לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
65906,590 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום גירושין

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום גירושין
 ברוכים הבאים לפורום גירושין. כאן תוכלו להעלות כל שאלה, התלבטות ופניה בקשר לגירושין. חשוב להדגיש שההזמנה היא לשאול כל שאלה, בין אם היא משפטית או אישית. בפורום יתקיימו דיונים הן בשאלות הגולשים והן בנושאים יזומים ע"י מנהל הפורום - הכל בתחום הגירושין, כגון: איך מחליטים  אם להתגרש או לא, ומה עושים כשיש דילמה בעניין זה, איך מתנהלים הליכי גירושין בישראל, מתי מתאים לפנות לגישור ומתי לא, איך מחלקים את הרכוש בגירושין, איך קובעים נושאים שקשורים לילדים כגון משמורת, זמני שהות ומזונות ועוד. עוד חשוב להדגיש שהאמור בפורום אינו בבחינת ייעוץ משפטי אלא  מידע כללי בלבד ואינו תחליף לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין המתמחה בתחום. לכן אין להסתמך על הנאמר בפורום וכל מי שעושה כך עושה זאת על אחריותו בלבד. כמו כן אבקש לשמור על מספר כללים בסיסיים: לא לפגוע בפרטיות של אנשים אחרים (ללא פרטים מזהים), להתנהל בפורום בצורה מכובדת ובלשון נקיה ולהמנע מפרסומת כלשהי - אישית או אחרת. 
המשך >>

לצפיה ב-'חתול במחלוקת'
חתול במחלוקת
08/09/2018 | 14:58
11
1026
אהלן
שאלה שתישמע טיפשית לחלקכם אני מניחה אבל מבחינתי היא רק תסמין לגרוש שעושה תמיד מה שמתאים לו ומסובב את הדברים עלי..
בכל מקרה יש לנו מחלוקות רבות אבל בעניין החתול לא מצאתי פתרון- לפני הפרידה גרנו ביחידה בחצר אצל הוריי ואנחנו הגיעה חתולה שהגרוש שלי אימץ כגורה עוד לפני שהכרנו. מאז נפרדנו והוא כבר גר במקום אחר אבל את החתולה מסרב לקחת איתו. עם כל אהבתי לבעלי חיים בחצר המשותפת לי ולהוריי יש כלבים והשילוב עם חתולה הוא לא מוצלח, כולל נביחות בכל שעות היום והלילה, מזון שיש לקנות לה, הוצאות על וטרינר וכו׳, דברים שאינני מעוניינת לקחת על עצמי בשלב זה. בנוסף אני מתכננת לעבור דירה בקרוב ולא מעוניינת לקחת את החתולה עימי. הוריי לא מעוניינים שהחתולה תישאר אצלם כשאעזוב (בין השאר היא שורטת להם את הדלת, מייללת להם בחלון בכל שעות היום והלילה וכו׳). הגרוש פשוט קבע עובדה שהוא לא מתכוון לקחת אותה ומצד שני בא בטענות של ״חסר לך שתעשי לה משהו״ (כאילו שאני מתכוונת לפגוע בה חלילה!) קיבלתי עצות של לשים אותה בצער בעלי חיים אבל זה לא פתרון בעיני! חיה היא בת משפחה ואני לא מתכוונת פשוט לזרוק אותה לצער בעלי חיים פלוס כמובן שצעד כזה גם לו הייתי רוצה (ואני ממש לא) גורר אחריו האשמות של ״את שונאת חיות״ ו״זה מעיד על האופי שלך״. בקיצור- עוד אחד מהדברים שבהם אי אפשר להגיע איתו לפיתרון והוא כרגיל מעביר את הכל עליי. עייפתי. האם יש לי מה לעשות מבחינה משפטית בנושא שנראה טיפשי אך בעיני הוא פשוט עוד דרך לשלוט בי ובמעשים שלי?

גירושין >>
לצפיה ב-'יש לכם ילדים משותפים?'
יש לכם ילדים משותפים?
08/09/2018 | 21:28
1
186
כי אם לא- לא ברור לי מדוע את בכלל צריכה להיות איתו בקשר.
לא רוצה לקחת את החתולה, תעשי איתה מה שבא לך (צער בעלי חיים , הרחוב וכו'). את לא אמורה לדבר איתו בכלל, וזה לא עניינו. 
אם הוא כל כך אוהב חיות שיקח אותה.
אלא אם כן מטרת הפוסט שלך היא לשאול אם מישהו מעוניין לאמץ חתול. כי אחרת, לא מבין לאיזה תשובה משפטית את מצפה כאן.

גירושין >>
לצפיה ב-'יש'
יש
11/09/2018 | 11:40
174
אבל בעוד שעל ילדים מגיעים להסכמות דרך עורכי דין ובתי משפט, בעניין בעלי חיים לאף אחד לא ממש אכפת מסתבר.
אני יודעת שברוב המקרים אנשים רבים על בעל החיים ואצל מי הוא כן יישאר, במקרה הזה אנחנו רבים אצל מי היא לא תישאר.
אני שואלת לעצה משפטית כביכול, כי אולי מישהו נתקל בסיטואציה דומה?
אולי למישהו יש ניסיון דומה? קלוש אבל בכל זאת...
ושוב בעיני זה עוד תסמין לשליטה... היא כבר לא הבעיה שלו מבחינתו אלא שלי, ומצד שני הוא כן רוצה לשלוט על מה יקרה איתה, אצלי.
זו הדרך שלו להתנהל ברוב הדברים לצערי
גירושין >>
לצפיה ב-'שימי את החתולה בארגז מנשא של חתולים'
שימי את החתולה בארגז מנשא של חתולים
09/09/2018 | 10:05
1
195
תניחי בפתח ביתו עם פתק "אין החזרה" ותוסיפי שבמקרה שהחתולה תוחזר לחצרכם היא תועבר לצער בעלי חיים.
גירושין >>
לצפיה ב-'הרע במיעוטו כנראה'
הרע במיעוטו כנראה
11/09/2018 | 11:42
162
אם אצליח לתפוס אותה, וזה כמעט בלתי אפשרי
ייתכן וזה מה שאאלץ לעשות בסופו של דבר לצערי
גירושין >>
לצפיה ב-'כאוהב בעלי חיים די קשה לי עם הפוסט הזה'
כאוהב בעלי חיים די קשה לי עם הפוסט הזה
10/09/2018 | 14:23
5
213
אני חושב שאם מישהו אימץ גור חתולים ואז נטש אותו, הוא זבל של המין האנושי.

מה את יכולה לעשות? פתרון חוקי אין, את לא יכולה לאלץ את החרא לקחת את החתול. תנסי לעשות לחתול כמה תמונות מחמיאות ונסי למצוא לו בית מאמץ דרך פייסבוק או ביד 2. הסיכוי לחתולים בוגרים הוא לא גדול. כולם רוצים גורים. רק קחי בחשבון שחתולים שגדלו בבית לא יודעים להסתדר ברחוב ואם את פשוט "משחררת" אותו, מילה מכובסת ללזרוק אותו לרחוב, זה מבחינתו גזר דין מוות בהרעבה. אין יותר אכזרי מזה.

גירושין >>
לצפיה ב-'זה בדיוק העניין'
זה בדיוק העניין
11/09/2018 | 11:37
172
אני בשום פנים ואופן לא מתכוונת לזרוק אותה לרחוב
והוא ללא ספק יודע את זה ולכן מרשה לעצמו מצד אחד לעשות מניפולציה ומצד שני לא לקחת אותה

גירושין >>
לצפיה ב-''
12/09/2018 | 15:46
23
לצפיה ב-'מצטרפת, זה ממש מרתיח אותי לחשוב על נטישת בעל חיים'
מצטרפת, זה ממש מרתיח אותי לחשוב על נטישת בעל חיים
<< ההודעה הנוכחית
13/09/2018 | 13:39
2
105
מהצד המשפטי דווקא יש מה לעשות.
נטישת בעל חיים היא עבירה על החוק.
יש עורכי דין שעוסקים בנושא.
אפשר לפנות לתנו לחיות לחיות ולהתייעץ איתם.

מצד שני, מסכנה החתולה.
מה היא אשמה שבעלך לשעבר הוא כזה ^%*&^$*&#$@!

את בנאדם עם מצפון, שאוהב בעלי חיים.
תדאגי לה או שתמצאי לה בית חם ואוהב.
כמו ילד, היא לא צריכה להיענש כשההורים מתגרשים.

עזבי את המחשבה על זה שהוא "מושך בחוטים" וכל זה.
התגרשת ממנו.
הנקמה המתוקה היא להמשיך הלאה ולחיות חיים טובים.
כמה שיותר ניתוק ממנו. כמה שפחות נקודות חיכוך.
נשמע שהוא מחפש. יש גברים נקמנים שלא משלימים עם הפרידה.
אפילו כשזו פרידה שהם יזמו.

גירושין >>
לצפיה ב-'העצה שלך נכונה אך לא פרקטית'
העצה שלך נכונה אך לא פרקטית
13/09/2018 | 15:11
87
אני בהחלט לא מענישה אותה כי לא אזרוק אותה לרחוב. ואני גם לא רוצה לשלוח אותה לאימוץ, שניהם לא פתרון בעיני...
החתולה היא שלו לא רק בהגדרה- אותי היא בעיקר שורטת וקשה להתקרב אליה. היא כמובן מקבלת אוכל ומים וטיפול, היא לא מוזנחת בשום צורה
אבל היא לא חתולה מתרפקת וידידותית כך שלמעשה אני לא ממש מגדלת אותה... 
ומבחינה פרקטית היא לא תוכל לעבור איתי אז אני כן צריכה למצוא לה פתרון 
גירושין >>
לצפיה ב-''
13/09/2018 | 17:35
16
לצפיה ב-'למה לא לפרסם אותה לאימוץ? '
למה לא לפרסם אותה לאימוץ?
14/09/2018 | 13:06
54
ישנם הרבה אנשים שיעניקו לה בית חם.
גירושין >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
משרד עו"ד יוסי הרשקוביץ הינו משרד בוטיק המתמחה בדיני המשפחה והירושה, מהמשרדים הבולטים והמובילים בתחום בישראל. המשרד הוקם ע"י עו"ד יוסי הרשקוביץ בשנת 1
עוד...

הודעות אחרונות

22:38 | 16.12.18 אורחים בפורום
17:14 | 14.12.18 אורחים בפורום
08:31 | 11.12.18 אורחים בפורום
07:11 | 11.12.18 אורחים בפורום
14:20 | 04.12.18 אורחים בפורום
19:54 | 01.12.18 אורחים בפורום
00:23 | 25.11.18 אורחים בפורום
17:30 | 24.11.18 אורחים בפורום
15:59 | 21.11.18 אורחים בפורום
08:58 | 20.11.18 אורחים בפורום
14:05 | 19.11.18 אורחים בפורום
06:28 | 19.11.18 אורחים בפורום
17:57 | 15.11.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ