עליה בעצמנו, ורושמה חצי חצי. סיימנו את המשכנתא.

תודה.

גירושין >>
לצפיה ב-'דעתי (אני לא משפטן!) '
דעתי (אני לא משפטן!)
03/04/2019 | 10:38
102
היו מקרים בהם עזיבת הבית ע"י אחד הצדדים הוצגה ע"י הצד השני כויתור על זכויות ברכוש או כבעל מורד/אשה מורדת במקרה של בית הדין הרבני. עוד בעניין בית הדין הרבני, לכל צד יש זכות לבקש שלום בית ואם עזבת את הבית, אפשר להשתמש בזה נגדך. לכן ההמלצה הגורפת היא באמת, עד כמה שאפשר, להישאר לגור בבית עד שיש פס"ד.

במקרה שלכם, אם החיכוך יוצר בעיות, אז לדעתי ושוב, אני לא עו"ד, האינטרס לצמצם את החיכוך גובר על הסכנות התיאורטיות שבבוא הזמן ישתמשו בעזיבה נגדך.

אבל תשובה מוסמכת תקבל ממנהלת הפורום.
גירושין >>
לצפיה ב-'השאלה לא מדויקת'
השאלה לא מדויקת
05/04/2019 | 00:56
76
כבר קיבלת ייעוץ משפטי ואחד הדברים שהעו"ד שלך אמר "בשום אופן לא לעזוב את הבית לפני שיש הסכם חתום".
לעומתו המגשרת אומרת משהו הפוך לגמרי "אפשר לדבר על פתרון ביניים שבו אעזוב את הדירה".
מכיוון שיצרת קשר עם שני אנשי מקצוע בתחום, והמידע וההצעות שקיבלת מהם סותרים אחד את השני, אתה מבולבל, ואתה מבקש ממנהלת הפורום להכריע מי מהם צודק, ובמידה והיא לא יכולה לתת לך תשובה מדויקת ב-100%, לקבל לפחות מידע באופן כללי על הסיכונים שלוקח בעל שעוזב את הבית ללא הסכם.
גירושין >>
לצפיה ב-'מה שלי אמרו'
מה שלי אמרו
<< ההודעה הנוכחית
07/04/2019 | 13:06
70
העו"ד שליווה אותי ואחר כך בדק לי את ההסכם של הגישור אמר לי שאם מסיבה כלשהי ההסכם לא יאושר והדיון יגיע לרבני, האשה תוכל לטעון שעזבתי את הבית ועזבתי אותה ואז כמעט בטוח שתקבל את הכתובה בנוסף לעוד כל מיני עונשים.
גירושין >>
לצפיה ב-'אין תשובה חד משמעית'
אין תשובה חד משמעית
08/04/2019 | 09:10
64
תלוי בעומק החיכוך והקונפליקט. כעיקרון עדיף להישאר אבל אם יש לזה מחיר אז עדיף דווקא לצאת. צריך להפעיל שיקול דעת. הצעת המגשרת, לפתרון ביניים, היא הגיונית. את הסיבות להישאר, מנו לפניי.
גירושין >>
לצפיה ב-'האם להישאר בבית '
האם להישאר בבית
( לעמוד שלי בתפוז )
17/04/2019 | 11:31
1
55
שלום רב. 
אינני יודעת מה בדיוק עמד מאחורי ההמלצה שלא לעזוב כי כמובן יש נסיבות ספציפיות . אני כן יכולה לאמר שזכויותיך בבית לא נפגעות . הבעלות היתה ונשארת שלך בחלק שלך בדירה. באופן אישי אני לפעמים כן ממליצה לעזוב במיוחד שעה שיש חילוקי דעות או איומים על הגשת תלוננות שווא במשטרה וכו'
 אפשר גם לסכם עם אישתך שכנראה מאוד רוצה גם היא שתעזוב, שאתה עוזב אבל תוכל לחזור מתי שתרצה. 
מצד שני לפעמים דווקא הלחץ והעובדה שהצד השני רוצה שתעזוב מביאה את הצדדים להגיע להסכם מהר יותר .  מקווה שעזרתי 
עו"ד מיכל מוזס
גירושין >>
לצפיה ב-'תודה, אכן עזבתי'
תודה, אכן עזבתי
18/04/2019 | 14:13
57
אין איומים אבל האווירה רעילה.
חתמנו על מסמך בפני המגשרת שהעזיבה נעשתה בהסכמה ולא מהווה ויתור על זכויות כלשהן לקראת גיבוש ההסכם. שכשלעצמו כמעט מוכן, מחכים רק לסכום ההיוון מהאקטואר שמשום מה מעט מתעכב.

תודה וחג שמח.
גירושין >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד מיכל מוזס, הינה מומחית בדיני משפחה, מגשרת מוסמכת ונוטריון, עם התמחות נוספת בדיני מקרקעין. עו"ד מיכל מוזס הינה בעלת ניסיון מקצועי כעורכת דין פע
עוד...

הודעות אחרונות

18:22 | 16.05.19 wie geht es
23:03 | 14.05.19 נבגדת2
11:55 | 28.04.19 אורחים בפורום
11:01 | 28.04.19 אורחים בפורום
22:38 | 23.04.19 maligotthelf
08:22 | 18.04.19 אורחים בפורום
22:38 | 12.04.19 אורחים בפורום
22:58 | 02.04.19 אורחים בפורום
22:28 | 29.03.19 Roeiii1
10:07 | 26.03.19 עוד מיכל מוזס
15:28 | 22.03.19 אורחים בפורום
12:00 | 20.03.19 אורחים בפורום
15:32 | 12.03.19 אורחים בפורום
12:22 | 08.03.19 Endometriosis

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ