לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
68466,846 עוקבים אודות עסקים

פורום גירושין

בפורום זה תוכלו להעלות כל שאלה, התלבטות ופניה הנובעת מענייני גירושין, הסכמי ממון , הסכמי גירושין  , חלוקת רכוש, פירוק שיתוף , משמרות , זמני שהות, מזונות , צוואות וירושות, גישור  ועוד  . ההזמנה היא לשאול כל שאלה, בין אם היא משפטית או אישית. בפורום יתקיימו דיונים הן בשאלות הגולשים והן בנושאים  יזומים  על ידי  כמנהלת הפורום - הכל בתחום הגירושין . 

מניסיוני הארוך כעו"ד לגירושין אני יודעת שהתקופה שבה אדם נימצא בהליך גירושין בשלב כזה או אחר היא אחת התקופות הקשות והמבלבלות בחייו  וכל עצה רגשית ,מקצועית או אחרת שאוכל לתת  במסגרת הפורום , אעשה זאת בחפץ לב . 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גירושין

בפורום זה תוכלו להעלות כל שאלה, התלבטות ופניה הנובעת מענייני גירושין, הסכמי ממון , הסכמי גירושין  , חלוקת רכוש, פירוק שיתוף , משמרות , זמני שהות, מזונות , צוואות וירושות, גישור  ועוד  . ההזמנה היא לשאול כל שאלה, בין אם היא משפטית או אישית. בפורום יתקיימו דיונים הן בשאלות הגולשים והן בנושאים  יזומים  על ידי  כמנהלת הפורום - הכל בתחום הגירושין . 

מניסיוני הארוך כעו"ד לגירושין אני יודעת שהתקופה שבה אדם נימצא בהליך גירושין בשלב כזה או אחר היא אחת התקופות הקשות והמבלבלות בחייו  וכל עצה רגשית ,מקצועית או אחרת שאוכל לתת  במסגרת הפורום , אעשה זאת בחפץ לב . 

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום גירושין
 ברוכים הבאים לפורום גירושין. כאן תוכלו להעלות כל שאלה, התלבטות ופניה בקשר לגירושין. חשוב להדגיש שההזמנה היא לשאול כל שאלה, בין אם היא משפטית או אישית. בפורום יתקיימו דיונים הן בשאלות הגולשים והן בנושאים יזומים ע"י מנהל הפורום - הכל בתחום הגירושין, כגון: איך מחליטים  אם להתגרש או לא, ומה עושים כשיש דילמה בעניין זה, איך מתנהלים הליכי גירושין בישראל, מתי מתאים לפנות לגישור ומתי לא, איך מחלקים את הרכוש בגירושין, איך קובעים נושאים שקשורים לילדים כגון משמורת, זמני שהות ומזונות ועוד. עוד חשוב להדגיש שהאמור בפורום אינו בבחינת ייעוץ משפטי אלא  מידע כללי בלבד ואינו תחליף לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתחום. לכן אין להסתמך על הנאמר בפורום וכל מי שעושה כך עושה זאת על אחריותו בלבד. כמו כן אבקש לשמור על מספר כללים בסיסיים: לא לפגוע בפרטיות של אנשים אחרים (ללא פרטים מזהים), להתנהל בפורום בצורה מכובדת ובלשון נקיה ולהמנע מפרסומת כלשהי - אישית או אחרת. 
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
22/03/2019 | 16:28
7
105
שלום כולם, לא בדיוק קשור לפורום אבל מנסה לקבל פרספקטיבה כלפי עצמי. בעלי לעיתים יוצר קשר עם אמהות בגן כגון - שולח תמונה לאמא שעם בנה בני נפגש ושיחק, או מתאם מפגש עם אמא של אחד החברים בלי לײעבורײ דרכי, ולא מבין למה זה מפריע לי. הוא גם לעיתים מזמין נשים לחברות בפייס שגם זה מפריעלי והוא לא מבין מדוע. מקווה לשמוע דעות בנושא כדי להבין אם אני באמת מגזימה או שמתעצבנת בצדק...
גירושין >>
לצפיה ב-'האם כאשר את מתאמת מפגשים של בנך עם חבריו'
האם כאשר את מתאמת מפגשים של בנך עם חבריו
22/03/2019 | 19:27
1
61
את מבקשת את אישורו של בעלך? האם יצא לך לשלוח תמונה לאחת האמהות שבנך נפגש עם בנה? האם את מזמינה אנשים שונים להיות חברים שלך בפייסבוק?
ייתכן שכן (כמו שיצא גם לי) וייתכן שלא (יש אנשים שפחות מתחברים למדיות ולתקשורת מסוג זה), אבל אנחנו חיים במאה ה-21 לגברים ונשים יש אינטראקציה מרובה עם גברים ונשים אחרים/אחרות וברוב המקרים לא מדובר על אינטראקציה על רקע מיגדרי/מיני. לדעתי האישית כל מה שתארת זה לחלוטין בתחום הלגיטימי לתקשורת בין אישית, אבל אם לך זה מפריע, את צריכה לבדוק עם עצמך למה.
אני חושבת שניסיון שלך להגביל לו באופן חד צדדי את חופש התקשורת לא יפתור את הבעיה שלך ובמקביל יפתח בעיה חדשה.
אז איך מתמודדים? מדברים על זה, וכדי שלא יצא בכעס או בתוכחה, עדיף עם מטפל/ת זוגית.
גירושין >>
לצפיה ב-'ממליצה לך להעלות את השאלה ב"זוגיות במשבר" כדי לשמוע עוד דעות'
ממליצה לך להעלות את השאלה ב"זוגיות במשבר" כדי לשמוע עוד דעות
22/03/2019 | 19:28
16
לצפיה ב-'אני לא רואה שום בעיה עם ההתנהגות של בעלך שתארת'
אני לא רואה שום בעיה עם ההתנהגות של בעלך שתארת
23/03/2019 | 06:04
51
זאת התנהגות נורמטיבית ולגיטימית. אם מעשיו מסתכמים בכך, אזי את מתארת מצב של קנאה מוגזמת מצידך הצטרפות שלא בריאה כלל. לדעתי את צריכה להבין מה מקור הקנאה הזאת ולטפל בכך.

הפורום הנכון לשאול שאלות כאלה הוא פורום זוגיות במשבר.

גירושין >>
לצפיה ב-'הפרספקטיבה שלי:'
הפרספקטיבה שלי:
<< ההודעה הנוכחית
25/03/2019 | 22:49
1
56
א. אין שני בני אדם בעלי רגשות ומחשבות זהות. מכיוון שהשאלה שלך לא בנושאי סטטיסטיקה, מה היו נשים אחרות עושות\חושבות\אומרות לו היו במקומך, איננה רלוונטית. הן לא במקומך.
ב. לכל רגש יש הסבר, גם אם אינו מובן לנו.
ג. אפשר שיפריע לנו משהו מבלי להבין את הסיבה בגללה הוא נוצר (דלקת ריאות למשל). 
ד. אפשר להתייחס למשהו שמפריע לנו מבלי להבין את הסיבה בגללה נוצר (מתן אנטיביוטיקה למי שיש דלקת ריאות למשל)
ד. כשיש לך משהו שמפריע לך, בעלך לא צריך להבין מדוע הוא מפריע לך, אלא להתייחס עניינית לנושא. אם היה לכם פיצוץ בצנרת הבית, היית מבקשת מהאינסטלטור שיסביר לך מדוע זה קרה או נותנת לו לעשות מה שצריך כדי לתקן את הנזילה? אחרי שפותרים את הבעיה, אפשר לדון בסיבה, וזה אפילו רצוי. כל עוד הבעיה לא נפתרה, ראוי להתייחס אליה בטרם הדיון האינטלקטואלי..
ה. בעלך לדברייך לא מבין למה מעשיו מפריעים לך. בעיני, חוסר הבנה איננו סיבה לגיטימית להתעלם מהנושא- יש משהו, שהוא גורם לו, שמפריע לך, וגם כאשר בעלך לא מבין מדוע, הוא יכול לשנות את התנהגותו

יש בינך לבין בעלך חילוקי דיעות בנושא הפייס והתמונות. עד כאן, הכל בסדר. 
מכיוון שרגשותייך לא לגמרי ברורים לך, סביר להניח שלא קל יהיה לך להבהיר אותם לבעלך. בנושא הזה, בעלך לא חושב כמוך, אך לדברייך המצב הקיים מפריע לך, נראה שהדבר הקל ביותר עבורך הוא לפנות לעזרה, אם את רוצה שינוי.
אם היתה לך בעיה בצנרת שלא היית מצליחה לפתור בעצמך, היית מנסה ללמוד את המקצוע - או פונה לעזרה לאיש מקצוע שיתן לך פתרון?

-יכול להיות שזו לא דוגמא טובה, יש לא מעט אנשים שמנסים לשפץ את ביתם בעצמם, כמה מהם מוכנים להישאר עם קירות מפורקים ובלי מים לפעמים שנים.
אולי, כמו להם גם לך יתאים ללמוד גישור וכך להגיע לפתרון בעצמך.  
גירושין >>
לצפיה ב-'בעלה מבין מצויין שמפריע לה שהיא לא שולטת בו ובקשריו'
בעלה מבין מצויין שמפריע לה שהיא לא שולטת בו ובקשריו
28/03/2019 | 13:30
32
הוא פשוט לא מוכן לשליטה הזו.
שום דבר לא מקולקל אצל בעלה, הקלקול הוא אצלה ולכן התיקון צריך להיות אצלה, בעלה לא חייב להיענות לכל שיגעון שלה - גם אם הוא יכול.
גירושין >>
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/03/2019 | 10:46
40
שמש שלום . למרות שזו שאלה לא משפטית אני נתקלת בה רבות . היום מקובל שאבות שמוציאים את הילדים מהגן ומבלים את אותו אחה"צ יחד , מתאמים עם הורים אחרים כדי שהילדים ישחקו יחד. זה מקובל. דווקא את מתארת שזו לא אם אחת ספציפית אלא הרבה אמהות. בעלך ככל הנראה חברותי ולאו דווקא רועה בשדות זרים . את צריכה לדייק את ההרגשה שלך בינך לבין עצמך למה באמת זה מעצבן אותך.התשובה אצלך .

גירושין >>
לצפיה ב-'לא רק הוא, גם אני לא מבין למה זה מפריע לך'
לא רק הוא, גם אני לא מבין למה זה מפריע לך
30/03/2019 | 08:46
32
כנראה עניין של בטחון עצמי נמוך אצלך. תשקלי טיפול כי אחרת זה יפגע גם בזוגיות וגם בחוויית היומיום שלך.
גירושין >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד מיכל מוזס, הינה מומחית בדיני משפחה, מגשרת מוסמכת ונוטריון, עם התמחות נוספת בדיני מקרקעין. עו"ד מיכל מוזס הינה בעלת ניסיון מקצועי כעורכת דין פע
עוד...

הודעות אחרונות

18:22 | 16.05.19 wie geht es
23:03 | 14.05.19 נבגדת2
11:55 | 28.04.19 אורחים בפורום
11:01 | 28.04.19 אורחים בפורום
22:38 | 23.04.19 maligotthelf
08:22 | 18.04.19 אורחים בפורום
22:38 | 12.04.19 אורחים בפורום
22:58 | 02.04.19 אורחים בפורום
22:28 | 29.03.19 Roeiii1
10:07 | 26.03.19 עוד מיכל מוזס
15:28 | 22.03.19 אורחים בפורום
12:00 | 20.03.19 אורחים בפורום
15:32 | 12.03.19 אורחים בפורום
12:22 | 08.03.19 Endometriosis

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ