לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
67556,755 עוקבים אודות עסקים

פורום גירושין

בפורום זה תוכלו להעלות כל שאלה, התלבטות ופניה הנובעת מענייני גירושין, הסכמי ממון , הסכמי גירושין  , חלוקת רכוש, פירוק שיתוף , משמרות , זמני שהות, מזונות , צוואות וירושות, גישור  ועוד  . ההזמנה היא לשאול כל שאלה, בין אם היא משפטית או אישית. בפורום יתקיימו דיונים הן בשאלות הגולשים והן בנושאים  יזומים  על ידי  כמנהלת הפורום - הכל בתחום הגירושין . 

מניסיוני הארוך כעו"ד לגירושין אני יודעת שהתקופה שבה אדם נימצא בהליך גירושין בשלב כזה או אחר היא אחת התקופות הקשות והמבלבלות בחייו  וכל עצה רגשית ,מקצועית או אחרת שאוכל לתת  במסגרת הפורום , אעשה זאת בחפץ לב . 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גירושין

בפורום זה תוכלו להעלות כל שאלה, התלבטות ופניה הנובעת מענייני גירושין, הסכמי ממון , הסכמי גירושין  , חלוקת רכוש, פירוק שיתוף , משמרות , זמני שהות, מזונות , צוואות וירושות, גישור  ועוד  . ההזמנה היא לשאול כל שאלה, בין אם היא משפטית או אישית. בפורום יתקיימו דיונים הן בשאלות הגולשים והן בנושאים  יזומים  על ידי  כמנהלת הפורום - הכל בתחום הגירושין . 

מניסיוני הארוך כעו"ד לגירושין אני יודעת שהתקופה שבה אדם נימצא בהליך גירושין בשלב כזה או אחר היא אחת התקופות הקשות והמבלבלות בחייו  וכל עצה רגשית ,מקצועית או אחרת שאוכל לתת  במסגרת הפורום , אעשה זאת בחפץ לב . 

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום גירושין
 ברוכים הבאים לפורום גירושין. כאן תוכלו להעלות כל שאלה, התלבטות ופניה בקשר לגירושין. חשוב להדגיש שההזמנה היא לשאול כל שאלה, בין אם היא משפטית או אישית. בפורום יתקיימו דיונים הן בשאלות הגולשים והן בנושאים יזומים ע"י מנהל הפורום - הכל בתחום הגירושין, כגון: איך מחליטים  אם להתגרש או לא, ומה עושים כשיש דילמה בעניין זה, איך מתנהלים הליכי גירושין בישראל, מתי מתאים לפנות לגישור ומתי לא, איך מחלקים את הרכוש בגירושין, איך קובעים נושאים שקשורים לילדים כגון משמורת, זמני שהות ומזונות ועוד. עוד חשוב להדגיש שהאמור בפורום אינו בבחינת ייעוץ משפטי אלא  מידע כללי בלבד ואינו תחליף לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתחום. לכן אין להסתמך על הנאמר בפורום וכל מי שעושה כך עושה זאת על אחריותו בלבד. כמו כן אבקש לשמור על מספר כללים בסיסיים: לא לפגוע בפרטיות של אנשים אחרים (ללא פרטים מזהים), להתנהל בפורום בצורה מכובדת ובלשון נקיה ולהמנע מפרסומת כלשהי - אישית או אחרת. 
המשך >>

לצפיה ב-'סרוב להתגרש'
סרוב להתגרש
19/11/2018 | 07:28
17
209
אנחנו נשואים 13 שנים עם 2 ילדים. אחרי שנולד הילד השני התחילו בעיות בנישואים. היום אנחנו ישנים בחדרים נפרדים. לא עושים דבר ביחד גם לא מדברים. הצעתי לה להתגרש. בעבר היא איימה מספר פעמים בגרושין. היום היא לא מוכנה לשמוע. היא חוזרת ואומרת "אין מצב שאתגרש" . אינני מעונין ללכת ליעוץ זוגי. היא אחת שמלכלכת עלי בכל מקום ובכל הזדמנות וככה יהיה גם ביעוץ. זה מאמלל אותי (ובטוח גם אותה) מה אני יכול לעשות? 
גירושין >>
לצפיה ב-'גירושין'
גירושין
19/11/2018 | 11:20
143
שלום רב

על מנת לתת לך ייעוץ מקצועי יש צרוך בקבלת פרטים מלאים.
מטבע הדברים קשה במסגרת זו לתת ייעוץ מקצועי.
ניתן לפעול בכמה דרכים כדי לקדם את הנושא אבל יש לקבל פרטים מלאים.

בהצלחה
גירושין >>
לצפיה ב-'בשביל להתחתן צריך 2, להתגרש מספיק 1'
בשביל להתחתן צריך 2, להתגרש מספיק 1
21/11/2018 | 11:41
12
164
נכון שזה הרבה יותר ארוך ומסובך לעשות את התהליך הזה ללא שיתוף פעולה מצידה, אבל אם אתה נחוש, אז זה יקרה.
חברה שלי שרצתה להיתגרש ובעלה סרב, פתחה לעצמה חשבון בנק אישי והעבירה אליו את המשכורת שלה, שכרה לעצמה מבעוד מועד דירה ואחרי שכל זה היה מוכן, הלכה לעו"ד והוא כתב לו מכתב ובו התנאים שהיא מבקשת (משמורת משותפת, הפסקת תשלום משכנתא על הדירה המשותפת כיוון שאיננה מתגוררת בה עוד, השתתפות במחצית הוצאות הילדים...) והזמנה שלו עם העו"ד שלו לדיון בפרטים הקטנים עוד באותו היום (באיזה ימים הילדים אצלו ובאיזה אצלה, עד מתי היא ממשיכה להשתתף במשכנתא, איך מתחלקים בהוצאות הילדים...).
באותו הערב הבחור כבר התייצב עם העו"ד שלו לפגישה משותפת בה נקבעו התנאים הזמניים עד למשפט (היא קיבלה כל מה שרצתה... אפילו הפסקת תשלום משכנתא בו ברגע כיוון שהוא לא רצה שהיא תיכנס יותר הביתה...).
בכל אופן היא עשתה כל מהלך באישור העו"ד כדי שלא יצא מצב שהיא עושה משהו לא בסדר...
גירושין >>
לצפיה ב-'גם אם הסיפור היה נכון, אינני ממליץ על דרך הפעולה של חברתך'
גם אם הסיפור היה נכון, אינני ממליץ על דרך הפעולה של חברתך
23/11/2018 | 11:34
4
116
כי ברוב המקרים זה יגרום למלחמות עולם על אגו פגוע, על תנאים לא מקובלים, על כל דבר. בניגוד לדיעה הרווחת, גירושין הם לא סוף דבר אלא רק תחילתה של מערכת יחסים חדשה ושונה, שיהיכולה להיות נסבלת או סיוט או כל דבר באמצע. אז הדרך הטובה לגשת לנושא היא באמצעות שיחה וסיכומים.

בכל מקרה, ברור שהסיפור איננו נכון כי אילו קיבלה כל מה שרצתה, לא היו הולכים למשפט.
גירושין >>
לצפיה ב-'שיטה יחסית נפוצה'
שיטה יחסית נפוצה
23/11/2018 | 12:14
3
111
ואני מאד רוצה לקוות שהסיבה שעורכי דין ממליצים עליה לא נעוצה ברצון שלהם לייצר לעצמם עבודה.
גירושין >>
לצפיה ב-'אני יודע שעושים את זה, שיטה של פחדנים שאני סולד ממנה'
אני יודע שעושים את זה, שיטה של פחדנים שאני סולד ממנה
23/11/2018 | 19:28
2
84
דווקא התכוונתי למה שבא אחר כך. קיבלה כל מה שרצתה ואחר כך הלכו למשפט?
גירושין >>
לצפיה ב-'אני חושב שהתכוונה שהלכו לבית משפט לאישור ההסכם'
אני חושב שהתכוונה שהלכו לבית משפט לאישור ההסכם
23/11/2018 | 21:30
1
65
אבל אל תבין אותי לא נכון, גם אני חושב שזאת טעות לפנות לבן זוג באמצעות עו"ד.
גירושין >>
לצפיה ב-'אולי'
אולי
24/11/2018 | 13:01
47
למרות שיש הרבה סתירות פנימיות בסיפור שלה. גם אם הסיפור נכון, מה שלא השתכנעתי, נראה לי שאנחנו מסכימים שזאת לא דרך התנהלות מומלצת.

גירושין >>
לצפיה ב-'“עוד באותו יום“ או שמה יקרה? '
“עוד באותו יום“ או שמה יקרה?
<< ההודעה הנוכחית
23/11/2018 | 13:33
6
80
מה היא תעשה לו אם לא? אין לה שום כוח לכפות כזה דבר.

ואם העו"ד שלו הסכים לזה, אז הוא מטומטם. גם טקטית זאת טעות להיענות לדרישה כזאת וגם איך הוא יכול להגיע להסכם בלי לבדוק את המקרה לעומק. מה שעושים במקרים כאלה, מתקשרים, מסבירים שאני לומדת את החומר, וקובעים פגישה בעוד שבוע (או יותר)

סורי, משהו בסיפור הזה עקום.
גירושין >>
לצפיה ב-'אולי הבחור היה כל כך להוט להיפטר ממנה שהתארגן מייד על עו"ד'
אולי הבחור היה כל כך להוט להיפטר ממנה שהתארגן מייד על עו"ד
23/11/2018 | 21:32
1
53
ואמר לו להסכים לכל דבר רק שהיא לא תתחרט?
גירושין >>
לצפיה ב-'זה בהחלט הסבר מניח את הדעת'
זה בהחלט הסבר מניח את הדעת
24/11/2018 | 09:45
22
לצפיה ב-'באותו היום היא אספה את הילד מבית הספר לדירה החדשה שלה'
באותו היום היא אספה את הילד מבית הספר לדירה החדשה שלה
23/11/2018 | 22:33
3
74
והודיעה לבן הזוג שהילד אצלה היום, במקביל נשלח אליו מהעו"ד שלה המכתב המדובר בו נאמר שהיא מעוניינת במשמורת משותפת (עד שיגיעו להסכם קבע) ושהוא מוזמן ליצור קשר עם עורך הדין כדי לקבוע את ימי השהות ואת חלוקת ההוצאות (שוב, עד להסכם קבע). הוא אכן הגיע והסכים למשמורת משותפת עד להגעה להסכם קבע.
היא יזמה את המהלך לאחר שבמשך חודשים היא ניסתה לדבר איתו על פרידה והוא לא שיתף פעולה ואיים שיעשה לה את המוות אם תנסה לקחת את הילד. לכן הכל היה חייב להיות מתוכנן באופן שבו יהיה ברור שאין חטיפה של הילד או נטישה שלו ויש לה רצון להגיע להסדר.
אגב, בסופו של דבר זה כן הגיע לבית משפט כיוון שהאב דרש משמורת עיקרית ולא הסכים להתפשר איתה על משמורת משותפת. למרבה האירוניה בית המשפט פסק לה משמורת עיקרית מורחבת, כולל זכות החלטה בלעדית על החלטות חינוכיות ורפואיות... נשמע מופרך, אבל הבן אדם הצליח כנראה ממש לעצבן את השופט (סרב לכל הצעת פשרה הגיונית שהיא הציעה) והוכיח שהוא פסיכי... (החליף במהלך המשפט 2 עו"דים שכנראה הציעו לו לרדת מהעץ שטיפס עליו...)
גירושין >>
לצפיה ב-'זה עוד יותר תמוה'
זה עוד יותר תמוה
24/11/2018 | 09:44
2
59
ההליך המקובל שמגישים בקשה למשמורת זמנית שיותר מדי פעמים מאושרת בלי דיון. האב נאלץ לבקש דיון כדי לשנות את ההחלטה.

בכל מקרה, לא ניתן להתייחס בצורה עניינית בלי להכיר את פרטי המקרה אבל ברמה העקרונית זאת עיצה גרועה מאד לתת למישהו. אני מאד מקווה שפותח השרשור ישכיל לקבל ייעוץ משפטי ראוי.
גירושין >>
לצפיה ב-'לכל אחת יש חברה שהיה לה עורך דין תותח שקרע את הגרוש לגזרים'
לכל אחת יש חברה שהיה לה עורך דין תותח שקרע את הגרוש לגזרים
24/11/2018 | 10:07
1
69
וניגב איתו את הרצפה. בדרך כלל הסיפור בא מייד אחרי הסיפור על האחיין של השכנה שהרוויח 10 מיליון יורו בעסקת נדל"ן ברומניה וקצת לפני סיפור התינוק שנולד בהודו עם זנב של קוף.
גירושין >>
לצפיה ב-'מה שהיא מספרת ייתכן אבל זה חריג'
מה שהיא מספרת ייתכן אבל זה חריג
24/11/2018 | 20:05
43
חשוב לא להתייחס לזה כדוגמה להתנהלות רגילה. עורך דין טוב יכוון את פותח השרשור למהלכים יותר מקובלים מתוך ניסיון להגיע להסכמה מחוץ לכתלי בית המשפט. כמובן שאם צד אחד רוצה מאבק, לפעמים אין ברירה ושני הצדדים נגררים למאבק. אבל לא כדאי לטפס מראש על עץ גבוה מדי וליצור הסלמה שאחרת הייתה נמנעת. צריך לזכור שהצדדים עדיין יהיו קשורים זה בזה גם בסוף ההליך, לפחות עד הגעת הילד(ים) לבגרות.
גירושין >>
לצפיה ב-'בסופו של דבר כולם יכולים להתגרש, זאת זכות יסוד'
בסופו של דבר כולם יכולים להתגרש, זאת זכות יסוד
23/11/2018 | 11:26
72
עפ"י ההלכה נדרשת עילה. במידה ואתם לא שוכבים, היא יכולה להיחשב אשה מורדת וזאת עילה לגירושין. אולי מספיק שהיא מלכלכת עליך. תצטרך ראיות.

במישור הבינאישי, אתה צריך להבהיר לה חד משמעית שמבחינתך זה נגמר ואין דבר כזה "אין מצב".
גירושין >>
לצפיה ב-'מה שאתה צריך לעשות זה לגשת לעורך דין טוב'
מה שאתה צריך לעשות זה לגשת לעורך דין טוב
24/11/2018 | 10:00
55
ברוב המקרים צד אחד יותר מעוניין מהצד השני להתגרש, אפילו כשזה בהסכמה לכאורה. היא תוכל לבקש שלום בית ברבני ובדרך כלל מאשרים, בטח אם לא היה ניסיון רציני לשקם את הקשר, אבל אם אין שיפור משמעותי של הזוגיות, זאת רק דחייה.

בכל מקרה, אתה חייב לדבר עם עו"ד.
גירושין >>
לצפיה ב-'מה הכוונה בעיות? איך הגיע לשינה בנפרד?אם יתחולל שינוי תישאר?'
מה הכוונה בעיות? איך הגיע לשינה בנפרד?אם יתחולל שינוי תישאר?
08/12/2018 | 00:34
31
איך היה בהתחלה? היה ניצוץ? הייתה תשוקה ואהבה?
אולי כל הסיפור אצלכם הדדית שיש לכם קושי במיומנות של ניהול הזוגיות?
אם תתחיל מחדש ןעדיין לא רכשת כלי מיומנות הזוגיות החדשה תעבוד?
האם לא ישובו תקלות בזוגיות החדשה?
הרי בזוגיות החדשה אתה תהיה אותו אדם עם אותם מימנויות.
אתה מעדיף לא להיות יותר בזוגיות?
גירושין >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד מיכל מוזס, הינה מומחית בדיני משפחה, מגשרת מוסמכת ונוטריון, עם התמחות נוספת בדיני מקרקעין. עו"ד מיכל מוזס הינה בעלת ניסיון מקצועי כעורכת דין פע
עוד...

הודעות אחרונות

12:00 | 20.03.19 אורחים בפורום
15:32 | 12.03.19 אורחים בפורום
12:30 | 08.03.19 Endometriosis
12:22 | 08.03.19 Endometriosis
10:57 | 06.03.19 אורחים בפורום
23:42 | 03.03.19 אורחים בפורום
12:59 | 28.02.19 אורחים בפורום
08:49 | 24.02.19 אורחים בפורום
06:13 | 15.02.19 אורחים בפורום
14:12 | 14.02.19 אורחים בפורום
20:03 | 12.02.19 אורחים בפורום
14:43 | 12.02.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ